• Останні
  • У тренді

На Віче в Тернополі зверталися до чоловіків, які можуть тримати зброю

03.03.2014
повернула до життя 68-річного чоловіка

Витягли з того світу: у Тернополі бригада «швидкої» 16 хвилин реанімувала чоловіка, який попирхнувся під час їжі

28.05.2026
постраждав пішохід

Переходила дорогу в невстановленому місці: у Тернополі водій BMW збив 52-річну жінку

28.05.2026
персональна виставка «Малярство. Вибране»

Тернополі відкрили виставку до 70-річчя художника Богдана Федоріва

28.05.2026
погорів заступник керівника

Вимагав $9000 за видалення з бази «Оберіг»: на Тернопільщині затримали топменеджера підприємства

28.05.2026
центральний поєдинок четвертого туру

Битва лідерів у Великих Гаях: «Агрон» переграв ФК «Борщів»

28.05.2026
На Збаражчині відкрили пам’ятну дошку полеглому воїну Віталію Петрову

На Збаражчині відкрили пам’ятну дошку полеглому воїну Віталію Петрову

28.05.2026
відбулася знакова зустріч

Зірка біатлону в ТНПУ: Олена Підгрушна зустрілася з керівництвом університету

28.05.2026
Руслан Кулик

Верховна Рада ухвалила закон про нові можливості для громад у міжнародних проєктах, – Руслан Кулик

28.05.2026
розгорівся гучний судовий скандал

Колишні партнери Івана Марчука звинуватили геніального художника та його помічницю у брехні в суді

28.05.2026
Бог і влада

Влада без Бога: як тиранія і страх стають зброєю за вченням Біблії та святих отців

28.05.2026
Депутати

Квартира за понад 2 млн і Porsche Cayenne: що задекларував депутат Тернопільської міськради Денис Фаріончук

27.05.2026
ЗУНУ

Відбудеться оздоровчо-спортивний захід «День спорту в ЗУНУ»!

27.05.2026
Четвер, 28 Травня, 2026
Газета Місто! Там, де ти живеш!
Співпраця
  • Новини
  • Тернопіль
  • Твоє місто
    • Бережани
    • Борщів
    • Бучач
    • Заліщики
    • Збараж
    • Зборів
    • Копичинці
    • Кременець
    • Ланівці
    • Монастириська
    • Підгайці
    • Почаїв
    • Скалат
    • Теребовля
    • Хоростків
    • Чортків
    • Шумськ
  • Україна / Світ
  • Теми
    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Кримінал
    • Економіка
    • Освіта
    • Спорт
    • Культура
    • Особистості
    • Релігія / Духовність
    • Смачного!
    • Життя
    • Здоров’я / Краса
    • Господарка
    • Стосунки / Сім`я
    • Історія / Туризм
    • Авто
    • Цікаве
  • Статті
  • Блоги
  • Війна з рф
Немає результату
Переглянути всі результати
Газета Місто! Там, де ти живеш!
Немає результату
Переглянути всі результати

На Віче в Тернополі зверталися до чоловіків, які можуть тримати зброю

Опубліковано Газета Місто
03.03.2014

віче майданЗамість люстрації – мобілізація

    Агресивні дії Кремля у Криму та на Південному Сході України відсунули на другий план питання, які мав підняти тернопільський Майдан у неділю. На народному зібранні збиралися люструвати владу, а провели «Віче Захисту Української Держави». На нього прийшли кілька тисяч осіб. Сходи драмтеатру зайняли люди з написаними від руки антивоєнними плакатами.

