![](http://dev.gazeta-misto.te.ua/wp-content/uploads/2019/07/ruka-640x394-1-300x185.jpg)
Покінчила життя самогубством іноземна студентка, яку без свідомості знайшли на вулиці Тролейбусній у Тернополі.
Дівчину у стані клінічної смерті госпіталізували до медзакладу. Проте врятувати її не вдалося. У квартирі одногрупниць знайшли прощальну записку. Одна з версій – потерпіла випила невідому отруту.
У день нещастя студентка одного з місцевих вишів, 1995 року народження прийшла до подруг схвильована через проблеми в університеті. Студентка не знала, як про це повідомити батькам.
Обговорення