Сьогодні, 23 червня, у Тернополі та одному з приміських сіл тимчасово припинили подачу газу. Газовики проводять термінові ремонтні роботи на мережах. Про це повідомили у ПрАТ «Тернопільміськгаз».
Причиною незручностей стали аварійні роботи з заміни ділянки газопроводу на вулиці Романа Купчинського в обласному центрі. Через це з 10:00 до 18:00 газопостачання буде відсутнє за такими адресами:
- м. Тернопіль: вул. Корольова, 5 та 7;
- м. Тернопіль: вул. Сахарова, 8 та 10;
- с. Смиківці (Тернопільський район) — повністю.
Споживачів просять із розумінням поставитися до тимчасових обмежень, закрити крани перед газовими приладами та дотримуватися правил безпеки. Відновити доставку блакитного палива обіцяють одразу після завершення монтажних робіт, орієнтовно після 18:00.


















