• Останні
  • У тренді
У Тернополі відкрили перший в Укрaїні вистaвковий будівельний мaйдaнчик просто небa

Регіональне представництво проєкту Budmall Center у Чернівцях відкриють 11 серпня

10.08.2022
Пісня, яка спонукає до роздумів: тернопільський гурт MAZEPA випустив нову прем’єру «Con Anima»

Пісня, яка спонукає до роздумів: тернопільський гурт MAZEPA випустив нову прем’єру «Con Anima»

17.09.2025
Герої нашого часу: як тернопільські рятувальники працюють під час війни

Герої нашого часу: як тернопільські рятувальники працюють під час війни

17.09.2025
У Тернополі триває фотоконкурс до Дня вчителя

У Тернополі триває фотоконкурс до Дня вчителя

17.09.2025
ЧОМУ ЗНИКЛА ГРАФА НАЦІОНАЛЬНОСТІ?

ЧОМУ ЗНИКЛА ГРАФА НАЦІОНАЛЬНОСТІ?

17.09.2025
У Збаражі на Тернопільщині відбувся забіг пам’яті Героїв України

У Збаражі на Тернопільщині відбувся забіг пам’яті Героїв України

17.09.2025

У Тернополі стартує Тиждень моди на читання

17.09.2025
Плануєте везти в Україну новенький айфон?

Плануєте везти в Україну новенький айфон?

17.09.2025

Екстрадoванoгo з Пoльщі жителя Тернoпільщини взятo під варту

17.09.2025
Велика погоня у Тернополі: прaцівник ТЦК тa СП, будучи нaпідпитку, тікав від поліції

Велика погоня у Тернополі: прaцівник ТЦК тa СП, будучи нaпідпитку, тікав від поліції

17.09.2025
Віктору Гурняку

На Тернопільщині відбудеться фестиваль пам’яті Героя України Віктора Гурняка

17.09.2025
“Інвестор заходить, ми “розчищаємо” дорогу”: у Тернополі презентували інвестиційний паспорт області

“Інвестор заходить, ми “розчищаємо” дорогу”: у Тернополі презентували інвестиційний паспорт області

17.09.2025
Микола Гринчук

Від футбольного хулігана до командира роти «Сафарі»: історія Миколи Гринчука з Тернополя

17.09.2025
Середа, 17 Вересня, 2025
Газета Місто! Там, де ти живеш!
Співпраця
  • Новини
  • Тернопіль
  • Твоє місто
    • Бережани
    • Борщів
    • Бучач
    • Заліщики
    • Збараж
    • Зборів
    • Копичинці
    • Кременець
    • Ланівці
    • Монастириська
    • Підгайці
    • Почаїв
    • Скалат
    • Теребовля
    • Хоростків
    • Чортків
    • Шумськ
  • Україна / Світ
  • Теми
    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Кримінал
    • Економіка
    • Освіта
    • Спорт
    • Культура
    • Особистості
    • Релігія / Духовність
    • Смачного!
    • Життя
    • Здоров’я / Краса
    • Господарка
    • Стосунки / Сім`я
    • Історія / Туризм
    • Авто
    • Цікаве
  • Статті
  • Блоги
  • Війна з рф
Немає результату
Переглянути всі результати
Газета Місто! Там, де ти живеш!
Немає результату
Переглянути всі результати

Регіональне представництво проєкту Budmall Center у Чернівцях відкриють 11 серпня

Опубліковано Газета Місто
10.08.2022

Регіональне представництво проєкту Budmall Center відкриють у ще одному обласному центрі. Воно запрацює 11 серпня 2022 року у Чернівцях навпроти готельного комплексу “Буковина”. Вже тепер там розмістили перший модульний будиночок.

Після презентації у Давосі, Лугано, Любліні, активної роботи з представниками ОТГ, різних фондів, міністерств, бізнесу проєкт набув нових масштабів. Перший в Україні виставковий майданчик просто неба Budmall Center відкрився у Тернопополі 2 липня 2022 року. Зараз Budmall Center потужно розростається та масштабується. 

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ТАКОЖ

ресторан KFC

У Тернополі незабаром з’явиться ресторан KFC

14.09.2025
новий заклад дошкільної освіти

У Вишнівецькій громаді відкрили садочок «Дивосвіт»

05.09.2025

Відкриття Budmall Center у Чернівцях відбудеться за участі генерального директора готельного комплексу “Буковина” Андрія Брязкала. На захід запрошено представників міської та обласної рад, громадських активістів.

Під час відкриття регіонального представництва відбудеться презентація проєкту Budmall Center та Кластера деревообробної промисловості. Кожен охочий зможе познайомитися з кращими зразками модульних, каркасних будиночків та барн-хаусів, знайти оптимальне рішення чи для приватного житла, чи для організації власної справи, чи познайомитися з можливою концепцією житла для ВПО.

Про можливості та переваги проєкту розповів його засновник тернополянин Тарас Демкура. А про енергоефективні, інноваційні рішення в концепціях реалізації – керівник компанії “ТД Клімат Країни” Олександр Марценюк.

«Щодня до виставкового майданчика Budmall Center у Тернополі навідується понад 20 сімейних пар, представників різних організацій та власники бізнесу, які обирають для себе через нашу спільноту комфортні рішення, – зауважив засновник проєкту Тарас Демкура, – Віримо, що такий же інтерес викликатиме і майданчик у Чернівцях”.

Відсутність житла є однією з основних проблем українців, які внаслідок війни втратили або були змушені покинути свої домівки. Тисячі людей місяцями змушені проживати у наспіх облаштованих для них притулках. А серед них – родини з маленькими дітьми, особами похилого віку та інвалідами. Потреба у зведенні житла для проживання ВПО у зв’язку з воєнними діями зростає пропорційно до збільшення територій, на яких продовжуються активні бойові дії.

