• Останні
  • У тренді

За що проголосувала Тернопільська міськрада в п’ятницю, 13-го?

19.03.2020
Загоряння

Підрозділи ДСНС ліквідували чотири загоряння у різних районах Тернопільщини за добу

11.03.2026
вимагання коштів

Обіцяла «чистку» в системі «Оберіг» за $3000: на Тернопільщині затримали жінку за вимагання та шантаж мобілізацією

11.03.2026
жертва злочину

Трагічна розв’язка розшуку: 55-річна жінка, яку шукали з січня, стала жертвою жорстокого злочину

11.03.2026
Креатор-Буд

Компанія «Креатор-Буд» святкує 20 років з дня заснування 

11.03.2026
Келії колишнього Василіанського монастиря

Прокуратура через суд змушує громаду взяти на облік старовинні монастирські келії в Монастирку

11.03.2026
Тернопільська обласна рада

Депутати Тернопільської облради зібралися після тривалої перерви: вшанували захисників та розглянули понад 260 питань

11.03.2026
після трансплантації серця

Нове серце – новий шанс: у Тернополі успішно виписали пацієнта після складної трансплантації

11.03.2026
Михайло Тимошик

Директор тернопільської компанії, політик і громадський діяч Михайло Тимошик отримав Почесну грамоту Верховної Ради України

11.03.2026
Михайла Івановича Шлапка

Пішла епоха: Монастирищина прощається з легендарним футболістом і тренером Михайлом Шлапком

11.03.2026
Рада ветеранів

Ветерaни тa ветерaнки Тернопільщини обирaтимуть предстaвникa від облaсті у Рaду ветерaнів

11.03.2026
звістки про загибель земляків

Восьмеро бійців втратила Тернопільщина від суботи

11.03.2026
залозецька громада

Залозецька громада розроблятиме стратегію розвитку разом з Агенцією регіонального розвитку Тернопільщини

11.03.2026
Середа, 11 Березня, 2026
Газета Місто! Там, де ти живеш!
Співпраця
  • Новини
  • Тернопіль
  • Твоє місто
    • Бережани
    • Борщів
    • Бучач
    • Заліщики
    • Збараж
    • Зборів
    • Копичинці
    • Кременець
    • Ланівці
    • Монастириська
    • Підгайці
    • Почаїв
    • Скалат
    • Теребовля
    • Хоростків
    • Чортків
    • Шумськ
  • Україна / Світ
  • Теми
    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Кримінал
    • Економіка
    • Освіта
    • Спорт
    • Культура
    • Особистості
    • Релігія / Духовність
    • Смачного!
    • Життя
    • Здоров’я / Краса
    • Господарка
    • Стосунки / Сім`я
    • Історія / Туризм
    • Авто
    • Цікаве
  • Статті
  • Блоги
  • Війна з рф
Немає результату
Переглянути всі результати
Газета Місто! Там, де ти живеш!
Немає результату
Переглянути всі результати

За що проголосувала Тернопільська міськрада в п’ятницю, 13-го?

Опубліковано Арсен Верховій
19.03.2020

У п’ятницю, 13 березня, відбулася чергова  сесія Тернопільської міської ради. На порядок денний винесли 189 питань. 

Ще перед початком засідання, у холі міської ради всім відвідувачам міряли температуру і давали заповнити картку про стан здоров’я та самопочуття. Лише після цього, якщо медики не заперечували, громадяни могли потрапити до сесійної зали. Такі заходи викликані введеним в Україні карантином та заходами із запобігання коронавірусу.

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ТАКОЖ

Тернопільська обласна рада

Депутати Тернопільської облради зібралися після тривалої перерви: вшанували захисників та розглянули понад 260 питань

11.03.2026
обласна рада

Вшанування Героїв та підготовка до сесії: підсумки засідання президії Тернопільської обласної ради

10.03.2026

Що виконали минулого року?

На засіданні заслухали виконання Програми розвитку водосховища «Тернопільський став» на 2017-2019 рр,, Програму розвитку освіти на 2017-2019 роки, Програми економічного та соціального розвитку громади на 2019 рік та виконання бюджету міста Тернополя (громади) за 2019 рік.

Коли озвучували звітність про водосховище, депутат Тарас Білан запитав щодо забудови 50-ти метрової зони  Тернопільського озера, яка суперечить закону “Про відкриті набережні”. Зі слів Василя Кармазина, виконуючого обов’язки начальника Управління культури і мистецтв? стало відомо, що листи особам, які мають там ділянки, надіслали минулого року, але відповіді на них не було. Зараз є рішення про демонтаж цих об’єктів. Проте, як доповнив міський голова, Сергій Надал: “Ми попередили всіх власників будівель і споруд на території озера про те, що будь-які паркани мають бути демонтовані добровільно”.

Найбільше запитань виникло коли доповідали про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності. Депутати цікавилися безпекою у місті, кількістю ДТП, станом розкритих справ.

Тернопіль стане зручнішим

Успіхом для громадськості стало затвердження Стратегії розвитку інклюзивного середовища Тернопільської міської територіальної громади на 2020 – 2025 роки. Документ визначає філософію розвитку Тернопільської міської територіальної громади, а саме формування інклюзивного середовища. Додаткових коштів він не вимагатиме, однак регулюватиме надалі усі цільові проекти, грантові проекти, цільові програми і націлює їх на реалізацію інклюзивних принципів в усіх сферах життєдіяльності громади.

