Підполковнику міліції інкримінують частину 3 статті 368 ККУ – прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою.
Три тисячі гривень, міліціонер вимагав у приватної особи за надання послуг, які належать до компетенції очолюваного ним підрозділу. Та фіналом неправомірної угоди стало не фінансове збагачення, як на це сподівався правоохоронець, а відкриття кримінального провадження, адже у хід подій втрутилися працівники відділу внутрішньої безпеки та прокуратури області.
Міліцейського керівника затримали, щойно гроші опинилися в його руках. Йжеться у повідомленні СЗГ УМВС України в Тернопільській області.
– Деякі правоохоронці не у повній мірі розуміють наслідки свої вчинків, – каже начальник відділу внутрішньої безпеки обласного управління міліції Андрій Власов, – адже переступаючи Закон, вони не лише уподібнюються тим, кому повинні протистояти, а й кидають тінь на роботу своїх колег, плямують репутацію правоохоронного відомства в цілому. Очищення органів внутрішніх справ від осіб, негідних зватися міліціонером, особливо актуальне зараз, коли український народ проходить таку непросту, але важливу віху свого становлення.
Ласому до нечесної наживи міліціонеру вже оголошено про підозру у вчиненні злочину передбаченого ст.368 (ч. 3) Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.
Обговорення