![](http://dev.gazeta-misto.te.ua/wp-content/uploads/2021/05/34315920-300x215.jpg)
«Значки – це можливість більше дізнатися про історію краю», – Михайло Тимошик
Краєзнавець та фалерист Михайло Тимошик не лише вивчає історію Тернопільщини, але й шукає нові факти про наш край, щоб передати їх майбутньому поколінню.
![](https://golos.te.ua/wp-content/uploads/2021/05/Tymoshyk-M-1-280x300.jpg)
«Я вивчаю культуру нашого краю, аби домогтися історичної справедливості. Щоб забуті чи приховані події, які мають національне значення, згадали та передали інформацію про них майбутнім поколінням. Я намагаюся зібрати факти та показати нашу багату культуру та історію», – розповідає Михайло Морозенкович.
За словами краєзнавця, вивчати історію та культуру, знаходити приховану чи упущену інформацію, допомагають значки та медалі.
«Значки – це можливість більше дізнатися про історію краю та залишити підтвердження її реальності. Знайдені мною значки я очистив та впорядкував. Вони мають різне спрямування. Найчастіше трапляються екземпляри, пов’язані з геральдикою, певними подіями і датами, а також військові, подарункові і спортивні відзнаки», – розповідає колекціонер.
Колекція значків та медалей Михайла Тимошика містить більше двох тисяч експонатів, усі вони про Тернопільщину. Свої надбання краєзнавець описав у довідково-енциклопедичних каталогах фалеристики, за що його неодноразово було відзначено нагородами у галузі культури.
Обговорення