На Тернопільщині 22 березня 2025 року о 10:00 у Всеукраїнському храмі-пантеоні святої праведної Анни відбудеться урочисте Архієрейське Богослужіння. Під час богослужіння храму буде передано в дар особливу святиню — ікону з мощевиком, у який вкладено частинку чесних і святих мощей святої праведної Анни.
Про це йдеться на офіційній сторінці храму в соцмережі.
Нагадаємо, це єдиний в Україні храм-пантеон на честь загиблих українських захисників.Нещодавно настоятель храму-пантеону святої праведної Анни, отець Андрій Любунь, разом із митрополитом Тернопільським і Кременецьким, владикою Нестором, та старостою храму-пантеону, колишнім військовим Миколою Кушніром, мали зустріч із Блаженішим митрополитом Епіфанієм. Метою зустрічі було обговорення проєкту Всеукраїнського меморіалу-пантеону — особливого місця пам’яті на честь усіх загиблих у війні проти російської агресії.Під час зустрічі делегація представила Блаженішому проєктну документацію та детально розповіла про плани майбутнього будівництва. Блаженніший митрополит Епіфаній благословив цей проєкт та підтвердив свою участь у щорічній Всеукраїнській прощі родин загиблих, яка відбудеться 25 липня та розпочнеться з богослужіння у храмі-пантеоні.
Будівництво планують розпочати навесні, як тільки це дозволять погодні умови. Цей меморіал-пантеон стане символом пам’яті, що увічнить жертовність і мужність Героїв України. Отець Андрій Любунь висловив щиру подяку всім, хто підтримує цей проєкт і допомагає в його реалізації.
Обговорення