• Останні
  • У тренді
Хабарна справа Головка видається підозрілою: видно «білі нитки» і чийсь криворукий «пошив»

Хабарна справа Головка видається підозрілою: видно «білі нитки» і чийсь криворукий «пошив»

17.09.2023
У Тернопільському перинатальному центрі народилася двійня попри рідкісне ускладнення

У Тернопільському перинатальному центрі народилася двійня попри рідкісне ускладнення

28.08.2025
У ТНПУ відбудеться урочиста посвята першокурсників у студенти

У ТНПУ відбудеться урочиста посвята першокурсників у студенти

28.08.2025
Напередодні Дня Незалежності України в ЗУНУ відбулася презентація документального фільму «Крила вільних»

Напередодні Дня Незалежності України в ЗУНУ відбулася презентація документального фільму «Крила вільних»

28.08.2025
Чому вранці немає апетиту, а ввечері так хочеться їсти і як це виправити

Жінка поскаржилась на людський палець, знайдений у їжі, але після потрапила за ґрати: нетипова історія

28.08.2025
Тернопільських дітлахів запрошують на турнір з дворового міні-футболу

Дві тернопільські команди стартують у кубку України з футболу

27.08.2025
Можуть закрити понад 500 шкіл: уряд не хоче платити вчителям закладів освіти з малою кількістю учнів

Можуть закрити понад 500 шкіл: уряд не хоче платити вчителям закладів освіти з малою кількістю учнів

27.08.2025
“Тернопільська Озеряна 2025”: запрошують на 29-й легкоатлетичний пробіг на підтримку ЗСУ

“Тернопільська Озеряна 2025”: запрошують на 29-й легкоатлетичний пробіг на підтримку ЗСУ

27.08.2025
«Контінентал» розширює перелік навчальних курсів для школярів у рамках освітньої онлайн-програми

«Контінентал» розширює перелік навчальних курсів для школярів у рамках освітньої онлайн-програми

27.08.2025

Тернопільобленерго повідомив про збільшення тарифів на світло

27.08.2025
Єврейське кладовище в Завалові на Тернопільщині огородили за сприяння МЗС Німеччини

Єврейське кладовище в Завалові на Тернопільщині огородили за сприяння МЗС Німеччини

27.08.2025
На Тернопільщині зареєстрували новий індустріальний парк “Зборів”

На Тернопільщині зареєстрували новий індустріальний парк “Зборів”

27.08.2025
Вова Циган

Тернопільський співак Вова Циган випустив кліп і заінтригував зустріччю з Трінчер

27.08.2025
Четвер, 28 Серпня, 2025
Газета Місто! Там, де ти живеш!
Співпраця
  • Новини
  • Тернопіль
  • Твоє місто
    • Бережани
    • Борщів
    • Бучач
    • Заліщики
    • Збараж
    • Зборів
    • Копичинці
    • Кременець
    • Ланівці
    • Монастириська
    • Підгайці
    • Почаїв
    • Скалат
    • Теребовля
    • Хоростків
    • Чортків
    • Шумськ
  • Україна / Світ
  • Теми
    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Кримінал
    • Економіка
    • Освіта
    • Спорт
    • Культура
    • Особистості
    • Релігія / Духовність
    • Смачного!
    • Життя
    • Здоров’я / Краса
    • Господарка
    • Стосунки / Сім`я
    • Історія / Туризм
    • Авто
    • Цікаве
  • Статті
  • Блоги
  • Війна з рф
Немає результату
Переглянути всі результати
Газета Місто! Там, де ти живеш!
Немає результату
Переглянути всі результати

Хабарна справа Головка видається підозрілою: видно «білі нитки» і чийсь криворукий «пошив»

Опубліковано Газета Місто
17.09.2023

Ну не вʼяжеться мені хабарний скандал в обласній раді в логічну лінію. Ніяк не вʼяжеться. Майже три місяці я мовчала на цю тему і просто спостерігала і співставляла.

Як журналіст, я ніколи не підхоплювала чиїсь «зливи», а завжди ретельно розбиралася в кожній ситуації, щоби донести її людям правдиво, а не так, як би комусь хотілося. Саме тому «хабарна справа» Головка видалася мені одразу підозрілою. З неї на всі боки стирчали «білі нитки» і чийсь криворукий «пошив», але судячи з дописів та новин їх мало хто взагалі бачив та висвітлював. Може й свідомо.