Актуальним також залишається енергоефективність таких поселень для переселенців. Енергоресурси – гостре питання сьогодення. На жаль, ми повинні готуватися до того, що зима в Україні буде складною. То ж так важливо сьогодні інтегрувати найбільш енергоефективні рішення для опалення, водопостачання та кондиціонування у кожен будинок. Яке існує сучасне економне обладнання для створення екологічного та комфортного середовища в оселях – зможуть дізнатися гості відкриття представництва у Чернівцях під час презентації.

Економіка країни повинна працювати, щоб українці мали ресурси для життя в умовах війни й боротьби з російським агресором. Кошти мають бути в обігу, бізнес працювати, а податки сплачуватись. Тому засновник проєкту Budmall наполягає на тому, що житло для внутрішньо переміщених осіб повинні зводити саме українські компанії. Це також і робочі місця для українців, і податки до бюджету, і віра в майбутнє України для українського бізнесу.

До відбудови необхідної кількості житла для українців можуть долучитися понад 20 українських виробників, які вже долучилися до Кластера деревообробної промисловості України, презентація якого також пройде під час відкриття представництва. Лише за кілька місяців українські виробники можуть побудувати якісні екологічні каркасні, модульні та SIP-панельні будинки — як кількаповерхові, так і окремі одноповерхові.

Засновник проєкту Budmall зауважує: «До відбудови житла для українців, що його втратили, часто залучають іноземних інвесторів, але хто, як не українці можуть зрозуміти потреби та болі один одного? То ж, у нас виникла ідея запропонувати українським підприємцям долучитися до відбудови житла для українських родин. Кожен український підприємець, який має таку фінансову можливість може подарувати омріяний будинок родині, яка його втратила. Такі будинки через благодійний фонд «Дім української родини» ми можемо виготовляти швидко, встановлювати з іменними табличками благодійників”.

З детальною програмою відкриття регіонального представництва Budmall Center у Чернівцях Ви зможете ознайомитись у нашому Telegram-каналі або на сторінці у Facebook. Тут всі лінки на соціальні мережі: https://linktr.ee/budmall.center

nullПереглянути, як відбувалося відкриття майданчика у Тернополі, можна тут: https://youtu.be/3HduQAMXyOs

Представники події запрошують до співпраці всіх, хто має бажання представити інтереси першого в Україні виставкового простору вільних людей Budmall Center та допомогти українцям в пошуку сучасного, комфортного, доступного та енергоефективного житла!

Читайте нас в Google News
Теги: Budmallвиставковий центрвідкриттясернівціТарас Демкура
Share20ShareSend

Пов'язані публікації

тенісний корт

У Гусятині на Тернопільщині відкрили тенісний корт

02.08.2025
єБібліотеку у Ратуші

«єБібліотека у Ратуші»: як Теребовля створила новий культурний простір

08.04.2025
Завантажити ще
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe
Опілля квас Опілля квас Опілля квас
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Літній розпродаж в INSHOES – знижки до 50% Літній розпродаж в INSHOES – знижки до 50% Літній розпродаж в INSHOES – знижки до 50%

Пошук

Немає результату
Переглянути всі результати
Вуличне радіо Вуличне радіо Вуличне радіо

RSS Ровесник – молодіжні новини

  • Бійці 37-ї бригади морської піхоти отримали FPV-дрони True Flex від Тернополя 17.09.2025
  • «Бульбаш» — платформа пам’яті та відповідальності 17.09.2025
  • Як таксист з Тернополя став бойовим медиком на фронті 17.09.2025
  • У війську розповіли про нові можливості Контракту 18-24 17.09.2025
  • Товарообіг Тернопільщини перевищив 1,2 млрд доларів США 17.09.2025
Погода
Тернопіль

вологість:

тиск:

вітер:

Погода на 10 днів від sinoptik.ua



  • Контакти
  • Співпраця
  • Редакційна політика
Газета Місто. Тернопільські новини

ГО Медіа-центр Тернопіль

Газета МІсто. Тернопільські новини. Незалежні, оперативні і об'єктивні новини Тернополя і Тернопільської області. Політика, аналітика, економіка, спорт. Інформаційні матеріали сайту gazeta-misto.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу Газета Місто. Використання матеріалів сайту лише за умови відкритого посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на Газету Місто не нижче третього абзацу.

Немає результату
Переглянути всі результати
  • Новини
  • Тернопіль
  • Твоє місто
    • Бережани
    • Борщів
    • Бучач
    • Заліщики
    • Збараж
    • Зборів
    • Копичинці
    • Кременець
    • Ланівці
    • Монастириська
    • Підгайці
    • Почаїв
    • Скалат
    • Теребовля
    • Хоростків
    • Чортків
    • Шумськ
  • Україна / Світ
  • Теми
    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Кримінал
    • Економіка
    • Освіта
    • Спорт
    • Культура
    • Особистості
    • Релігія / Духовність
    • Смачного!
    • Життя
    • Здоров’я / Краса
    • Господарка
    • Стосунки / Сім`я
    • Історія / Туризм
    • Авто
    • Цікаве
  • Статті
  • Блоги
  • Війна з рф

Газета МІсто. Тернопільські новини. Незалежні, оперативні і об'єктивні новини Тернополя і Тернопільської області. Політика, аналітика, економіка, спорт. Інформаційні матеріали сайту gazeta-misto.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу Газета Місто. Використання матеріалів сайту лише за умови відкритого посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на Газету Місто не нижче третього абзацу.