![](https://golos.te.ua/wp-content/uploads/2020/11/3ff32644345bb892dc1ffa8f3aff6777_M-300x168.jpg)
На цьому наголосив новообраний голова Тернопільської облради Михайло Головко у прямому ефірі програми «Про важливе» на каналі ІНТБ.
– Є дуже багато проблемних питань, які потрібно якомога швидше вирішувати у стінах обласної ради. Це – питання змін до бюджету, ухвалення програми стратегічного розвитку на 2021 рік, бо без неї неможливо рухатися далі. Без цієї програми ми не зможемо взяти участь у розподілі коштів ДФРР, у рамках якого будуть фінансуватися об’єкти інфраструктури, які потрібні Тернопільській області. Зараз ми вивчаємо ситуацію з бюджетом, входимо у бюджетний процес. До нового року вже потрібно ухвалити новий обласний бюджет. Сподіваємося, що це вдасться зробити. На жаль, тенденція з фінансами зараз невтішна. Наприкінці 2020 року не вистачає коштів, аби покрити всі борги заробітних плат. Наразі думаємо, як вирішити цю проблему. Бюджет, який зараз розглядають у стінах парламенту, теж потребує багатьох змін, адже у новому році нас можуть очікувати інфляційні процеси. Попри це, ми повинні захистити основні статті, виплатити заробітні плати лікарям та освітянам. Для цього Тернопільська обласна рада докладе максимум зусиль, – зазначив Михайло Головко.
Обговорення