![](http://dev.gazeta-misto.te.ua/wp-content/uploads/2019/07/posada-300x170.jpg)
У місті Чортків на Тернопільщині оголосили конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу державного архітектурно-будівельного контролю.
Вимоги до претендента на посаду: громадянство України; володіння державною мовою; освіта вища, відповідного професійного спрямування; стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3-ох років.
Документи приймаються до 16 лютого 2020 року.
Для отримання більш детальної інформації звертайтесь до сектору з кадрових питань апарату міської ради: вул.Тараса Шевченка, 21, кабінет №4 та за телефоном (03552) 3-91-19.
Обговорення