• Останні
  • У тренді
Де український план перемоги?

Де український план перемоги?

30.07.2024
статус АЕО

Підприємство з Тернопільщини заощаджує до 180 тисяч гривень на рік завдяки статусу АЕО

04.06.2026
офіційна зустріч

Зустріч на підвищених тонах і мати: як Зеленський і Порошенко посварилися через фотожаби та Залужного

04.06.2026
Іван Савчинський

Винахідник із Заліщиків підкорив міжнародне шоу інновацій у Польщі

04.06.2026
БФ Подоляни

Благодійний фонд «Подоляни» передав дитячій лікарні Тернополя сучасний апарат для очищення ран

04.06.2026
44 окрема бригада чекає саме на тебе

Тернопільські артилеристи нищать ворога на кожному метрі землі

04.06.2026
колектор

Підтоплення на Коновальця у Тернополі: місто вимагає від забудовника виконати технічні умови та прокласти колектор для відведення дощових вод

04.06.2026
громадський транспорт

Пільги на проїзд у Тернополі буде збережено, хоча ціни на електрику та пальне штовхають громадський транспорт в Україні до катастрофи

04.06.2026
чемпіонат з самбо

Як минув чемпіонат України з пляжного самбо в Тернополі

04.06.2026
СБС

СБС переносять війну туди, звідки вона прийшла

04.06.2026
меморіальна акція

У центрі Тернополя вшанували наймолодших жертв російської агресії

04.06.2026
Делегація Тернопільської облради

Тернопільщина розширює міжнародні зв’язки: делегація облради взяла участь у Конгресі Тримор’я в Любліні

04.06.2026
Найкраща спортивна громада Тернопільщини

На Тернопільщині обрали найкращі громади області

04.06.2026
Четвер, 4 Червня, 2026
Газета Місто! Там, де ти живеш!
Співпраця
  • Новини
  • Тернопіль
  • Твоє місто
    • Бережани
    • Борщів
    • Бучач
    • Заліщики
    • Збараж
    • Зборів
    • Копичинці
    • Кременець
    • Ланівці
    • Монастириська
    • Підгайці
    • Почаїв
    • Скалат
    • Теребовля
    • Хоростків
    • Чортків
    • Шумськ
  • Україна / Світ
  • Теми
    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Кримінал
    • Економіка
    • Освіта
    • Спорт
    • Культура
    • Особистості
    • Релігія / Духовність
    • Смачного!
    • Життя
    • Здоров’я / Краса
    • Господарка
    • Стосунки / Сім`я
    • Історія / Туризм
    • Авто
    • Цікаве
  • Статті
  • Блоги
  • Війна з рф
Немає результату
Переглянути всі результати
Газета Місто! Там, де ти живеш!
Немає результату
Переглянути всі результати

Де український план перемоги?

Опубліковано Назар Торпеда
30.07.2024

Днями Зеленський оголосив, що до листопада він презентує мирний план для України. Він і його «п’ять-шість» протермінованих менеджерів роблять вигляд, що співпрацюють, як з командою Трампа, так й з командою Байдена-Гарріс, та розраховують на те, якщо переможе Трамп – буде один план, а якщо переможе Гарріс – інший. По їхньому, це логічно. Але цим він лише підтвердив реальність – українського плану у Зеленського немає.

Спочатку Зе «помітив» саму територію «плану», обізвавши «формулою Зеленського» – прагнення і боротьбу українського народу за перемогу. Потрібний українцям по-духу український план перемоги, він обізвав власним найменням і думав, що може цією абстракцією маніпулювати світом так, як Україною. Не пішло. Партнери почали вимагати звіт по грошам і зброї. Тоді про цю, так звану, формулу забув і він, бо його «подільник» уже сфотографувався з світовими лідерами, а інше потребувало відповідальності перед країною. Сьогодні, зависнувши між «пекельною парою: прокурор і злочинець» – Гарріс і Трамп, він розписався у втраті не тільки ним, але й українською державою, своєї політичної суб’єктності.