Як розповів на виступі депутатам Василь Томчишин, голова ГО “Центр громадського моніторингу та аналітики” (ДІЙ – Тернопіль): “Усі бажаючі мали змогу долучитися до робочої групи, членами якої були фахівці з інклюзії та сфери освіти, науки, культури, медицини, а також представники різних відомств міської ради та батьки дітей з інвалідністю, представники громадських організацій. Дана робоча група працювала в період з 22 жовтня і практично до кінця минулого року.”

Тернопіль долучається до міжнародної ініціативи “Громада дружня до дітей та молоді”. За це рішення проголосували 33 депутати. Програма передбачена на 3 роки, фінансуватиметься із міського бюджету.

Питання земельні – за “гаражі” не проголосували

Із вересня минулого року, на сайті міської ради розміщений проект про відведення земельних ділянок за адресою просп. С.Бандери для будівництва індивідуальних гаражів. Оскільки територія знаходилася у зеленій зоні та була велика ймовірність об’єднання цих ділянок для більш масштабного проекту, то депутати це рішення не підтримали.

Проти надання дозволу на поділ земельної ділянки за адресою вул.Ю.Опільського, 1, яка перебуває в користуванні товариства з додатковою відповідальністю «Галія» виступив депутат Володимир Гринда. За словами депутата, раніше на цій ділянці була сакральна споруда, яку в часи радянської окупації перетворили на катівню НКВД.

Центр громадського контролю «ДІЙ!» в Тернополі

 

Довідка: Центр громадського контролю «Дій!» – проект чеської організації People in Need за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках програми «Transition Promotion Program». Проект полягає у розбудові в Україні мережі моніторингових центрів, які опікуються питаннями громадського контролю за діяльністю органів місцевої влади. До основних компонентів діяльності проекту відносяться: моніторинг та аналітика, адвокація, громадсько-правова просвіта, створення проактивності місцевого громадського сектору та його консолідація. Мережа на цьому етапі охоплює ключові міста в Україні, де на сьогодні цікава і динамічна громадсько-політична активність – Тернопіль, Вінниця, Запоріжжя, Краматорськ та Маріуполь (Донеччина).

Читайте нас в Google News
Теги: діймістоМіська радановинисесія
Share8ShareSend

Пов'язані публікації

Плавці

Тріумф на воді: вихованці тернопільської КДЮСШ №1 здобули медалі Зимового чемпіонату України

10.03.2026
смертельне побиття власної дружини

Вісім років тюрми та мільйонні компенсації: на Тернопільщині засудили чоловіка, який до смерті побив матір своїх 5 дітей

09.03.2026
Завантажити ще
Ух радіо Ух радіо Ух радіо
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe
Опілля різдвяне Опілля різдвяне Опілля різдвяне
Ua News media group Ua News media group Ua News media group

Пошук

Немає результату
Переглянути всі результати
Вуличне радіо Вуличне радіо Вуличне радіо

RSS Ровесник – молодіжні новини

  • Другий шанс на життя: тернопільські кардіохірурги провели успішну трансплантацію серця 11.03.2026
  • Земельні махінації за спиною воїна: на Тернопільщині судитимуть реєстраторку за незаконне переоформлення ділянки 10.03.2026
  • Трагедія на коліях у Тернополі: під вантажний потяг потрапила неповнолітня 10.03.2026
  • Вісім років тюрми за смерть дружини, та п’ятеро сиріт 09.03.2026
  • Історія у конвертах: Тернопіль презентує унікальне видання про видатних постатей краю 09.03.2026
Погода
Тернопіль

вологість:

тиск:

вітер:

Погода на 10 днів від sinoptik.ua




  • Контакти
  • Співпраця
  • Редакційна політика
Газета Місто. Тернопільські новини

ГО Медіа-центр Тернопіль

Газета МІсто. Тернопільські новини. Незалежні, оперативні і об'єктивні новини Тернополя і Тернопільської області. Політика, аналітика, економіка, спорт. Інформаційні матеріали сайту gazeta-misto.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу Газета Місто. Використання матеріалів сайту лише за умови відкритого посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на Газету Місто не нижче третього абзацу.

Немає результату
Переглянути всі результати
  • Новини
  • Тернопіль
  • Твоє місто
    • Бережани
    • Борщів
    • Бучач
    • Заліщики
    • Збараж
    • Зборів
    • Копичинці
    • Кременець
    • Ланівці
    • Монастириська
    • Підгайці
    • Почаїв
    • Скалат
    • Теребовля
    • Хоростків
    • Чортків
    • Шумськ
  • Україна / Світ
  • Теми
    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Кримінал
    • Економіка
    • Освіта
    • Спорт
    • Культура
    • Особистості
    • Релігія / Духовність
    • Смачного!
    • Життя
    • Здоров’я / Краса
    • Господарка
    • Стосунки / Сім`я
    • Історія / Туризм
    • Авто
    • Цікаве
  • Статті
  • Блоги
  • Війна з рф

Газета МІсто. Тернопільські новини. Незалежні, оперативні і об'єктивні новини Тернополя і Тернопільської області. Політика, аналітика, економіка, спорт. Інформаційні матеріали сайту gazeta-misto.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу Газета Місто. Використання матеріалів сайту лише за умови відкритого посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на Газету Місто не нижче третього абзацу.