Три дорожньо-транспортні пригоди з потерпілими сталися 11 травня на дорогах Тернопільщини. У результаті аварій тілесні ушкодження отримали двоє дітей та двоє дорослих.
Як повідомили у Національна поліція України, перша автопригода трапилася близько 00:54 у Борщівському районі. На спецлінію поліції зателефонувала дитина та повідомила про ДТП.
На місці події правоохоронці встановили, що водій автомобіля Volkswagen Touran не вибрав безпечної швидкості руху та з’їхав у лісосмугу. У результаті аварії до лікарні госпіталізували двох жителів Борщева – 12-річну дитину та чоловіка 1991 року народження.
38-річного водія із села Мушкатівка слідчі затримали відповідно до статті 208 КПК України. Йому оголосили підозру за ч.1 ст.286-1 Кримінального кодексу України та обрали запобіжний захід – домашній арешт у нічний час на 60 діб.
Ще одна аварія сталася о 10:20 у Бережанах. Під колеса автомобіля ВАЗ 21015 потрапив восьмирічний хлопчик із Нараївської громади. За попередніми даними, дитина перебігала дорогу поза межами пішохідного переходу. Школяра з травмами доправили до медзакладу. Водій, за попередньою інформацією, був тверезий.
Третю ДТП правоохоронці зареєстрували у Тернополі близько 23:37 на проспекті Злуки. Водій Opel Vivaro врізався у Mercedes-Benz Vito, який рухався попереду у попутному напрямку. Від удару Opel відкинуло на зустрічну смугу, після чого автомобіль врізався у бетонну електроопору.
Унаслідок аварії травмувався водій Opel.
У всіх учасників автопригод правоохоронці відібрали зразки крові для перевірки на вміст алкоголю.





















