У Кременці Тернопільської області поліцейські викрили підлітка, який у нічний час вчинив зухвалий підпал. Перебуваючи під дією алкоголю, восьмикласник спалив залишений без нагляду легковий автомобіль на іноземній реєстрації. Про деталі нічної надзвичайної події повідомив відділ комунікації поліції Тернопільської області.
Нічна пожежа на стоянці та затримання зловмисника
У вівторок, 19 травня, близько 2:05 ночі до Кременецького районного відділу поліції надійшов сигнал від чергового ДСНС. Рятувальники повідомили, що на вулиці Симона Петлюри зафіксовано сильне займання — горить легковик Renault Laguna на польських номерах. На місце виклику негайно виїхали пожежні розрахунки та слідчо-оперативна група поліції. Співробітники ДСНС оперативно локалізували та загасили вогонь, завдяки чому обійшлося без постраждалих.
Оперативники сектору кримінальної поліції оперативно розпочали розслідування і вже за гарячими слідами встановили особу палія. Ним виявився місцевий житель — підліток 2011 року народження, який навчається у 8 класі.
Обставини підпалу та правові наслідки
Як з’ясували правоохоронці, близько 1:40 ночі хлопець, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, пробрався на територію автомобільної стоянки. Там він підпалив іномарку. Полум’я миттєво поширилося, і вогонь повністю знищив транспортний засіб. Після скоєного нетверезий школяр спокійно пішов додому спати.
Коли до нього завітали поліцейські, восьмикласник не став заперечувати своєї провини та повністю зізнався у вчиненому. Наразі слідчі Кременецького райвідділу поліції відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 194 Кримінального кодексу України (умисне знищення або пошкодження майна, вчинене шляхом підпалу).
Паралельно правоохоронці намагаються встановити законного власника спаленого майна. Наразі відомо лише те, що Renault Laguna має польську реєстрацію і останні кілька років не експлуатувався, залишаючись покинутим на території України. Також поліція з’ясовує, де саме неповнолітній зміг дістати алкогольні напої в комендантську годину.
Читайте також: У Кременці на Тернопільщині чоловік підірвав у руках запал до гранати
У Кременці на Тернопільщині чоловік підірвав у руках запал до гранати




















