• Останні
  • У тренді

У місті на Тернопільщині закрили лікарню, хоча хворі на коронавірус в цьому населеному пункті є

07.04.2020
про втрати окупантів

Втрати окупантів зросли: підсумок тижня від 105 бригади

25.11.2025
У контрбатарейній боротьбі

Контрбатарейна боротьба 44 бригади: як артилеристи нищать ворожі цілі

25.11.2025
Зевс

Герої серед нас: нацгвардієць Зевс про роботу провідника і переслідування дроном

25.11.2025
Психологічна стійкість – запорука виживання та перемоги на полі бою

Психологічна стійкість – запорука виживання та перемоги на полі бою

25.11.2025
навчальний тренінг

Агенція регіонального розвитку в Тернопільській області побувала на тренінгу у Львові щодо розвитку громад і водної реформи

25.11.2025
В INSHOES стартувала Чорна п’ятниця

В INSHOES стартувала Чорна п’ятниця

25.11.2025
Ракетна атака по Тернополю: серед загиблих колишня працівниця Центру творчості дітей та юнацтва

Ракетна атака по Тернополю: серед загиблих колишня працівниця Центру творчості дітей та юнацтва

25.11.2025
У Тернополі тривають відновлювальні роботи в зруйнованому росіянами будинку

У Тернополі тривають відновлювальні роботи в зруйнованому росіянами будинку

25.11.2025
Тернопільський національний педагогічний університет запрошує на День відкритих дверей

Тернопільський національний педагогічний університет запрошує на День відкритих дверей

25.11.2025
Ще 22 постраждалі родини отримають по 15 000 грн від міської ради для оренди житла

Ще 22 постраждалі родини отримають по 15 000 грн від міської ради для оренди житла

25.11.2025
На Тернопільщині виявили 59 браконьєрів з сітками та вудочками

В Тернопільське озеро запустили 30 тисяч малька білого амура і товстолоба

25.11.2025
У лікарнях Тернополя залишаються 36 постраждалих від ракетного удару 19 листопада

У лікарнях Тернополя залишаються 36 постраждалих від ракетного удару 19 листопада

25.11.2025
Вівторок, 25 Листопада, 2025
Газета Місто! Там, де ти живеш!
Співпраця
  • Новини
  • Тернопіль
  • Твоє місто
    • Бережани
    • Борщів
    • Бучач
    • Заліщики
    • Збараж
    • Зборів
    • Копичинці
    • Кременець
    • Ланівці
    • Монастириська
    • Підгайці
    • Почаїв
    • Скалат
    • Теребовля
    • Хоростків
    • Чортків
    • Шумськ
  • Україна / Світ
  • Теми
    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Кримінал
    • Економіка
    • Освіта
    • Спорт
    • Культура
    • Особистості
    • Релігія / Духовність
    • Смачного!
    • Життя
    • Здоров’я / Краса
    • Господарка
    • Стосунки / Сім`я
    • Історія / Туризм
    • Авто
    • Цікаве
  • Статті
  • Блоги
  • Війна з рф
Немає результату
Переглянути всі результати
Газета Місто! Там, де ти живеш!
Немає результату
Переглянути всі результати

У місті на Тернопільщині закрили лікарню, хоча хворі на коронавірус в цьому населеному пункті є

Опубліковано Арсен Верховій
07.04.2020

У 4-ох медсестер Почаївської районної лікарні діагностували COVID-19. Ще 27 медпрацівників, які контактували з хворими, тепер на обсервації. Наразі у лікарні перебувають лише медики, інформує “Пульс Кременця”.

Чи забезпечена лікарня усім необхідним, як почувають себе хворі та де тепер лікуватимуть людей, коли лікарня закрита

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ТАКОЖ

У лікарнях Тернополя залишаються 36 постраждалих від ракетного удару 19 листопада

У лікарнях Тернополя залишаються 36 постраждалих від ракетного удару 19 листопада

25.11.2025
у реабілітаційній лікарні помер солдат

В Більче-Золотецькій лікарні на Тернопільщині влітку не оплачували відпустки працівникам

20.11.2025

У Кременецькій районній державній адміністрації розповідають, що наразі працюють над забезпеченням лікарень усім необхідним. Активно долучаються місцеві, підприємці та всі небайдужі.

