• Останні
  • У тренді
Михайло Головко

«Реальних кандидатів на пост президента є близько 10, решта – технічні, які їх обслуговують», – Михайло Головко

29.03.2019
наземні дрони

«Роботизовані Комплекси» з Тернополя вироблятимуть наземні дрони у Литві

07.06.2026
Поляки добре пам’ятають УПА

Поляки добре пам’ятають УПА

07.06.2026
відключення світла

У Збаражі частина міста на день залишиться без світла: перелік вулиць

07.06.2026
епфаній

Митрополит Епіфаній в Тернополі: вшановують ікону Божої Матері (Наживо)

07.06.2026
В унікальному місці Тернопільщини запрацювала резиденція для митців

В унікальному місці Тернопільщини запрацювала резиденція для митців

07.06.2026
епіфаній

На Тернопільщину з візитом прибув митрополит Епіфаній

06.06.2026
резонанс

У Тернополі майже цілий клас пішов зі школи вслід за улюбленою вчителькою

06.06.2026
виїзні робочі зустрічі

Опалювальний сезон, харчування у школах та медицина: Тарас Пастух провів зустрічі з головами громад

06.06.2026
всеукраїнський форум

Викладачка з Тернополя представила коледж на всеукраїнському форумі з оновлення предмета «Захист України»

06.06.2026
тернопільська митниця

У Тернопільській митниці нагородили переможців конкурсу дитячого малюнка

06.06.2026
105 бригада

105-та бригада з Тернополя нищить ворожі РЕБи та станції управління дронами на Білгородщині

06.06.2026
Набережна вежа

У ЖК «Набережна вежа» в Тернополі утеплюють фасади: мешканцям обіцяють економію на опаленні до 40%

06.06.2026
Неділя, 7 Червня, 2026
Газета Місто! Там, де ти живеш!
Співпраця
  • Новини
  • Тернопіль
  • Твоє місто
    • Бережани
    • Борщів
    • Бучач
    • Заліщики
    • Збараж
    • Зборів
    • Копичинці
    • Кременець
    • Ланівці
    • Монастириська
    • Підгайці
    • Почаїв
    • Скалат
    • Теребовля
    • Хоростків
    • Чортків
    • Шумськ
  • Україна / Світ
  • Теми
    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Кримінал
    • Економіка
    • Освіта
    • Спорт
    • Культура
    • Особистості
    • Релігія / Духовність
    • Смачного!
    • Життя
    • Здоров’я / Краса
    • Господарка
    • Стосунки / Сім`я
    • Історія / Туризм
    • Авто
    • Цікаве
  • Статті
  • Блоги
  • Війна з рф
Немає результату
Переглянути всі результати
Газета Місто! Там, де ти живеш!
Немає результату
Переглянути всі результати

«Реальних кандидатів на пост президента є близько 10, решта – технічні, які їх обслуговують», – Михайло Головко

Опубліковано Арсен Верховій
29.03.2019

Над тим, що Україну потрібно змінювати, адже вона має більше ресурсів, порівняно з іншими країнами, Михайло Головко задумався ще на 2-му курсі університету. Це й стимулювало чоловіка потім піти в політику, йдеться на “Тернополяни”.

“У нас є чорнозем, газ, нафта, працьовиті і розумні люди – усі ресурси, але немає порядку у  владі, а саме: відсутність національної еліти. Це й стимулювало мене обрати націоналістичну силу «Свобода», у якій я понад 16 років. Починав із депутатської діяльності у Тернопільській міській раді. У 2012 році обрався членом округу до ВРУ”, – пригадує Михайло Головко.

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ТАКОЖ

розгляд касаційної скарги САП

ВСУ призначив засідання у справі ексголови Тернопільської облради про декларацію

02.06.2026
У Тернополі відкрито ще один універсальний спортивний майданчик на БАМі

У Тернополі відкрито ще один універсальний спортивний майданчик на БАМі

02.06.2026

Свободівець зазначає, що перебування довгий час в одній політичній силі – це рідкість для України, але норма – для світу.

“Бувша партія є хорошим чинником для країни, проте люди перед виборами шукають все нові проекти, тобто ті самі «писки», але вже в нових списках. Вони змінюють вивіски і за них знову голосують. Наприклад, був «Фронт змін», став «Народний фронт», ніби нова партія, але ті ж люди. Чи, наприклад, «Наша Україна», яка тепер – «Солідарність». Для людей – це нова політична сила, яка не причетна до попередніх «здобутків» її членів, зокрема роздержавлення. Я вважаю, що у нас повинна будуватися форма відповідальної політики у вигляді того, що не можна давати створювати новий політичний проект за рік до виборів. Також нехай спершу ця партія бере участь у місцевих виборах для того, аби здобути право балотуватися у парламент. Інакше виходить, що партія зайшла у парламент, її представники наголосували, начудили бозна чого, розпустили їх, а завтра сформували новий проект. Частина депутатів перейшла до нової партії і запевняють, що це наробили не вони, а інша політсила, – пояснює свободівець.

Представники ВО «Свобода» пропонують регулювати виборчий процес, ухвалити новий закон про вибори, який передбачає відкриті списки, заборону платної політичної реклами.

