ВАТ “Тернопільобленерго” оновило графік вимкнень електроенергії з 20 по 26 березня. Про це повідомили на сайті підприємства.
Нагадаємо, раніше пресслужба “Тернопільобленерго” розповіла, що графік вимкнень оприлюднюють для ознайомлення, його можуть застосовувати за потреби. Якщо виникне необхідність в застосуванні графіка, то енергетики будуть про це повідомляти додатково.
“Коли в оселі зникло електропостачання і не було повідомлень про застосування графіка, то це, найвірогідніше, було аварійне відключення. Інформацію про причини вимкнення електроенергії можна дізнатись на сайті ВАТ “Тернопільобленерго” в розділі Аварійні відключення”, – йдеться у повідомленні.
![Графік вимкнень для ознайомлення застосовуватимуть за потреби: Тернопільобленерго Графік вимкнень для ознайомлення застосовуватимуть за потреби: Тернопільобленерго](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/5df218c02db64202.jpg)
![Графік вимкнень для ознайомлення застосовуватимуть за потреби: Тернопільобленерго Графік вимкнень для ознайомлення застосовуватимуть за потреби: Тернопільобленерго](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/c0ea4d369d56dd3d.jpg)
Обговорення