Нещодавно у мережі Фейсбук з’явилося оголошення, у якому йшлося про те, що 71-річна тернополянка Анастасія загубила гроші.
Жінка на пошті отримала пенсію, вийшовши невідомо де і як загубила все до копійки. Тож бабуся з допомогою небайдужих звернулася до тернополян через Фейсбук, щоб повернули їй кошти, пише Реально.
![](https://zz.te.ua/wp-content/uploads/2021/12/2-13-scaled-1.jpg)
Грошей ніхто не повернув, однак знайшлись добродійники, котрі вирішили зібрати для розгубленої жінки потрібну суму. Хто поповнив рахунок на телефоні, а хто дав готівкою.
Ррозчулена людською добротою, жіночка написала листа у якому щиро подякувала своїм добродійникам.
![](https://zz.te.ua/wp-content/uploads/2021/12/1-14-1.jpg)
Обговорення