• Останні
  • У тренді

Тернопіль перетворився на центр обговорення молодіжної політики та майбутнього України

03.10.2021
відмовив у призначенні пенсії

Бюрократія проти людини: у Кременці суд повернув чоловіку 20 років стажу, які «анулював» Пенсійний фонд

30.05.2026
в полоні

Історія Іллі Михальчука, який пережив 46 днів у пеклі «Вагнера»

30.05.2026
Фест молоко

31 серпня – Національний фестиваль Фест Молоко 2026 у Агроленді коло Тернополя

30.05.2026
Чому Польща досі не перейшла на євро: економіка, політика і страх втратити злотий

Чому Польща досі не перейшла на євро: економіка, політика і страх втратити злотий

30.05.2026
Ferrari, яка втратила себе: як електричне майбутнє перетворило легенду на мем

Ferrari, яка втратила себе: як електричне майбутнє перетворило легенду на мем

30.05.2026
ЕДЕМ ТАУН

У Тернополі розпочато продаж другої черги таунхаусів «ЕDEM Таун»

30.05.2026
Ірина Ніколаєва

Золото для Тернополя: бандуристка Ірина Ніколаєва стала лауреаткою І ступеня на «Мелодії нації»

30.05.2026
чемпіонат з весняного легкоатлетичного кросу

Спорт без бар’єрів: на Тернопільщині провели чемпіонат області з легкоатлетичного кросу серед осіб з інвалідністю

30.05.2026
трагічні підтвердження загибелі

На щиті додому повертаються четверо Героїв з Тернопільщини

30.05.2026
масово з’являються дикі лисиці

Окупація хижаками: центр Скалата атакують дикі лисиці, які крадуть курей та лякають дітей

30.05.2026
вибух ракети

Ракета Blue Origin вибухнула під час випробувань у Флориді

30.05.2026
посилення ворожих загроз

Тернопіль під прицілом: голова ТОДА Тарас Пастух попередив про посилену небезпеку ракетних ударів протягом двох днів

30.05.2026
Субота, 30 Травня, 2026
Газета Місто! Там, де ти живеш!
Співпраця
  • Новини
  • Тернопіль
  • Твоє місто
    • Бережани
    • Борщів
    • Бучач
    • Заліщики
    • Збараж
    • Зборів
    • Копичинці
    • Кременець
    • Ланівці
    • Монастириська
    • Підгайці
    • Почаїв
    • Скалат
    • Теребовля
    • Хоростків
    • Чортків
    • Шумськ
  • Україна / Світ
  • Теми
    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Кримінал
    • Економіка
    • Освіта
    • Спорт
    • Культура
    • Особистості
    • Релігія / Духовність
    • Смачного!
    • Життя
    • Здоров’я / Краса
    • Господарка
    • Стосунки / Сім`я
    • Історія / Туризм
    • Авто
    • Цікаве
  • Статті
  • Блоги
  • Війна з рф
Немає результату
Переглянути всі результати
Газета Місто! Там, де ти живеш!
Немає результату
Переглянути всі результати

Тернопіль перетворився на центр обговорення молодіжної політики та майбутнього України

Опубліковано Оксана Горобець
03.10.2021

У Тернополі відбувся форум молодіжної столиці “МолоДійТе”

Головне. Цими вихідними у Тернополі відбувся масштабний Всеукраїнський форум Молодіжної столиці України “МолоДійТе”.

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ТАКОЖ

наглядова рада

У Тернопільській облраді визначили кандидатів до другого етапу конкурсу в наглядові ради медзакладів

29.05.2026
трагедія в ТЦК

Поліція оприлюднила нові подробиці трагедії у Тернопільському ТЦК

25.05.2026

У роботі форуму взяли участь більше 20-ти молодіжних організацій Тернополя. Загалом прибуло більше 800 учасників з усієї України. У нашому місті вкотре зібралися цікаві спікери, серед яких громадський та політичний діяч, а також волонтер-Сергій Притула; український кіносценарист, письменник, громадський діяч — Олег Сенцов; кінорежисер та письменник — Сашко Лірник; соліст українського гурту “Антитіла”, молодіжний полол UNICEF в Україні, співзасновник БФ “Вільні ЮА” – Тарас Тополя.

