• Останні
  • У тренді
Таня Песик

Сюди кожен хлопець Тернополя повинен привести свою дівчину: Таня Песик показала улюблене місце в рідному місті

01.06.2025
Позицiя Мiноборони щодо зaконопроєктiв, якi викликaли суспiльний резонaнс

Позицiя Мiноборони щодо зaконопроєктiв, якi викликaли суспiльний резонaнс

07.09.2025
Льодового палацу

Недобудований льодовий манеж у Тернополі залишився без інвестора

07.09.2025
У центрі Тернополя відновили фасад історичної будівлі після незаконного встановлення дверей

У центрі Тернополя відновили фасад історичної будівлі після незаконного встановлення дверей

06.09.2025
Разом на фронті та по життю: вони родом із Вінниччини та Тернопільщини, але разом воюють на Донбасі

Разом на фронті та по життю: вони родом із Вінниччини та Тернопільщини, але разом воюють на Донбасі

06.09.2025
Кожен постріл – менше ворогів: історія гармаша Бодька з тернопільської артилерійської бригади

Кожен постріл – менше ворогів: історія гармаша Бодька з тернопільської артилерійської бригади

06.09.2025
Іван Вуїв

В автокатсрофі загинуло подружжя лікарів з Борщева

06.09.2025
Тернопільський національний педагогічний університет запрошує на навчання за новими освітніми програмами

Випускники ТНПУ ім. Володимира Гнатюка можуть отримати одноразову грошову допомогу: деталі та умови

06.09.2025
Асфальт в крові:  У Тернополі на Микулинецькій загинув у ДТП мотоцикліст

Асфальт в крові: У Тернополі на Микулинецькій загинув у ДТП мотоцикліст

06.09.2025
домашній кетчуп

Як приготувати домашній кетчуп з яблуками на зиму

06.09.2025
опорна шкільна кухня

На Тернопільщині відкрили першу шкільну опорну кухню

06.09.2025
відкрили мурал

Молоді художники створили мурал Івану Франку в Чорткові

06.09.2025
Офіцер-рятувальник громади

У Великогаївській громаді запрацював проєкт «Офіцер-рятувальник громади»

06.09.2025
Неділя, 7 Вересня, 2025
Газета Місто! Там, де ти живеш!
Співпраця
  • Новини
  • Тернопіль
  • Твоє місто
    • Бережани
    • Борщів
    • Бучач
    • Заліщики
    • Збараж
    • Зборів
    • Копичинці
    • Кременець
    • Ланівці
    • Монастириська
    • Підгайці
    • Почаїв
    • Скалат
    • Теребовля
    • Хоростків
    • Чортків
    • Шумськ
  • Україна / Світ
  • Теми
    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Кримінал
    • Економіка
    • Освіта
    • Спорт
    • Культура
    • Особистості
    • Релігія / Духовність
    • Смачного!
    • Життя
    • Здоров’я / Краса
    • Господарка
    • Стосунки / Сім`я
    • Історія / Туризм
    • Авто
    • Цікаве
  • Статті
  • Блоги
  • Війна з рф
Немає результату
Переглянути всі результати
Газета Місто! Там, де ти живеш!
Немає результату
Переглянути всі результати

Сюди кожен хлопець Тернополя повинен привести свою дівчину: Таня Песик показала улюблене місце в рідному місті

Опубліковано Вірослава Їжак
01.06.2025

Фронтвумен гумористичної команди “VIP Тернопіль” і актриса “Жіночого кварталу” Таня Песик досі живе в рідному Тернополі, залишаючи його лише заради гастролей і участі в столичних проєктах. Про це вона розповіла в програмі “Міста” телеканалу “Дім”.

У Тернополі є своя Алея зірок, на яку щорічно з 2011 року додають нове ім’я видатного тернополянина, який зробив внесок у розвиток міста. Але бронзової зірки з ім’ям Тані Песик тут поки що немає.

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ТАКОЖ

Льодового палацу

Недобудований льодовий манеж у Тернополі залишився без інвестора

07.09.2025
У Тернополі планують підземний паркінг на Майдані Волі та нову зупинку на Підволочиському шосе

Тернопіль посів друге місце у рейтингу прозорості бюджетів

06.09.2025

“Для мене було дуже дивно, але минулого року мені написали, що мене хочуть внести до списку відомих тернополян. Я була в номінації, але, звичайно, не виграла”, — сказала актриса.

