![](http://dev.gazeta-misto.te.ua/wp-content/uploads/2019/10/vakczyna664513af49153e47ff5af5bfab8459e0-300x200.jpg)
У Тернополі розгорнуть тимчасовий центр вакцинації. У центрі будуть проводити щеплення жителів області, які записалися до листа очікування вакцинації проти COVID-19 в додатку чи через сайт «Дія».
Знаходитиметься центр вакцинацію на базі комунального підприємства Тернопільської міської ради «Центр дозвілля і молодіжних ініціатив імені Довженка» вул. Злуки, 45. Працюватиме він у вихідні та буде залучено 8 мобільних бригад.
Вакцинація у центрі відбуватиметься із дотриманням усіх санітарних та протиепідемічних вимог. Імунізуватимуть осіб вакциною CoronaVac.
Обговорення