Продовжує роботу гаряча лінія Тернопільської обласної військової адміністрації. За номером 0 800 335 975 можна отримати інформацію, яка вас цікавить, або повідомити про проблему.
![](https://gazeta-misto.te.ua/wp-content/uploads/2022/08/garyacha-liniya-tova.jpeg)
Зараз найбільш актуальними залишаються питання соціального захисту, допомоги внутрішньо переміщеним особам, дотримання законності та правопорядку в області.
Звернення, які підлягають додатковому вивченню, реєструються, направляються відповідальним виконавцям. Фахівці завжди готові допомогти.