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ТАКОЖ

Двоє депутатiв Тернопiльської облради складають повноваження

Двоє депутатiв Тернопiльської облради складають повноваження

17.06.2025
Голова Тернопільської облради Богдан Бутковський молився на сніданку на Прикарпатті

Голова Тернопільської облради Богдан Бутковський молився на сніданку на Прикарпатті

24.05.2025

віче-плакат   Після традиційної молитви почалися виступи. Об’єднатися, забути образи, дотримуватись порядку, не панікувати – такий лейтмотив оприлюднених закликів

— Сьогодні над Україною нависла небезпека війни. Солдатський чобіт Путіна став на нашу землю, — сказав секретар Тернопільської міської ради Ігор Турський. — Хочу закликати всіх чоловіків, які можуть тримати зброю: якщо буде наказ, взяти її в руки і захищати Україну. Якщо не зробимо цього, нас згноять у таборах. Є сигнали, що хтось почав збирати гроші на зброю, активізувався криміналітет. віче з плакатамиЗакликаю: оскільки ми у передвійськовому стані, прошу виконувати лише накази легітимної влади…

Ігор Турський зачитав звернення Сергія Надала, якого на віче не було . Міський голова, зокрема, закликав усіх політиків і громадських діячів, всіх громадян, розділених різними поглядами і переконаннями, відкинути розділення і об’єднатись. Згорнути партійні прапори і гасла.

Заступник міського голови Леонід Бицюра поінформував про рішення Верховної ради – військовий стан поки не вводити, оскільки він унеможливить проведення дострокових виборів, призначених на 25 травня. Цього, зокрема, добиваються наші російські «брати».

За словами представника ВО «Батьківщина» Віктора Мартинюка, на Тернопіллі багато груп людей нині закликають до мобілізації. «Люди, реагуйте лише на офіційну інформацію від перших осіб країни, області та обласного центру, — закликав Мартинюк. — Приходьте ввечері в Український дім «Перемога» і ставайте разом з нами до патрулювання вулиць».

— Той чингісхан, маленький наполеончик, який ввів війська на нашу територію, хоче нас залякати, — сказав Віталій Максимов з партії «Удар». — Не вдасться йому це зробити! Я впевнений: Україна вистоїть, стане справжньою європейською державою. Війська підуть з Криму, але ми повинні пильнувати, щоб не допустити провокацій ФСБ. — Треба, щоб запрацювали правоохоронні органи, дали відсіч провокаторам, які «працювали» у Тернополі 18 лютого, і новим «тітушкам».

Член Штабу національного спротиву Василь Турецький закликав до єдності дій і помислів. «Всім очевидно, що разі воєнних дій ми переможемо, — сказав він. — Хочу звернутись до всіх етнічних меншин в Україні і Тернополі зокрема. Вас є десятки тисяч. Я прошу: від нас усіх спілкуйтеся, телефонуйте на схід України і в Росію. Постарайтесь розвіяти міф про вороже ставлення українців до представників інших націй».

— Ми добре розуміємо, хто є ляльководом ситуації, що розгорнулася в Україні, — зазначила член Штабу національного спротиву Марія Чашка. — Український народ після усіх провокацій, цієї борні лише більше зміцнів, сформувався у велику і сильну націю.

Керівник «Правого сектору» на Тернопільщині Василь Лабайчук повідомив, що у зв’язку з можливою військовою агресією на території східних кордонів України центральний штаб «Правого сектору» оголосив повну бойову готовність усіх обласних підрозділів

Євген Філь поінформував тернопільський Майдан про те, що разом із колишніми однополчанами з усіх областей України готує звернення до російських побратимів-афганців, аби ті знайшли спосіб зупинити Путіна.

— Про 2014 рік писало багато пророків, — сказала член Штабу національного спротиву Наталія Михно. — Писали як про рік зламу, рік, коли українці усвідомлять, що вони великий, пасіонарний, священний народ. Те чорне криваве зло, яке котилося від Кремля, зупинилося на нашій землі. Бог нам суддя, свідок і помічник – ми зробимо все, щоб це зло згинуло.

«Голос» тернопільського Майдану Олександр Смик зізнався, що вперше за своє життя не ображається на місцевих графітчиків, які написали на стіні: «Янукович – дебіл». «Єдино вірна характеристика людини, яка дає сигнал для іншої держави для введення військових, — сказав пан Олександр. — Цього року – рівно століття з початку Першої Світової війни, яка зруйнувала чотири імперії. Залишилась остання – російська. Вони собі підписали вирок. Через 5-10 років ми побачимо, як будуть відгукуватися їх дії у нашому Криму на російській території».