– Наразі, ми виділили кошти з бюджету для медичних закладів, та скасували витрати які не є нагальними, – розповідає перший заступник голови Кременецької райдержадміністрації В’ячеслав Онишкевич. – Нам вдалось виділити близько 300 тис. грн на лікарні. Окрім того, ми оголосили про збір допомоги. Наразі в нас є два благодійних рахунки – рахунок лікарні та благодійний фонд. Близько 400 тис. грн вдалось зібрати силами благодійників. Наші підприємці закупили необхідне обладнання. Звичайно, апарат штучної вентиляції легень за 900 тис. грн не так легко придбати, тому ми збираємо ці кошти. Активно долучилися волонтери, тому поки що лікарня забезпечена усім необхідним.

Як пояснює В’ячеслав Онишкевич, зараз у районній лікарні медики перебувають на обсервації, які контактували з хворою дівчинкою. Місцевих до лікарні наразі не доставляють.

– Ми спілкувалися з представником екстреної медичної допомоги, щоб звичайних хворих поки що не везли у Почаївську лікарню, щоб вони не контактували з людьми на обсервації, – пояснює пан В’ячеслав. – Інші місця, де можна доставляти хворих, у нас є.

Людей, яких мають госпіталізувати, везуть в терапію районної комунальної лікарні, – пояснив В’ячеслав Онишкевич. Тому жителі міста без медичної допомоги не залишились.

Ми поспілкувалися з головним лікарем некомерційного комунального підприємства «Почаївська районна комунальна лікарня» кременецької районної ради Богданом Кучером. Він пояснює, що наразі ситуація під контролем. Засобів захисту, медикаментів та експрес-тестів для визначення коронавірусу достатньо.

– Поки що ми повністю забезпечені усім необхідним на перший період, – пояснює головний лікар. – Нам багато допомагають волонтери, з Почаївської лаври є підтримка, виділили кошти з районного та міського бюджету.

Однак апаратів штучного дихання у лікарні всього два – каже директор.

– Наразі ми маємо два апарати ШВЛ, але якщо буде необхідність, то нам допомагатимуть з області, – Каже Богдан Кучер. – Експрес тестами ми забезпечені.

Також Богдан Кучер спростовує, що довгий час лікарі та медичний персонал не мали засобів захисту.

– Те, що засобів захисту не було – не правда, – запевняє головний лікар. – Ми одразу отримали засоби захисту від управління охорони здоров’я, частину закупили самі. Волонтери з Почаївської лаври шили засоби захисту. Одразу долучились підприємці. Тому як тільки це все починалося, в нас забезпечення вже було.

Працівники Почаївської лікарні, дякують всім, хто відгукнувся на заклик про допомогу. Силами волонтерів вдалось придбати 20 кисневих балонів, 200 літрів дезінфікуючих розчинів, маски, рукавички.

Серед лікарів хворих на коронавірусну інфекцію немає. Захворіло четверо медсестер. Решта працівників пройшли лабораторний аналіз. Діагноз COVID-19 у них не підтверджено. Уже в четвер, 9 квітня, у них закінчиться період обсервації.

Директор також спростовує інформацію, що лікарня не буде приймати хворих на COVID-19.  Наразі лікарня може приймати хворих з підтвердженим діагнозом коронавірусної інфекції, а от людей з іншими хворобами – ні.

– Наразі в лікарні є двоє пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19, – розповідає Богдан Кучер. – Це молодший медичний персонал. Ще двоє вдома, під наглядом сімейних лікарів. Стан пацієнтів задовільний. Решта перебувають на самоізоляції. У лікарні це 13 чоловік чекають закінчення періоду обсервації. Загалом на обсервації 27 людей. На даний час проблем немає.

Загалом у лікарні працює 166 людей. На обсервацію потрапила та зміна, яка контактувала з хворою дівчинкою та медсестрами.