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ТАКОЖ

44 окрема бригада чекає саме на тебе

Тернопільські артилеристи нищать ворога на кожному метрі землі

04.06.2026
СБС

СБС переносять війну туди, звідки вона прийшла

04.06.2026

Ті нісенітниці, які несе артист з Банкової, сприйняти раціонально дуже неможливо. Насправді, вихідні дані достатньо важкі для перемоги. Московити продовжують поступово просуватися по всій лінії фронту. Енергетика України у важкому стані. Економіка, особливо, з майбутніми підняттями податків, у напівсвідомому стані. Соціальний захист після підняття тарифів взагалі зникає. Прагнути перемовин з такими вихідними даними – це заздалегідь наражати себе на недопустимі втрати.

У той же час, не все так добре і на московіі. Якщо аналізувати звіт керівника центробанку московії, то на сьогоднішній день, економіка там перейшла в стан стагнації з потенціалом на спад і структурну руйнацію. По виробництву московити досягли піку ще пів року тому. Їх ВПК стратегічно сильнішим вже не стане. По інфляції – рівень зашкалює. Піднята ставка рефінансування до 18%, це значить, що діючі кредити будуть не менші, чим під 21%, що фактично не дасть можливість здійснити капіталовкладення.

Окрім того, відсутність торгів на московській біржі доларом, євро, швейцарським франком, примусило московію «юанізуватись». Але й ключові банки Китаю також підходять до заборони торгівлі юанями на московських біржах. Фактично, москвинам доводиться купувати юані або у Гонконгу або на Тайвані, що здорожує товари, які імпортуються і здешевлює товари, які експортуються, а це мінімізація валютних надходжень для закупівлі зброї.

Ситуація на фронті. Звичайно, поступ і захват українських територій московитими продовжується. Але вони платять за це неймовірно високу ціну. Ймовірно, Сирський вибрав концепцію «перемелювання» живої сили ворога. І вже сьогодні, щоб поповнювати армію на росії, мер москви підняв так звані «підйомні» до 22 тис. доларів.

Я чітко усвідомлюю, наскільки важко українцям. Ми втрачаємо найкращих своїх синів і доньок. Неймовірно важко виживати під час великої війни. Але для того, щоб перемогти, нам потрібно витримати, перетерпіти. Якщо оці тенденції збережуться, то можемо очікувати достатньо серйозні успіхи України на фронтах у зрозумілому часі.

Це бачать наші партнери і тому, жодних посилів до перемовим з «падаючим людожером» не пропонують, а навпаки збільшують допомогу. Ті 50 млрд. дол. кредиту, які виділяються під заставу заарештованих кацапських грошей, мають бути достатніми для виплати всіх соціальних і військових платежів. Воєнна допомога, як мінімум, зменшуватися не буде так, як виробництво зброї у Європі і США зростає. Єдине, що ми маємо вимагати від протермінованого Зе – Єрмака – це виконання домашнього завдання.

Три речі, які важливо врахувати під час ведення війни: ціннісні партнери, які підтримують Україну, стан економіки і мобілізації на московії, домашнє завдання для України. Утвердження національної демократії, звітності влади, поновлення кваліфікації державних інституцій, – це шлях до збільшення підтримки західних партнерів.

Я далекий від думки, що протермінований Зе-Єрмак зміняться.

Але, на крайній випадок, вони не будуть здійснювати дії, які приведуть до поразки України. Ми не маємо ловитися на маніпуляції, які йдуть з Банкової про те, що наші дії не впливають не перемогу. Нам не потрібно ловитися на гачок, що від нас нічого не залежить, нам потрібно усвідомити, що кожен повинен пройти свій відрізок шляху. Українська нація повинна битися не тільки на фронті, але й наводити лад всередині країни. Це однозначно, збільшить підтримку західних партнерів і примусить московію капітулювати.

