• Останні
  • У тренді

«Напередодні місцевих виборів отримав черговий наклеп від голови Тернопільської ОДА та його оточення», – депутат Богдан Яциковський

01.07.2020
Кількість загиблих у Тернополі зросла до 28: з-під завалів дістали тіло пенсіонера

Кількість загиблих у Тернополі зросла до 28: з-під завалів дістали тіло пенсіонера

20.11.2025
3 дітей зaгинуло, 18 трaвмовaно, 3 пропaло безвісти  – нaслідки влучaння ворогом по 2 житлових будинкaх у Тернополі

3 дітей зaгинуло, 18 трaвмовaно, 3 пропaло безвісти  – нaслідки влучaння ворогом по 2 житлових будинкaх у Тернополі

20.11.2025
3 дітей зaгинуло, 18 трaвмовaно, 3 пропaло безвісти  – нaслідки влучaння ворогом по 2 житлових будинкaх у Тернополі

Дивом врятовані: Подружжя вийшло з дому за кілька хвилин до удару по будинку в Тернополі

20.11.2025
У Тернополі 20 листопада вшанували загиблих після атаки дітей

Міська рада відкрила благодійні рахунки для допомоги постраждалим тернополянам

20.11.2025
У Тернополі 20 листопада вшанували загиблих після атаки дітей

Тернопільська міська рада оргaнізувaлa позaчергове оформлення документів для потерпілих від обстрілу

20.11.2025
Володимир Зеленський.

Зеленський офіційно отримав від США план завершення війни

20.11.2025
Олександр Федієнко

В мережі розгорівся скандал через відео «Слуги народу» Олександра Федієнка з виставки РЕБ у Тернополі

20.11.2025
у реабілітаційній лікарні помер солдат

В Більче-Золотецькій лікарні на Тернопільщині влітку не оплачували відпустки працівникам

20.11.2025
Захар Стасів

На фронті загинув онук Левка Лук’яненка Захар Стасів

20.11.2025
ліквідовують наслідки російської атаки

У Тернополі з-під завалів на вулиці Стуса дістали тіло 41-річної жінки

20.11.2025
19 листопада

Графік вимкнення світла на 21 листопада

20.11.2025
українські спортсмени взяли участь у спринті

Тернопільський біатлоніст виступив у спринті в Швейцарії та готується до Кубка світу

20.11.2025
П’ятниця, 21 Листопада, 2025
Газета Місто! Там, де ти живеш!
Співпраця
  • Новини
  • Тернопіль
  • Твоє місто
    • Бережани
    • Борщів
    • Бучач
    • Заліщики
    • Збараж
    • Зборів
    • Копичинці
    • Кременець
    • Ланівці
    • Монастириська
    • Підгайці
    • Почаїв
    • Скалат
    • Теребовля
    • Хоростків
    • Чортків
    • Шумськ
  • Україна / Світ
  • Теми
    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Кримінал
    • Економіка
    • Освіта
    • Спорт
    • Культура
    • Особистості
    • Релігія / Духовність
    • Смачного!
    • Життя
    • Здоров’я / Краса
    • Господарка
    • Стосунки / Сім`я
    • Історія / Туризм
    • Авто
    • Цікаве
  • Статті
  • Блоги
  • Війна з рф
Немає результату
Переглянути всі результати
Газета Місто! Там, де ти живеш!
Немає результату
Переглянути всі результати

«Напередодні місцевих виборів отримав черговий наклеп від голови Тернопільської ОДА та його оточення», – депутат Богдан Яциковський

Опубліковано Марта Вірянська
01.07.2020

Депутат обласної ради Богдан Яциковський отримав порцію необґрунтованих звинувачень від голови Тернопільської ОДА Володимира Труша через те, що висловив об’єктивну думку щодо його неправомірної діяльності.

Як зазначив Богдан Яциковський у соцмережі Фейсбук, за роки власної громадсько-політичної і депутатської діяльності він завжди був на боці людей, бо за ними – правда. Ніколи і ні у кого не питав дозволу, чи озвучувати свою позицію, своє бачення ситуації, свої переконання, які не рідко йдуть у розріз з офіційною позицією влади – чи то місцевої, а чи центральної. Саме тому виборці підтримують його безкомпромісне прагнення служити їм і захищати їх інтереси.

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ТАКОЖ

У Тернополі 20 листопада вшанували загиблих після атаки дітей

Міська рада відкрила благодійні рахунки для допомоги постраждалим тернополянам

20.11.2025
біатлоністка Анастасія Меркушина

Біатлоністка Анастасія Меркушина висловилася про удар по рідному Тернополю

20.11.2025

«Саме за такий підхід до розуміння свого депутатського обов’язку я неодноразово піддавався нападкам тих, хто звик діяти підкилимно, поза очі людей, незаконно, корисливо.

Черговий наклеп на мене нині намагається звести чинний голова ОДА Володимир Труш та його оточення. Цей чиновник ніколи не пробачить мені гостру критику його бездіяльності у найбільш небезпечні періоди поширення коронавірусу в нашій області. Не простить того, що депутатський корпус викликав його «на килим», аби дати належну оцінку його популізму та неправдивим запевненням. До речі, Кабінет міністрів України також провів сумарний аналіз діяльності голів ОДА за час карантину, в результаті якого наша Тернопільщина стала явним аутсайдером – у рейтингу ефективності наш край – на третій сходинці знизу.

Нині ж Володимир Труш звинувачує мене у буцімто порушенні депутатської етики при оприлюдненні фактів його, на мій погляд, незаконного втручання у земельний спір між двома юридичними суб’єктами на Бережанщині, який наразі розглядає Київський Господарський суд. Мова йде про розпорядження голови ОДА від 30 квітня, яким ще до рішення української Феміди Володимир Труш фактично відібрав землю у Бережанського колективного підприємства по веденню лісового господарства і дав дозвіл на розроблення проекту землеустрою цієї ділянки ТзОВ «Галицька будівельна кераміка». Іншими словами, на моє переконання, тим самим державний чиновник перевищив свої повноваження та проігнорував принцип верховенства права в Україні.

