![](http://dev.gazeta-misto.te.ua/wp-content/uploads/2019/10/630_360_1488208211-6797-300x171.jpg)
Вища кваліфікаційна комісія суддів України визначилася із претендентами, яких мають призначити суддями Тернопільського окружного адміністративного суду.
Попередньо оголосили конкурс на ці посади – 9 серпня 2019 року. А 1 жовтня рекомендації отримали три людини: Ткач Олена Олегівна, Піцур Ярослав Ярославович, Марциновська Ірина Вікторівна. Ці кандидатури буде винесено на подальший розгляд Вищій раді правосуддя.
Обговорення