Таня народилася і виросла недалеко від центру Тернополя, в районі залізничного вокзалу.

“У мене теплі спогади про дитинство. Я жила недалеко від залізничного вокзалу і дуже любила залізничний міст, який проходить через колії. Коли мене забирали з садочка, я відразу бігла чомусь на цей міст. Мені дуже подобалася магія поїздів. І так тобі в дитинстві хотілося прокотитися на цьому поїзді, а ось ти виросла, і зараз тобі так не хочеться сідати в цей поїзд”, — поділилася вона.

Улюблене місце Тані — Тернопільське озеро. Це величезний ставок у самому центрі міста. Озеро штучне — його створили у 1548 році як оборонне укріплення проти нападів турків і татар.

“Тернопільське озеро — це візитна картка міста Тернопіль. Гарний місток веде на Острів Кохання. Тут хлопці роблять пропозицію своїм дівчатам. Тут дуже часто проходять виїзні церемонії одруження. Мені здається, що кожен чоловік в Тернополі повинен був привести свою дівчину саме сюди. Мене і саму сюди запрошували, і не раз. Уточню — це були різні чоловіки. Головне, що не в один день”, — зазначила Таня Песик.

Якщо ж захочете пообідати в Тернополі, Таня рекомендує “Сім’ю ресторанів Файного міста”.

“Це знамените місце Тернополя — “Файне місто”. Я дуже люблю тут панські деруни з куркою. Це величезні деруни, всередині з куркою, грибочками, смачною підливою. Також рекомендую салат з курячою грудинкою. Особливость салату — він зверху посипаний натертим сиром-косичкою. Цей сир надає салату особливої смакоти. І найголовніше — меню тут не змінюється з моменту відкриття закладу”, — презентувала Таня.

Таня Песик і Анатолій Анатоліч

Таня Песик Таня Песик

Попри те, що Таня Песик багато часу проводить у Києві, на гастролях, вона продовжує жити в Тернополі.

“Бо Тернопіль — це для мене місце-віддушина, місце спокою. Тут все починалося, тут все зароджувалося, і мене завжди тягне в це місто. Тут мої батьки. Я дійсно постійно в роз’їздах, в русі, і особливо немає часу побувати вдома”, — розповіла актриса.

24 лютого 2022 року, початок повномасштабної війни, Таня застала в Києві, де на той момент у неї почалися репетиції проєкту “Ліпсінк Батл”.

“Я прокинулася вранці, і мені здалося, ніби мені це (вибухи, — ред.) приснилося, ніби почулося. Потім посипалася купа повідомлень, дзвінків, і мені всі кажуть: війна почалася. А я: “Та як, війна почалася? Це не може бути! Зараз за пару годин все вирішиться, і всі повернуться до свого нормального життя”. І коли того ж ранку ти зрозумів, що нічого вже не зміниться, що як було раніше — не буде, я зібрала повну машину незнайомих мені людей, і ми поїхали. Я їхала за кермом до Тернополя 14 годин”, — згадує Песик.

По приїзду додому шоком була перша повітряна тривога.

“По телевізору, в новинах почали говорити, що повітряна тривога, що потрібно йти в укриття. А ти такий: а що робити, куди бігти, що з собою брати? Ми з батьками вийшли з під’їзду, купа людей, і хто куди: хто в укриття, хтось сідав в машину і їхав. Ось такий у мене був стрес”, — поділилася Таня.

Актриса відразу розуміла, що не буде залишати Україну.

“Бо тут моя рідна земля, ця країна дала мені все — популярність, дала можливість тут працювати. Це такий, знаєте, твій обов’язок. Ти поїдеш за кордон — ти там ніхто. Тобі там потрібно починати все з нуля. А я люблю свою країну”, — наголосила вона.

За її спостереженнями, перші три дні повномасштабної війни тернополяни, як і всі інші українці, перебували в шоці.

“Тут перші дні була якась тиша. Взагалі. Всі сиділи по домівках. І десь з третього дня, як мені здається, почала організовуватися якась волонтерська діяльність у місті. Я, наприклад, ходила плести сітки. Всі почали активно долучатися до допомоги”, — зазначила Таня Песик.