Я – політик, а тому на підставі таких дій маю законне право робити суто політичні висновки і ще безліч логічних припущень з огляду на нинішній стан справ у нашій області. Саме це, а не земельний конфлікт на Бережанщині, у якому я не займав жодної зі сторін, стало справжньою причиною потужної атаки на мене з боку Володимира Труша.

Тут – і порушення депутатської етики, і дискредитація влади, і бозна-що.

Скажу відверто: владу, яка працює для людей, важко, а навіть – неможливо дискредитувати. Натомість, тих чиновників, які звикли «ловити рибу у каламутній воді», дискредитувати не має сенсу – рано чи пізно люди дадуть належну оцінку їх незаконним діям, зірвуть з них маски, покажуть народу справжні обличчя.

У цьому контексті оприлюднення мною у ЗМІ інформації про земельні перипетії на Бережанщині мало на меті повернути ситуацію у правове русло і дати можливість суб’єктам господарювання вирішити свій спір цивілізовано – у залі судового засідання. Будь-які інші сценарії розвитку подій вважаю нелегітимними.

Зараз голова ОДА, крім вже перерахованих «дисциплінарних проступків», «шиє» мені ще й вчинення злочину – завідома неправдивого повідомлення про вчинення злочину. Цікаво, чи порушили правоохоронні органи справу проти самого Володимира Труша за моїм депутатським зверненням? Чи підтвердили або спростували вони наведені мною факти?

З огляду на це мене вже й не дивує, що нападки та ревізія моєї депутатської діяльності людьми, які не мають права її ревізувати, активізувалися напередодні анонсованих місцевих виборів. Це ще раз підтверджує істину, що до справжньої демократії та плюралізму думок Україні ще далеченько. Кожна наступна влада завжди намагалася прибрати до рук «неугодних». Якщо ж це, я у випадку зі мною, не вдається, вона не зупинялася ні перед чим, аби змусити їх мовчати.

Шантаж, наклепи, перекручування фактів, явні та приховані погрози. Це – не нове і, по правді, не таке вже й страшне. Бо набагато страшніше – втратити повагу у людей, які тобі довірили захист своїх прав і свобод. Тому й надалі – жодних компромісів з власною совістю, жодних поступок на догоду владі. Тільки – з людьми, лише – для людей», – прокоментував депутат.

Читайте нас в Google News
Теги: Богдан ЯциковськийВолодимир Трушмістонаклептернопільтернопільські новини
Share7ShareSend

Пов'язані публікації

ліквідовують наслідки російської атаки

У Тернополі тривають роботи рятувальників

20.11.2025
26 загиблих

Родина втратила батька і дитину: у Тернополі публікують світлини загиблих

20.11.2025
Завантажити ще
Ух радіо Ух радіо Ух радіо
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe
Опілля різдвяне Опілля різдвяне Опілля різдвяне
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Нова колекція Осінь–Зима 2025/2026 в INSHOES Нова колекція Осінь–Зима 2025/2026 в INSHOES Нова колекція Осінь–Зима 2025/2026 в INSHOES

Пошук

Немає результату
Переглянути всі результати
Вуличне радіо Вуличне радіо Вуличне радіо

RSS Ровесник – молодіжні новини

  • Як війна змінює мовні звички учнів та родин 20.11.2025
  • У Лановецькій громаді вручили кулони-обереги дітям полеглих захисників 20.11.2025
  • На базі ТНПУ відбудеться обласний етап учнівської олімпіади 20.11.2025
  • Міська рада відкрила благодійні рахунки для допомоги постраждалим від ворожої атаки у Тернополі 20.11.2025
  • День захисту дітей: закон має берегти слабших 20.11.2025
Погода
Тернопіль

вологість:

тиск:

вітер:

Погода на 10 днів від sinoptik.ua




  • Контакти
  • Співпраця
  • Редакційна політика
Газета Місто. Тернопільські новини

ГО Медіа-центр Тернопіль

Газета МІсто. Тернопільські новини. Незалежні, оперативні і об'єктивні новини Тернополя і Тернопільської області. Політика, аналітика, економіка, спорт. Інформаційні матеріали сайту gazeta-misto.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу Газета Місто. Використання матеріалів сайту лише за умови відкритого посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на Газету Місто не нижче третього абзацу.

Немає результату
Переглянути всі результати
  • Новини
  • Тернопіль
  • Твоє місто
    • Бережани
    • Борщів
    • Бучач
    • Заліщики
    • Збараж
    • Зборів
    • Копичинці
    • Кременець
    • Ланівці
    • Монастириська
    • Підгайці
    • Почаїв
    • Скалат
    • Теребовля
    • Хоростків
    • Чортків
    • Шумськ
  • Україна / Світ
  • Теми
    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Кримінал
    • Економіка
    • Освіта
    • Спорт
    • Культура
    • Особистості
    • Релігія / Духовність
    • Смачного!
    • Життя
    • Здоров’я / Краса
    • Господарка
    • Стосунки / Сім`я
    • Історія / Туризм
    • Авто
    • Цікаве
  • Статті
  • Блоги
  • Війна з рф

Газета МІсто. Тернопільські новини. Незалежні, оперативні і об'єктивні новини Тернополя і Тернопільської області. Політика, аналітика, економіка, спорт. Інформаційні матеріали сайту gazeta-misto.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу Газета Місто. Використання матеріалів сайту лише за умови відкритого посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на Газету Місто не нижче третього абзацу.