![](http://dev.gazeta-misto.te.ua/wp-content/uploads/2020/04/koronavirus-4-300x169.jpg)
У психоневрологічному будинку-інтернаті, що у Бережанах, зафіксували спалах коронавірусу. Наразі епідеміологи проводять обстеження кола контактних осіб. Про це повідомляє інтернет-видання «Тернополяни».
Медики уже підтвердили 7 випадків коронавірус у будинку-інтернаті. Окрім цього, на Тернопільщині діють ще 4 спалахи COVID-19. Зокрема, у середньоосвітній школі села Горошова (13 випадків), Заліщицькій дільниці Борщівського управління з експлуатації газового господарства (16 випадків), Буданівському обласному закладі з надання психіатричної допомоги (19 випадків) і в Заліщицькому обласному госпіталю інвалідів війни та реабілітованих (20 випадків).
Обговорення