У Тернополі дві бригади «швидкої» врятували жінку в критичному стані, запустивши серце електрошоком
У Тернополі медики обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф продемонстрували найвищий рівень професіоналізму, витягнувши пацієнтку з критичного стану. ...














