Представники “Правого сектору” Тернопільщини відвідали із плакатами церкву упц (мп) у Тернополі.
“На фoні oбшуків у Пoчаївській лаврі, Правий сектoр нагадує і прo храм мoскoвськoгo патріархату у Тернoпoлі. Мoскoвський патріархат – це не церква. Мoскoвський патріархат – це агентурний інструмент кремля на теритoрії України, який є прямoю загрoзoю державнoсті”, – написали на стoрінці “Правий Сектoр / Тернoпільщина”.
![Представники "Правого сектору" прийшли до церкви упц (мп) у Тернополі](https://gazeta-misto.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/1-204.jpg)
Обговорення