траурна свічка
У Тернополі урочисто відзначили День Української Державності
Світло.
У Лішні на Кременеччині відбудеться Всеукраїнська проща родин загиблих у російсько-українській війні
Кривава різанина у Почаєві: смерть 54-річного мешканця Лановецької громади настала в результаті ударів в різні частини тіла
Графік погодинних вимкнень світла відключення електрики
“Будують незрозумілий ангар, руйнують пам’ятку архітектури”: у Почаївській лаврі порушують ухвалу суду
На Тернопільщині в Дністрі втопилося двоє юнаків
Тарас Гондз
Громада на Тернопільщині попрощалася з воїном, котрий трагічно загинув в аварії

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ТАКОЖ

Українським освітянам допоможуть працевлаштуватися за фахом у Польщі. Новий проект розрахований на вчителів, вихователів, шкільних медсестер та психологів. Фахівцям допоможуть нострифікувати диплом, пройти курс польської мови та підвищити кваліфікацію, інформує РБК-Україна.

Новий проект із допомоги працівникам освіти у Польще реалізує фундація “Незламна Україна” та міжнародна організація CARE International in Poland. Програма орієнтована на людей із педагогічною або психологічною освітою, які безробітні або працюють учителями, вихователями, шкільними психологами чи медсестрами і які хочуть обіймати відповідні посади у Польщі.

Проект “Працюй за освітою, працюй в освіті” допоможе нострифікувати диплом, отримати сертифікат про знання польської мови, пройти підготовчі курси та працевлаштуватися у польський навчальний заклад на посади за рівнем кваліфікації.

Для пояснення різниці в освітніх системах України та Польщі будуть проводити спеціальні тренінги. Також учасникам допоможуть підготуватися до співбесіди та пройти всі етапи відбору. Кожного фахівця буде супроводжувати менеджер від подачі заявки до кінцевого працевлаштування до обраного навчального закладу у Польщі.

Додатковою метою проекту є соціальна інтеграція учасників та їхніх сімей через регулярні зустрічі в українських школах у Кракові, Вроцлаві та Варшаві. Вимоги до учасників, які хочуть взяти участь у проекті:

  • завершена освіта педагога/вихователя/психолога, наявність українського диплому;
  • досвід роботи у школі, університеті або дитячому садку в Україні не менше 3 років;
  • наявність усіх документів, необхідних для нострифікації;
  • бажано – мінімальний рівень знання польської.

Подати заявку на участь в проекті можна за посиланням. Більше інформації про ініціативу можна дізнатися на сторінці фундації.

Джерело: enovosty.com

Пов'язані публікації

Обговорення