До волонтерської діяльності долучилася команда “VIP Тернопіль” — їздили на передову, організовували гастролі для збору коштів на ЗСУ. За період війни команда передала українським захисникам вже понад 200 автомобілів.

“Нещодавно хлопці зі Швейцарії привезли ще 30 автомобілів. Це у нас за тур по Америці і плюс тур по містах України. Вражає, що в наших невеликих містах бувають такі суми зборів, що ти в шоці, що навіть великі міста не можуть стільки задонатити”, — повідомила Таня Песик.

Таня Песик

За час великої війни Тернопіль, звичайно, змінився.

“Дух міста змінився. Більше людей стало в місті. І Тернопіль все-таки, попри війну, став красивішим. Люди всі дружні, об’єднані”, — резюмувала Таня Песик.

Читайте також: У Кременці презентували марку з зображенням Кременецького замку.

Читайте нас в Google News
Теги: Анатолій Анатолічвідомі жінкивідомі тернополянизнаменитостітаня песиктернопільтернополянка
Share40ShareSend

Пов'язані публікації

на вулиці Микулинецькій

У Тернополі на Микулинецькій після зіткнення з Hyundai загинув мотоцикліст

05.09.2025
У Тернополі зафіксували температурний рекорд

У Тернополі зафіксували температурний рекорд

04.09.2025
Завантажити ще
Опілля квас Опілля квас Опілля квас
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Літній розпродаж в INSHOES – знижки до 50% Літній розпродаж в INSHOES – знижки до 50% Літній розпродаж в INSHOES – знижки до 50%

Пошук

Немає результату
Переглянути всі результати
Вуличне радіо Вуличне радіо Вуличне радіо

RSS Ровесник – молодіжні новини

  • На фасаді Плебанівської школи відкрили меморіальну дошку захиснику Валерію Штику 07.09.2025
  • Пoзицiя Мiнoбoрoни щoдo зaкoнoпрoєктiв, якi викликaли суспiльний резoнaнс 07.09.2025
  • На фронті загинув захисник Сергій Вишньовський з Тернопільщини 07.09.2025
  • У ДТП загинули відомі лікарі Мариновські з Борщівщини 06.09.2025
  • Історія пари військових з Вінниччини та Тернопільщини, які разом воюють на Донбасі 06.09.2025
Погода
Тернопіль

вологість:

тиск:

вітер:

Погода на 10 днів від sinoptik.ua



  • Контакти
  • Співпраця
  • Редакційна політика
Газета Місто. Тернопільські новини

ГО Медіа-центр Тернопіль

Газета МІсто. Тернопільські новини. Незалежні, оперативні і об'єктивні новини Тернополя і Тернопільської області. Політика, аналітика, економіка, спорт. Інформаційні матеріали сайту gazeta-misto.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу Газета Місто. Використання матеріалів сайту лише за умови відкритого посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на Газету Місто не нижче третього абзацу.

Немає результату
Переглянути всі результати
  • Новини
  • Тернопіль
  • Твоє місто
    • Бережани
    • Борщів
    • Бучач
    • Заліщики
    • Збараж
    • Зборів
    • Копичинці
    • Кременець
    • Ланівці
    • Монастириська
    • Підгайці
    • Почаїв
    • Скалат
    • Теребовля
    • Хоростків
    • Чортків
    • Шумськ
  • Україна / Світ
  • Теми
    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Кримінал
    • Економіка
    • Освіта
    • Спорт
    • Культура
    • Особистості
    • Релігія / Духовність
    • Смачного!
    • Життя
    • Здоров’я / Краса
    • Господарка
    • Стосунки / Сім`я
    • Історія / Туризм
    • Авто
    • Цікаве
  • Статті
  • Блоги
  • Війна з рф

Газета МІсто. Тернопільські новини. Незалежні, оперативні і об'єктивні новини Тернополя і Тернопільської області. Політика, аналітика, економіка, спорт. Інформаційні матеріали сайту gazeta-misto.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу Газета Місто. Використання матеріалів сайту лише за умови відкритого посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на Газету Місто не нижче третього абзацу.