Салат із тунцем — це класика у світі кулінарії. Існує кілька десятків смачних інтерпретацій цієї страви. Однак кожен має обрати «свій» рецепт, залежно від смаків та вподобань. Перш ніж знайти ідеальний рецепт, спробуйте САЛАТ З ТУНЦЕМ із простими й доступними інгредієнтами. Хоча можете давати волю фантазії, вам же їсти, і краще вас ніхто не знає, що вам сподобається. Двома основними інгредієнтами салату з тунця, як правило, є консервований тунець і майонез. Саме спосіб приготування салату з тунця визначає його поживність.
Історія
У США салат із тунцем вперше з’явився на початку 1900-х років. У той час консервований тунець був відносно новим продуктом і не був дуже доступним. Але салат із тунцем відразу полюбився господиням, бо їм більше не доводилося готувати рибу, перш ніж додати її до салату. З консервованим тунцем усе було набагато швидше. Варто зазначити, що на той час рецепт салату з тунцем був простий. Він мав дуже мало інгредієнтів: власне, сам консервований тунець, майонез, цибулю або селеру.
Під час Другої світової війни консервований тунець став основним продуктом американської дієти, оскільки він був дешевим і багатим джерелом білка. Салат із тунцем став ще популярнішим у цей час, оскільки це була зручна та ситна страва, яку можна було приготувати з доступних інгредієнтів.Так виникла справжня ікона серед корисних страв — рибний салат.
Смак
Існує багато способів приготувати ідеальний салат із тунця. Якщо ви збираєтеся їсти салат щодня, різноманітність буде важливою, але наявність плану приготування салату стане вашим квитком до успіху. Кілька порад, які слід пам’ятати:
– Насипте зелень. не просто закладає основу для вашого салату. Вони низькокалорійні та повні поживних речовин, таких як A, C, E та K.
– Змінюйте те, що ви кладете на тарілку. Вибір різноманітних овочів додасть більше поживності, кольору та смаку.
– Додайте жири. Як основну заправку виберіть майонез чи крапельку оливкової олії з бальзамічним оцтом. Якщо ви хочете кремову заправку, оберіть ту, яка на основі йогурту або авокадо. Жменька оливок, насіння соняшнику, мигдалю або волоських горіхів також є джерелом корисних жирів.
Користь
Тунець є чудовим джерелом вітамінів, які допомагають знизити ризик певних захворювань. Користь для здоров’я від споживання консервованого тунця також включає:
Багате джерело вітаміну B12
Консервований тунець є чудовим джерелом вітаміну В12, який відповідає за стабілізацію рівня заліза в крові. Це робить його необхідним для запобігання анемії. Він також життєво важливий для виробництва еритроцитів, ДНК і для підтримки імунної системи організму.
Знижує ризик серцевих захворювань
Дослідження показали, що дієта з високим вмістом омега-3 може знизити ризик серцевих захворювань і навіть запобігти серцевим нападам.
Допомагає запобігти проблемам із зором
Рівень омега-3 в консервованому тунці також допомагає запобігти проблемам із зором. Вважається, що омега-3 позитивно впливає на загальний стан сітківки ока.
Чудове джерело мікроелементів
Тунець багатий мікроелементами, включаючи марганець, ніацин і селен. Усі ці мінерали відповідають за життєдіяльність кишківника. Зокрема, селен важливий для здоров’я шкіри та волосся.
Отож, сьогодні не забудьте приготувати салат з тунцем, він обовʼязково піде вам на користь.
Обговорення