Вірю, що українець по-духу спроможний на план перемоги для себе і для України. А це приведе нас до наведення порядку у політичному і державотворчому процесі загалом. Можливо, і в Україні повториться американський сценарій: «прокурор проти злочинця». Поміркуємо, потім, і переможемо.

Павло Жебрівський.

Павло Жебрівський

Читайте нас в Google News
Джерело: Соціальна мережа
Теги: війнаПавло Жебрівськийплан перемоги
Share14ShareSend

Пов'язані публікації

водоканал

Держава поставила міські водоканали на коліна

03.06.2026
Воїни 44 окремої артилерійської бригади нищать ворога

Дрони не замінять артилерію. Артилерія – це ключовий фактор, який змінює хід бою, – речник тернопільської артбригади

02.06.2026
Завантажити ще
Ух радіо Ух радіо Ух радіо
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe
Ua News media group Ua News media group Ua News media group

Пошук

Немає результату
Переглянути всі результати
Вуличне радіо Вуличне радіо Вуличне радіо

RSS Ровесник – молодіжні новини

  • Діти полеглих воїнів з Тернопільської громади разом з матерями вирушили на відпочинок у Карпати 04.06.2026
  • “Маленький дзвінок, голос, що не звучить”: у Тернополі вшанували пам’ять загиблих через агресію РФ дітей 04.06.2026
  • У Тернополі проведуть масштабний спортивно-родинний захід «Активні парки з МХП» 04.06.2026
  • 323 випускники тернопільських шкіл отримають спеціальні відзнаки за успіхи у навчанні 03.06.2026
  • «Тернопільводоканал» опинився на межі колапсу через борги та застарілі тарифи 03.06.2026
Погода
Тернопіль

вологість:

тиск:

вітер:

Погода на 10 днів від sinoptik.ua




  • Контакти
  • Співпраця
  • Редакційна політика
Газета Місто. Тернопільські новини

ГО Медіа-центр Тернопіль

Газета МІсто. Тернопільські новини. Незалежні, оперативні і об'єктивні новини Тернополя і Тернопільської області. Політика, аналітика, економіка, спорт. Інформаційні матеріали сайту gazeta-misto.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу Газета Місто. Користуючись Сайтом, відвідувач підтверджує, що досяг 21-річного віку. У разі, якщо Ви не досягли 21-річного віку — не розпочинайте або припиніть користування Сайтом. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за законність використання Сайту та його сервісів Користувачем, який не досяг 21-річного віку. Використання матеріалів сайту лише за умови відкритого посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на Газету Місто не нижче третього абзацу.

Немає результату
Переглянути всі результати
  • Новини
  • Тернопіль
  • Твоє місто
    • Бережани
    • Борщів
    • Бучач
    • Заліщики
    • Збараж
    • Зборів
    • Копичинці
    • Кременець
    • Ланівці
    • Монастириська
    • Підгайці
    • Почаїв
    • Скалат
    • Теребовля
    • Хоростків
    • Чортків
    • Шумськ
  • Україна / Світ
  • Теми
    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Кримінал
    • Економіка
    • Освіта
    • Спорт
    • Культура
    • Особистості
    • Релігія / Духовність
    • Смачного!
    • Життя
    • Здоров’я / Краса
    • Господарка
    • Стосунки / Сім`я
    • Історія / Туризм
    • Авто
    • Цікаве
  • Статті
  • Блоги
  • Війна з рф

Газета МІсто. Тернопільські новини. Незалежні, оперативні і об'єктивні новини Тернополя і Тернопільської області. Політика, аналітика, економіка, спорт. Інформаційні матеріали сайту gazeta-misto.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу Газета Місто. Користуючись Сайтом, відвідувач підтверджує, що досяг 21-річного віку. У разі, якщо Ви не досягли 21-річного віку — не розпочинайте або припиніть користування Сайтом. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за законність використання Сайту та його сервісів Користувачем, який не досяг 21-річного віку. Використання матеріалів сайту лише за умови відкритого посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на Газету Місто не нижче третього абзацу.