“Сьогодні перемагає не той, у кого є краща ідея, програма та структура, а той, кого частіше по телебаченню показують, у кого більше грошей та білбордів. Не має якісної конкуренції, адже політик не йде до виборців та не презентує свою програму, тобто не відбувається ідеологічного змагання, немає дебатів, спілкування. Тому перемагають олігархи, які витрачаються на рекламу, адже люди все таки обирають той товар (кандидата), який вони більше знають. На жаль, в українській політиці немає такого: якщо партія не проходить у парламент, то вона не зберігає свого існування. ВО «Свобода» об’єднана не для того, щоб отримати владу, а для того, щоб реалізувати ідеї, тому ми і не припиняємо свого існування, ми не зупиняємо свою боротьбу, незважаючи на те, що у нас немає фракції у парламенті.За пропуски, антинародну політику будь-який чиновник повинен відповідати, тобто, щоб люди могли відкливати його посаду – це і є сила народовладдя”, – запевняє нардеп.

Окрім того, Михайло Головко впевнений, що велика кількість кандидатів на пост Президента України – це спеціальна технологія.

“Реальних кандидатів є близько 10, решта – це технічні, які їх обслуговують, тобто виконують передачу голосів, або зводять наклепи на інші політичні сили. Тому потрібно перевіряти процедуру реєстрації кандидатів, адже не просто мати 2,5 млн. грн, щоб піти на главу держави, треба, щоб за цією людиною стояв народний рух, щоб її хтось висував. Наприклад, для нашого кандидата об’єднався з десяток громадських та політичних організацій. Руслан Кошулинський – це людина, яку ми обрали як найкращу серед нас на цей пост, а от більшість із зареєстрованих кандидатів – хто це?! Я, народний депутат, проте про більшість з них і не чув. На жаль, наші люди також надають перевагу тим,  хто проходить у рейтингах, які, до речі, є сфальсифікованими. Я запитував чи голосували б за Януковича, якщо він проходив би у рейтингах, відповідь – «ні, ні в якому разі», – підкреслює Михайло Головко.

Читайте нас в Google News
Теги: вибориМихайло Головкомістоновинипартіїполітика
Share7ShareSend

Пов'язані публікації

Євгенія Кравчук

«Мідас», Умєров і новий Цивільний кодекс: гучні теми інтерв’ю нардепки з Тернопільщини Євгенії Кравчук

16.05.2026
розгляд касаційної скарги САП

Михайло Головко знову під прицілом антикорупційних органів

12.05.2026
Завантажити ще
Ух радіо Ух радіо Ух радіо
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe
Ua News media group Ua News media group Ua News media group

Пошук

Немає результату
Переглянути всі результати
Вуличне радіо Вуличне радіо Вуличне радіо

RSS Ровесник – молодіжні новини

  • Виконком розглянув петицію щодо доступу мешканців до бігових доріжок міського стадіону 07.06.2026
  • “Він на фронті захищає країну”: історія дружини Героя в проєкті “Такі часи” 06.06.2026
  • Учениця з Тернополя здобула звання «Міні Топ Модель України 2026 Grand Prix» 06.06.2026
  • До Дня журналіста міський голова Сергій Надал нагородив представників місцевих медіа 06.06.2026
  • Вікно відкрилось для тернопільських митців 06.06.2026
Погода
Тернопіль

вологість:

тиск:

вітер:

Погода на 10 днів від sinoptik.ua




  • Контакти
  • Співпраця
  • Редакційна політика
Газета Місто. Тернопільські новини

ГО Медіа-центр Тернопіль

Газета МІсто. Тернопільські новини. Незалежні, оперативні і об'єктивні новини Тернополя і Тернопільської області. Політика, аналітика, економіка, спорт. Інформаційні матеріали сайту gazeta-misto.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу Газета Місто. Користуючись Сайтом, відвідувач підтверджує, що досяг 21-річного віку. У разі, якщо Ви не досягли 21-річного віку — не розпочинайте або припиніть користування Сайтом. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за законність використання Сайту та його сервісів Користувачем, який не досяг 21-річного віку. Використання матеріалів сайту лише за умови відкритого посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на Газету Місто не нижче третього абзацу.

Немає результату
Переглянути всі результати
  • Новини
  • Тернопіль
  • Твоє місто
    • Бережани
    • Борщів
    • Бучач
    • Заліщики
    • Збараж
    • Зборів
    • Копичинці
    • Кременець
    • Ланівці
    • Монастириська
    • Підгайці
    • Почаїв
    • Скалат
    • Теребовля
    • Хоростків
    • Чортків
    • Шумськ
  • Україна / Світ
  • Теми
    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Кримінал
    • Економіка
    • Освіта
    • Спорт
    • Культура
    • Особистості
    • Релігія / Духовність
    • Смачного!
    • Життя
    • Здоров’я / Краса
    • Господарка
    • Стосунки / Сім`я
    • Історія / Туризм
    • Авто
    • Цікаве
  • Статті
  • Блоги
  • Війна з рф

Газета МІсто. Тернопільські новини. Незалежні, оперативні і об'єктивні новини Тернополя і Тернопільської області. Політика, аналітика, економіка, спорт. Інформаційні матеріали сайту gazeta-misto.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу Газета Місто. Користуючись Сайтом, відвідувач підтверджує, що досяг 21-річного віку. У разі, якщо Ви не досягли 21-річного віку — не розпочинайте або припиніть користування Сайтом. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за законність використання Сайту та його сервісів Користувачем, який не досяг 21-річного віку. Використання матеріалів сайту лише за умови відкритого посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на Газету Місто не нижче третього абзацу.