За перший тиждень лютого на Тернопільщині сталося дві трагедії, в яких втопилися четверо неповнолітніх хлопців. У зв’язку з такою динамічною статистикою нещасних випадків серед дітей на воді, до батьків звернувся начальник поліції Тернопільщини Сергій Зюбаненко.
“Написати цей допис мене спонукали останні трагічні події за участю неповнолітніх. Коли зникають діти, поліцейські моментально реагують на такі повідомлення, витрачаючи колосальні ресурси на їх пошук. Оперативно знайти дитину – пріоритет номер один для нас. У разі таких ситуацій ми підключаємо усі можливі сили та технічні засоби. На жаль, не усі пошуки завершуються успішно. Цього року маємо вже два нещасних випадки, коли загинули неповнолітні. Наприкінці січня у Бучацькій громаді троє підлітків провалилися під кригу та потонули. Прикро, але у цій ситуації родичі звернулися за допомогою до поліції надто пізно. 7 лютого стався ще один нещасний випадок у Борщівській громаді. 6-річного хлопчика знайшли мертвим у річці. Я хочу звернутися до батьків з проханням уважніше стежити за своїми синами та доньками, цікавитися їхнім дозвіллям. У разі зникнення дитини слід негайно телефонувати на лінію 102, а не займатися пошуками самостійно. Зволікання може призвести до серйозних непоправних наслідків”, – відзначив Сергій Зюбаненко.
Розпалював пічку керосином і отримав опіки житель Підчаєцької громади
Обговорення