Дослівно. За словами міського голови Сергія Надала, Тернопіль насправді добре місце для обговорення тепершінього, минулого і майбутнього.

“Тернопіль-місто унікальне, адже тут багато молоді, студентів, але поряд з цим у місті надзвичайно сильні патріотичні, національні, духовні традиції. Саме тому в Тернополі найгармонійніше дискутувати на тему національно-патріотичного виховання, волонтерства, духовності, збереження культурних традицій та мистецтва. Це добре місце для обговорення, як нашого минулого так і візій майбутнього”, – зазначив Сергій Надал

  • Чому це важливо

Сергій Надал також розповів про переваги, які Тернопіль отримав за час, поки наше місто було молодіжною столицею України, починаючи з 2020 року. У першу чергу йдеться про налагодження успішної комунікації між молоддю та місцевим самоврядуванням.

“Тернопіль отримав статус “Молодіжна столиця України” лише завдяки тому, що з’явилась реальна співпраця між молодіжними громадськими організаціями та владою міста. Декілька років поспіль нам вдавалось дійти до фіналу, проте далі справа не рухалась. І власне, коли налагодили активну співпрацю, ми отримали це звання та почали реалізовувати нові проєкти,  – зазначив Сергій Надал.

“Під час періоду реалізації статусу Молодіжної столиці в рамках усіх проєктів ми також провели соціологічне опитування щодо рівня задоволеності молоді, тим що відбувається у місті та основною проблематикою. Отримавши результат, нам було приємно бачити, що показники у Тернополі – одні з найкращих. Опитування нам показало, чим молодь задоволена, а де є слабкі місця. Навіть там, де були високі результати, розуміли, що немає меж досконалості. Завдяки цим результатам маємо акценти, на яких потрібно зосередити увагу в майбутньому, а це, зокрема, питання безпеки і булінгу, а також економічної гарантованості майбутнього”, – зауважив Сергій Надал.

В рамках форуму відбулося кілька панельних дискусій на тему молодіжної політики та майбутнього України.

Тернопіль підтримав Український пакт заради молоді-2025, що закладає напрямки молодіжної політики у наступні роки. Зокрема йдеться про покращення ситуації у сфері створення робочих місць для молоді з достойною оплатою праці.

“Молодь є рушійною силою змін. Надаючи підтримку молоді сьогодні, ми інвестуємо в майбутнє України. Саме тому важливо створити умови для реалізації молоді в Україні – саме це і було метою ініціативи Український Пакт заради молоді, що з 2016 року об’єднала зусилля держави та бізнесу заради вирішення проблем освіти та зайнятості молоді”, – зазначив Сергій Надал.

Також Тернопіль урочисто передав естафету статусу Молодіжна столиця України місту Острог Рівненської області. Сергій Надал відзначив, що такий статус дає багато можливостей для розвитку і висловив готовність поділитися успішним досвідом Тернополя.

“Щиро бажаю з честю пронести це звання, успішно провести 2022 рік, внести нову потужну хвилю у розвиток молодіжного руху не тільки в Острозі, а й у всій Україні. Наша команда і місто як Молодіжна столиця завжди готові допомагати вам”, – наголосив Сергій Надал.

  • Нагадаємо

У 2020 році під час форуму “Молодь Оffline” місто Тернопіль офіційно отримало статус Молодіжної столиці України.

За цей час Тернопіль отримав найвищі оцінки у рейтингу благополуччя молоді. Індекс використовується для оцінки якості молодіжної політики на муніципальному рівні та укладається під егідою фонду ООН у галузі народонаселення. Індекс благополуччя молоді у Тернопільській міській територіальній громаді в 2020 році становить 0,74 (де мінімально – 0, максимально – 1), що є найвищим показником в Україні. Індекс враховує кілька важливих показників. У Тернополі найкращі можливості молодь відзначає за показниками: використання інформаційно-комунікаційних технологій (0,98), можливості для освіти та науки (0,85),  участь у політичному (0,78) та громадському (0,72) житті. Загалом для обрахунку індексу використовується оригінальна методика розроблена  фахівцями Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України та представництва фонду ООН у галузі народонаселення. Індекс формується на основі опитування думки молодих людей. Враховуються 49 первинних показників. Загалом було опитано більше трьох сотень тернополян віком від 14 до 35 років. Індекс використовується для моніторингу якості молодіжної політики, а також є зручним способом залучення молоді до прийняття рішень на місцевому рівні.