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ТАКОЖ

скaргу нa вирок

Апеляцію у справі екс-голови Тернопільської облради розглянуть у жовтні

14.08.2025
Революція Свідомості чи московські наративи?

Революція Свідомості чи московські наративи?

24.07.2025

Сам Головко мені абсолютно байдужий, особливо як представник партії, на яку маю глибоку й невиліковну алергію. І як він виплутається чи не виплутається з цього скандалу – його справа. Мене цікавить виключно те, що відбувалося за кулісами. А головне – чому.

Отже, я декілька разів прослуховувала аудіозаписи, на яких базувалася основна підозра Головку. Так, там йшлося про гроші. Між місцевим бізнесменом і одним із заступників Труша. Жодного разу там не згадувався Головко, ані прямо, ані косо. Лише ще один заступник Труша, який начебто був «в темі».

Далі – саме затримання. Ви дійсно думаєте, що політик, який все своє життя провів у владі різних рівнів, ось так от в шортах сам пішов забирати хабар? Не послав посередника, не передав рахунок з фірми побратима чи як там зараз прийнято? Ви серйозно?

Потім читаю повідомлення НАБУ, на яке теж мало хто звернув увагу: «Також за ці кошти вони обіцяли погасити борг Тернопільської ОВА перед цим ТОВ за роботи, які вже виконані». Тобто, борги ОВА обіцяв погасити голова обласної ради? Ви серйозно? ))

А знаєте, хто, до речі, давав той хабар? Я знаю. І знаю, на якому гачку, швидше за все, його тримають певні особи, щоби він допомогу для ЗСУ, як сказав Головку, погодився оголосити хабарем. Погугліть, це все є у відкритому доступі, якщо хотіти (!) пошукати.

Я пропускаю моменти із судами і заставами, це звичайні юридичні процеси, і якщо Головко не поскупиться взяти маститих адвокатів, він, до речі, має всі шанси вийти сухим із цієї історії.

Підходжу до головного: кому вигідні всі ці цирки в обласній раді? Якщо коротко – багатьом.

Найперше і найголовніше – московським попам, яких нарешті залишили в спокої і мовчки дозволили не тільки провести ходу до Почаєва, а й продовжувати правити в своєму храмі в Тернополі. Правда, вже нікому мп в нас не заважає? ))

Друге – тій же обласній адміністрації, для якої затриманням Головка знівелювався скандал із хабарництвом не будь-кого, а двох заступників голови ОВА.

Третє – очільнику Тернополя, в якого з Головком, і це не секрет, вже давно тривали конфлікти. В принципі, коли свободівці починають сваритися між собою, нічого поганого немає. Але Надала це злить і нервує, тим більше що вже підібраний кандидат на голову облради, який поклявся бути вірним і відданим. А головне – мовчки виконувати всі вказівки.

Можна тягнути логічний ланцюжок і далі – хто очолює партію кандидата в області і як він повʼязаний з мером…

Я звернула увагу й на неймовірний розгін хейту проти Головка. Його «товкли» у медіа, більшість з яких повʼязані тісною співпрацею з міськрадою (!), потім чисельні боти розганяли це в соцмережах і телеграм-каналах. Як тільки одна «хвиля» хейту зникає, одразу запускають іншу.

Чітко прослідковується, що Головка топлять в лайні. Настільки інтенсивно, що всі раптом забувають: а де, до речі, обидва заступники Труша, які є фігурантами цієї справи і яких задокументувало НАБУ? Про них чомусь повна тиша, наче й не було нікого. Чи всі нині хоч їхні прізвища згадають?

Я думаю, не потрібно називати прізвище того, хто давно має вплив на частину тернопільських медіа і змогу оплачувати їхні послуги. Це й так усім давно відомо.

Але тут виявилося, що Головко, якого зробили цапом-відбувайлом, вирішив не здаватися так просто. Та й з посади голови облради його, до речі, ніхто навіть не відсторонив ))) А всю цю шахматну партію стопорить ще й незгода «Європейської солідарності» із кандидатурою, яку пропихають на цю посаду. ЄС, найбільша фракція облради, одразу підгадала, як їх прокинули з посадою голови одразу після перемоги на виборах. І прокинув не хто-небудь, а сам міський голова.

