На звернення Тернопільської міської ради Головним управлінням ДСНС України у Тернопільській області на Театральному майдані встановлено модульний «Пункт незламності».
“Наразі тривають завершальні роботи з його облаштування, і з вже наступного тижня мешканці та гості Тернополя матимуть змогу скористатися цією ініціативою. Тут ви зможете зігрітися, випити гарячого чаю або кави, зарядити свої гаджети, а також отримати доступ до інтернету. Не менш важливою є можливість зробити свій внесок для потреб Збройних сил України.
Важливо пам’ятати, що цей модуль не є захисною спорудою та не призначений для укриття населення, але він створений для того, щоб забезпечити підтримку та комфорт у важкий час”, – зазначили рятувальники.
![Модульний «Пункт незламності» з’явився у центрі Тернополі](https://gazeta-misto.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/1-205.jpg)
Обговорення