![апостол, струк, поліція, електрошокер](http://www.www.gazeta-misto.te.ua/wp-content/uploads/2016/09/14192669_287475501621493_2646674818679827253_n-300x225.jpg)
Витівку миколаївських мажорів і безпорадність перед ними місцевих поліцейських взяв на замітку тернопільський радник глави МВС Михайло Апостол, – повідомляє Реально.
Щоб уникнути подібних інцидентів в інших регіонах, зокрема, на Тернопільщині, Михайло Апостол від імені свого благодійного фонду передав поліції регіону електрошокери, а також аптечки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Няня з Тернополя, яка залишила дітям чайник із кип’ятком, постане перед судом
Повідомивши на своїй сторінці в Фейсбук про зустріч з начальником Тернопільської патрульної поліції, Апостол підкреслив: поліція Тернополя не терпітиме биків-мажорів, які вважають, що їм закони не писані.
«Ніхто вас, бидло, терпіти не буде, вас ці молоді поліцейські заженуть в стійло. А інакше з вами не можна », – написав радник міністра МВС.
Обговорення