У поліції кажуть, найчастіше зниклі діти – це втікачі. Вони йдуть від батьків, з якими не порозумілися. Такою й була історія 15-ти річної Анастасії, яку знайшли патрульні 2 березня на залізничному вокзалі Тернополя.
Розповідає начальник відділу комунікації ГУНП в області Сергій Крета: «Пропала дівчинка 15-ти років. І тільки вийшли на чергування й зустріли її біля залізничного вокзалу. Їй показали фот, але вона сказала, що це не вона. Пішла в магазин купувати якісь пиріжки. Але хлопці її впізнали, затримали й привезли в управління. Викликали батьків. Нині вона під наглядом лікарів. Так власне вдалося їй допомогти й повернути батькам». Пише http://todtrk.te.ua
Жахлива аварія на Тернопільщині: через п’яного водія 12-річний хлопчик потрапив до реанімації (Фото)
Останнім часом до відділку Тернопільської поліції надходить все більше повідомлень про зниклих юнаків та дівчат. Під час їх розшуку обов’язково перевіряють сторінки у соцмережах. Адже, є підозра щодо їхньої приналежності до суїцидальних груп в Інтернеті. «Так, працюють психологи, бо ви ж чули, що є дуже багато отих груп смерті. Таких як «сині кити». От і ця дитина. Ми одразу подумали, щоб вона тільки не стала жертвою цього. Але потім виявилось, що вона не була зареєстрована в жодній з подібних груп. Але ця ситуація була неоднозначною. Тому в 6 годині ранку ми підняли всю поліцію по тривозі. Перекрили всі квадрати Тернополя, всі місця, де вона могла перебувати. І так ми її знайшли. Виявилось, що вона пішла з дому через суперечку з батьками. Вирішила їх провчити таким чином». Каже начальник кримінальної поліції Степан Яцух. Аби знати де знаходяться твої рідні, створили цікаву систему спостереження.
«Встановлюємо кнопки моніторингу до рухомих об’єктів. Коли діти йдуть до школи, (а зараз дуже багато дітей зникають), то можна від слідкувати, де дитина знаходиться. Є такий брелок, як сигналізація від машини, ми кладемо його в рюкзак і стежимо де дитина. У разі нападу на дитину, вона може натиснути на ту кнопочку і наряд поліції одразу прибуде й зможу її захистити». -Розповів начальник поліції охорони Олег Іваненко. Працівники правоохоронних органів кажуть: батьки повинні більше часу приділяти своїм дітям, знаходити для них час та злагоджувати суперечки. Адже, сімейні конфлікти – найчастіша причина втечі дітей з дому.
Обговорення