“Послуги інформаційних агентств з розміщення інформації на медійних площинах щодо благоустрою Тернопільської МТГ”. Це назва нового тендеру, який оголосило Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради.
На висвітлення робіт, пов’язаних із благоустроїм громади, запланували витратити рівно один мільйон гривень.
![](https://gazeta-misto.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/1-7.png)
Тендер передбачає два лоти.
Лот 1 – Виготовлення інформаційних сюжетів (400 000 грн)
Лот 2 – Виготовлення та трансляція програм прямого ефіру (600 000 грн)
![](https://gazeta-misto.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/2-6.png)
Розмістили закупівлю 16 січня, тож про потенційні пропозиції поки що інформації нема.
“Доставка” інформаційних послуг розрахована до кінця року, тобто до 31 грудня.
Зазначимо, відповідно до назви тендеру, мільйон гривень з бюджету Тернопільської громади планують витратити лише на висвітлення питань, пов’язаних із благоустроєм. Тобто, припускаємо, подібні тендери можуть у подальшому оголосити й інші структурні підрозділи ТМР, на виконання яких витрачатимуть кошти із міського бюджету.
Головне фото ілюстративне.
Обговорення