Читайте нас в Google News
Теги: молодьтернопільфорум
Share6ShareSend

Пов'язані публікації

прокоментував

Начальник поліції Тернопільщини взяв під особистий контроль загибель чоловіка у ТЦК

24.05.2026
Форум для ветеранів

У Чорткові відбувся форум для ветеранів

24.05.2026
Завантажити ще
Ух радіо Ух радіо Ух радіо
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe
Ua News media group Ua News media group Ua News media group

Пошук

Немає результату
Переглянути всі результати
Вуличне радіо Вуличне радіо Вуличне радіо

RSS Ровесник – молодіжні новини

  • У Тернополі відбулися громадські слухання щодо вартості громадського транспорту 30.05.2026
  • Стильне літо 2026: мережа INSHOES представила нову колекцію жіночого взуття 30.05.2026
  • Практичне навчання: студенти-обліковці ЗУНУ взяли участь у тренінгу на базі ТОВ «СЕ Борднетце-Україна» 30.05.2026
  • У Тернополі відкривається новий простір для дітей і батьків «ГАМА» 30.05.2026
  • Тернопіль та канадська Міссіссаґа підписали угоду про стратегічну співпрацю 30.05.2026
Погода
Тернопіль

вологість:

тиск:

вітер:

Погода на 10 днів від sinoptik.ua




  • Контакти
  • Співпраця
  • Редакційна політика
Газета Місто. Тернопільські новини

ГО Медіа-центр Тернопіль

Газета МІсто. Тернопільські новини. Незалежні, оперативні і об'єктивні новини Тернополя і Тернопільської області. Політика, аналітика, економіка, спорт. Інформаційні матеріали сайту gazeta-misto.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу Газета Місто. Користуючись Сайтом, відвідувач підтверджує, що досяг 21-річного віку. У разі, якщо Ви не досягли 21-річного віку — не розпочинайте або припиніть користування Сайтом. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за законність використання Сайту та його сервісів Користувачем, який не досяг 21-річного віку. Використання матеріалів сайту лише за умови відкритого посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на Газету Місто не нижче третього абзацу.

Немає результату
Переглянути всі результати
  • Новини
  • Тернопіль
  • Твоє місто
    • Бережани
    • Борщів
    • Бучач
    • Заліщики
    • Збараж
    • Зборів
    • Копичинці
    • Кременець
    • Ланівці
    • Монастириська
    • Підгайці
    • Почаїв
    • Скалат
    • Теребовля
    • Хоростків
    • Чортків
    • Шумськ
  • Україна / Світ
  • Теми
    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Кримінал
    • Економіка
    • Освіта
    • Спорт
    • Культура
    • Особистості
    • Релігія / Духовність
    • Смачного!
    • Життя
    • Здоров’я / Краса
    • Господарка
    • Стосунки / Сім`я
    • Історія / Туризм
    • Авто
    • Цікаве
  • Статті
  • Блоги
  • Війна з рф

Газета МІсто. Тернопільські новини. Незалежні, оперативні і об'єктивні новини Тернополя і Тернопільської області. Політика, аналітика, економіка, спорт. Інформаційні матеріали сайту gazeta-misto.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу Газета Місто. Користуючись Сайтом, відвідувач підтверджує, що досяг 21-річного віку. У разі, якщо Ви не досягли 21-річного віку — не розпочинайте або припиніть користування Сайтом. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за законність використання Сайту та його сервісів Користувачем, який не досяг 21-річного віку. Використання матеріалів сайту лише за умови відкритого посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на Газету Місто не нижче третього абзацу.