Майбутнє української юриспруденції гартується в стінах Бережанського ліцею. Поки випускники готуються до іспитів, учениця Аліна Колодка довела, що глибоке знання законів та аналітичний розум здатні підкорювати найвищі інтелектуальні вершини області.
Бережанський ліцей імені Богдана Лепкого Тернопільської обласної ради звітує про блискуче досягнення своєї вихованки. Учениця випускного класу посіла почесне І місце на обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства.
Перемога характеру та знань
Для Аліни цей успіх став результатом не просто везіння, а системної праці над кодексами та залізної дисципліни. У відповідальний випускний рік дівчина продемонструвала:
Аналітичне мислення: здатність розв’язувати складні юридичні задачі.
Вміння обстоювати істину: високий рівень аргументації та знання законодавчої бази.
Стійкість: конкуренція на обласному рівні вимагала максимальної концентрації та віри у власні сили.
У ліцеї зазначають, що такий хист до юриспруденції є справжнім «квитком у майбутнє» для випускниці.
Тандем учителя та учня
Високий результат став можливим завдяки фаховій підготовці та наставництву вчителя історії та правознавства Михайла Мироновича Музички.
Педагогічний колектив ліцею висловив щиру вдячність Михайлу Мироновичу за його професіоналізм, глибоку методичну роботу та вміння надихнути учнів на дослідження права. Саме завдяки такому тандему Бережанщина продовжує утримувати високу планку в освітньому просторі Тернопільщини.

Вітаємо Аліну Колодку та її наставника з цією вагомою перемогою! Бажаємо успішного вступу до обраного вишу та нових професійних злетів на ниві правосуддя.
Читайте також: Тріумф інтелекту: Тернопільщина здобула золото та бронзу на «Олімпіаді геніїв 2026»
Тріумф інтелекту: Тернопільщина здобула золото та бронзу на «Олімпіаді геніїв 2026»


















