![На території ветсанзаводу поруч із Тернополем - гори трупів тварин](http://www.www.gazeta-misto.te.ua/wp-content/uploads/2016/09/Screenshot_2-8-300x187.jpg)
Ситуація з роботою ветсанзаводів в Україні складна. Адже технології застаріли, оскільки більшість заводів побудовані в 70-х роках минулого століття.
На запрошення голови сільської ради Острова, народні депутати проінспектували ветсанзвод, щоб оцінити ситуацію. Там розповідають, наразі утилізацію проводять раз в два дні. Заступник директора ветсанзаводу погоджується, на підприємстві проблем чимало: і з фінансуванням, і з обладнанням. Тому утилізувати всю сировину, якe до них привозять, вони можливості не мають.
Більше про це – в сюжеті від ІНТБ.
Обговорення