І допоки всі аплодують розіграній виставі, інколи варто зазирнути за куліси, щоби дізнатися, хто режисери і який головний сценічний задум того, що нам показують. З часом, я думаю, ми дізнаємося ще більше, і всі пазли того театру зійдуться в одну не дуже гарну картину…

Звісно, я можу помилятися. І ситуація може виявитися значно простішою, ніж виглядає. І Головка в суді можуть визнати винним. Але занадто вже багато третіх осіб виграють від цього. Настільки занадто, що не може не породжувати сумнівів у їхній непричетності… І хвиля за хвилею інформаційного «мочива» Головка доводять, що я десь маю рацію )

Найцікавіше, гадаю, ще попереду. А поки що на Тернопільщині розлилася вольниця для московських попів, про яких уже ніхто чомусь не згадує і не вимагає заборонити.

Читайте нас в Google News

Тетяна Вербицька
журналістка

Джерело: Соціальна мережа
Теги: блогГоловкоТетяна Вербицька
Share51ShareSend

Пов'язані публікації

ВАКС ухвалив вирок у справі колишнього голови Тернопільської обласної ради

ВАКС ухвалив вирок у справі екс-голови Тернопільської обласної ради

18.06.2025
9-річна дівчинка з Тернополя прочитала майже сотню книжок за рік і веде книжковий блог

9-річна дівчинка з Тернополя прочитала майже сотню книжок за рік і веде книжковий блог

03.06.2025
Завантажити ще
Опілля квас Опілля квас Опілля квас
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Літній розпродаж в INSHOES – знижки до 50% Літній розпродаж в INSHOES – знижки до 50% Літній розпродаж в INSHOES – знижки до 50%

Пошук

Немає результату
Переглянути всі результати
Вуличне радіо Вуличне радіо Вуличне радіо

RSS Ровесник – молодіжні новини

  • У Тернопільському перинатальному центрі прийняли складні пологи 28.08.2025
  • Студент ЗУНУ Віталій Пристай дебютував на Чемпіонаті світу 28.08.2025
  • Від фронтових поранень помер захисник з Тернопільщини Андрій Убрамик 27.08.2025
  • Лікаря у Тернополі підозрюють у вимаганні хабаря від захисника 27.08.2025
  • Історія молодого командира гармати Борща з Тернопільщини 27.08.2025
Погода
Тернопіль

вологість:

тиск:

вітер:

Погода на 10 днів від sinoptik.ua



  • Контакти
  • Співпраця
  • Редакційна політика
Газета Місто. Тернопільські новини

ГО Медіа-центр Тернопіль

Газета МІсто. Тернопільські новини. Незалежні, оперативні і об'єктивні новини Тернополя і Тернопільської області. Політика, аналітика, економіка, спорт. Інформаційні матеріали сайту gazeta-misto.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу Газета Місто. Використання матеріалів сайту лише за умови відкритого посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на Газету Місто не нижче третього абзацу.

Немає результату
Переглянути всі результати
  • Новини
  • Тернопіль
  • Твоє місто
    • Бережани
    • Борщів
    • Бучач
    • Заліщики
    • Збараж
    • Зборів
    • Копичинці
    • Кременець
    • Ланівці
    • Монастириська
    • Підгайці
    • Почаїв
    • Скалат
    • Теребовля
    • Хоростків
    • Чортків
    • Шумськ
  • Україна / Світ
  • Теми
    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Кримінал
    • Економіка
    • Освіта
    • Спорт
    • Культура
    • Особистості
    • Релігія / Духовність
    • Смачного!
    • Життя
    • Здоров’я / Краса
    • Господарка
    • Стосунки / Сім`я
    • Історія / Туризм
    • Авто
    • Цікаве
  • Статті
  • Блоги
  • Війна з рф

Газета МІсто. Тернопільські новини. Незалежні, оперативні і об'єктивні новини Тернополя і Тернопільської області. Політика, аналітика, економіка, спорт. Інформаційні матеріали сайту gazeta-misto.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу Газета Місто. Використання матеріалів сайту лише за умови відкритого посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на Газету Місто не нижче третього абзацу.