– Ми можемо приймати хворих з діагнозом COVID-19, але, на щастя, останнім часом таких звернень не було, – пояснює лікар. – Пацієнтів з іншими хворобами доставляють в Кременецьку районну лікарню. Вона працює в штатному режимі.

Наразі ситуація контрольована. Загрози для інших медиків та їх пацієнтів немає.

Читайте нас в Google News

Довідка:

Всім, хто бажає допомогти коштами, чи іншим методом, надаємо рахунок Почаївської лікарні.

КНП Почаївська РКЛ
р/р ua243387830000026008055123889
МФО 338783
ЄДРПОУ02000866
Теги: коронавірусКременецький районлікарнямістоновиниобсерваціяПочаївсамоізоляціяхворі
Share6ShareSend

Пов'язані публікації

діти різного віку

Унаслідок атаки по Тернополю госпіталізували 16 дітей віком від трьох місяців до 18 років

19.11.2025
Надал Тернопіль атака

Сергій Надал: Тернопіль пережив наймасштабнішу атаку від початку війни. Працюють гарячі лінії для постраждалих

19.11.2025
Завантажити ще
Ух радіо Ух радіо Ух радіо
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe
Опілля різдвяне Опілля різдвяне Опілля різдвяне
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Нова колекція Осінь–Зима 2025/2026 в INSHOES Нова колекція Осінь–Зима 2025/2026 в INSHOES Нова колекція Осінь–Зима 2025/2026 в INSHOES

Пошук

Немає результату
Переглянути всі результати
Вуличне радіо Вуличне радіо Вуличне радіо

RSS Ровесник – молодіжні новини

  • Психологічна стійкість стає запорукою виживання та перемоги на полі бою 25.11.2025
  • ТНПУ ім. Володимира Гнатюка запрошує на День відкритих дверей 25.11.2025
  • 105 окрема бригада територіальної оборони ЗСУ показала успіхи на полі бою 25.11.2025
  • Тернопільська митниця щоденно спрямовувала у державну скарбницю 35 млн гривень 25.11.2025
  • Богослов і публіцист Денис Таргонський презентував книжку у Тернопільській єпархії ПЦУ 24.11.2025
Погода
Тернопіль

вологість:

тиск:

вітер:

Погода на 10 днів від sinoptik.ua




  • Контакти
  • Співпраця
  • Редакційна політика
Газета Місто. Тернопільські новини

ГО Медіа-центр Тернопіль

Газета МІсто. Тернопільські новини. Незалежні, оперативні і об'єктивні новини Тернополя і Тернопільської області. Політика, аналітика, економіка, спорт. Інформаційні матеріали сайту gazeta-misto.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу Газета Місто. Використання матеріалів сайту лише за умови відкритого посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на Газету Місто не нижче третього абзацу.

Немає результату
Переглянути всі результати
  • Новини
  • Тернопіль
  • Твоє місто
    • Бережани
    • Борщів
    • Бучач
    • Заліщики
    • Збараж
    • Зборів
    • Копичинці
    • Кременець
    • Ланівці
    • Монастириська
    • Підгайці
    • Почаїв
    • Скалат
    • Теребовля
    • Хоростків
    • Чортків
    • Шумськ
  • Україна / Світ
  • Теми
    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Кримінал
    • Економіка
    • Освіта
    • Спорт
    • Культура
    • Особистості
    • Релігія / Духовність
    • Смачного!
    • Життя
    • Здоров’я / Краса
    • Господарка
    • Стосунки / Сім`я
    • Історія / Туризм
    • Авто
    • Цікаве
  • Статті
  • Блоги
  • Війна з рф

Газета МІсто. Тернопільські новини. Незалежні, оперативні і об'єктивні новини Тернополя і Тернопільської області. Політика, аналітика, економіка, спорт. Інформаційні матеріали сайту gazeta-misto.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу Газета Місто. Використання матеріалів сайту лише за умови відкритого посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на Газету Місто не нижче третього абзацу.