Лідер тернопільського Автомайдану Юрій Остап’юк повідомив, що за час Революції гідності тернопільські активісти вщерть заповнили штрафмайданчик міліції машинами нетверезих водіїв. Пан Юрій запросив бажаючих о 6-ій вечора збиратися біля «Перемоги» для пішого патрулювання, о 9-ій вечора – для автомобільних рейдів.

Світлана Ліщук, “МІСТО”

Читайте нас в Google News
Теги: Василь ТурецькийВасильФільвіктор Мартинюквіталій максимоввіче в ТернополіМарія ЧашкаНаталія МихноТурський ігор
Share6ShareSend

Пов'язані публікації

Віктор Мартинюк

Новим депутатом Тернопільської обласної ради став Віктор Мартинюк

01.08.2024

Екс-головний земельник області Мартинюк забрав у громади рідного села Героя Небесної Сотні півтора сотні гектарів пасовиськ (ДОКУМЕНТ)

25.02.2015
Завантажити ще
Ух радіо Ух радіо Ух радіо
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe
Ua News media group Ua News media group Ua News media group

Пошук

Немає результату
Переглянути всі результати
Вуличне радіо Вуличне радіо Вуличне радіо

RSS Ровесник – молодіжні новини

  • У ЗУНУ відбудеться урочисте нагородження кращих студентів 28.05.2026
  • Літо в університеті: ТНПУ запрошує молодших школярів до літнього табору денного перебування 27.05.2026
  • Результати доперевірочного аналізу митних декларацій: до держбюджету добровільно сплачено 3,3 млн грн 27.05.2026
  • Виховання сильного покоління: патріотична молодь Тернопілля відтворила партизанські традиції на грі «Легенда УПА» 27.05.2026
  • Футбольні баталії: у Тернополі завершився дитячий чемпіонат із мініфутболу 27.05.2026
Погода
Тернопіль

вологість:

тиск:

вітер:

Погода на 10 днів від sinoptik.ua




  • Контакти
  • Співпраця
  • Редакційна політика
Газета Місто. Тернопільські новини

ГО Медіа-центр Тернопіль

Газета МІсто. Тернопільські новини. Незалежні, оперативні і об'єктивні новини Тернополя і Тернопільської області. Політика, аналітика, економіка, спорт. Інформаційні матеріали сайту gazeta-misto.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу Газета Місто. Користуючись Сайтом, відвідувач підтверджує, що досяг 21-річного віку. У разі, якщо Ви не досягли 21-річного віку — не розпочинайте або припиніть користування Сайтом. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за законність використання Сайту та його сервісів Користувачем, який не досяг 21-річного віку. Використання матеріалів сайту лише за умови відкритого посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на Газету Місто не нижче третього абзацу.

Немає результату
Переглянути всі результати
  • Новини
  • Тернопіль
  • Твоє місто
    • Бережани
    • Борщів
    • Бучач
    • Заліщики
    • Збараж
    • Зборів
    • Копичинці
    • Кременець
    • Ланівці
    • Монастириська
    • Підгайці
    • Почаїв
    • Скалат
    • Теребовля
    • Хоростків
    • Чортків
    • Шумськ
  • Україна / Світ
  • Теми
    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Кримінал
    • Економіка
    • Освіта
    • Спорт
    • Культура
    • Особистості
    • Релігія / Духовність
    • Смачного!
    • Життя
    • Здоров’я / Краса
    • Господарка
    • Стосунки / Сім`я
    • Історія / Туризм
    • Авто
    • Цікаве
  • Статті
  • Блоги
  • Війна з рф

Газета МІсто. Тернопільські новини. Незалежні, оперативні і об'єктивні новини Тернополя і Тернопільської області. Політика, аналітика, економіка, спорт. Інформаційні матеріали сайту gazeta-misto.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу Газета Місто. Користуючись Сайтом, відвідувач підтверджує, що досяг 21-річного віку. У разі, якщо Ви не досягли 21-річного віку — не розпочинайте або припиніть користування Сайтом. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за законність використання Сайту та його сервісів Користувачем, який не досяг 21-річного віку. Використання матеріалів сайту лише за умови відкритого посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на Газету Місто не нижче третього абзацу.