Чому модульні будинки дуже стрімко набирають попит в Україні
НАБУ повідомило про підозру тернопільському депутату Володимиру Гевку: приховав майже 4 млн гривень
На Тернопільщині чолоків душив дитину, бо та була дуже активна
Бійці 44 бригади з Тернополя оригінально “привітали” побратимів з поверненням Херсону
Слідчі Тернопільщини оголосили підозру 3 чоловікaм тa жінці, які незaконно перепрaвляли військовозобов’язaних зa кордон
Активіст тa місцевий депутaт Ігор Дзвінка очолив комунaльне підприємство в Микулинцях
Через війну у Україні “заморозять” мінімальну зарплатню та пенсію на рік
Оригінальний декор стін: топ-7 ідей та способів
Воїн з Тернопільщини зaкликaє охочих долучитися до купівлі дрону для 24 бригади
«Будемо оскaржувaти це рішення в європейських судaх», – Вітaлій Кличко прокоментувaв рішення aпеляційного суду про відсторонення Атрошенкa
«Омолодження, як нищення», – тернопільський екоактивіст про обрізку дерев у місті
ФГ “Гадз” з Тернопільщини розширює яблучний експорт до Великої Британії

Кошти на ремонти, закупівлю медичного обладнання та медикаментів виділили тернопільським лікувальним закладам з бюджету громади. Відповідні рішення прийняли на засіданнях виконавчого комітету.

У середині листопада прийняли рішення «Про використання коштів». Ним погодили відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради спрямувати 8 мільйонів 905 тисяч гривень на потреби лікувальних закладів. Із них – Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги отримає – 850 000 гривень на придбання медикаментів і виробів медичного призначення та 566 433 гривні на поточний ремонту підвального приміщення під укриття. Тернопільській комунальній міській лікарні №2 спрямували 800 000 гривень на придбання медикаментів та виробів медичного призначення. На ці ж потреби міській комунальній лікарні №3 виділили 338 750 гривень.

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ТАКОЖ

Ще два рішення про використання коштів прийняли на виконкомі 23 листопада. Так, одним із них з резервного фонду громади бюджету спрямували 1 683 000 гривень третій міській лікарні на поточний ремонт приміщень. Другим рішенням кошти із загального фонду бюджету в сумі 530 000 гривень направили «Центру первинної медико-санітарної допомоги» на облаштування системи вентиляції у споруді цивільного захисту, що на вулиці Василя Костянтина Острозького, 6.

Із вказаної вище суми на придбання медичного обладнання для забезпечення потреб сфери охорони здоров’я в умовах воєнного стану виділили 6 350 000 гривень. Із них – лікарні швидкої допомоги  – 2 900 000; другій лікарні – 3 100 000; третій лікарні – 350 000 гривень. Ще 180 000 гривень виділили комунальному підприємству «Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр» для амбулаторно-поліклінічної допомоги населенню, крім первинної медичної допомоги.

Пов'язані публікації

Обговорення