Папір складається з деревної маси та целюлози, пов’язаних між собою в одну структурну систему з додаванням клеючих засобів, фарбників та інших речовин. Пакети з цієї сировини – зручне та бюджетне рішення. Тим паче, якщо використовується крафт-папір білого або світло-коричневого кольору, приємний на дотик та достатньо міцний. Якщо у пакета передбачено ручки, вони можуть бути виконані із мотузки або з крученого паперу.
Процес виробництва
Компанії, що використовують оригінальне пакування, нерідко закуповують крафтові пакети оптом для розповсюдження різноманітної продукції. Замовити таку тару можна у безпосереднього виробника – компанії Примапак.
Для виробництва використовується макулатура – паперові та картонні залишки. Сучасні технології також дають можливість додавати до паперу чи картону інші матеріали. Основний процес проходить так:
- Макулатура розчиняється у спеціальній рідині достатньо високої температури. Після цього фільтрується для видалення можливих вкраплень металу та пластику.
- Наступний крок – видалення типографської фарби. Для цього застосовуються спеціальні хімікати.
- Залишки, що отримуються в результаті (фарба та короткі волокна) пресують та спалюють. Маса, що залишилася після очищення, використовується для виготовлення паперу.
- Для того, щоб отриманий із вторинної целюлози матеріал був більш якісним та світлим, іноді додають невелику частку первинної сировини. Така продукція є набагато привабливішою та міцнішою.
Переваги пакетів
На сьогоднішній день більшість споживачів обирає саме крафтове пакування. Такі пакети мають безліч переваг:
- Універсальність. Пакети застосовують для фасування промислових і харчових продуктів, для пакування сувенірів та будівельних матеріалів.
- Екологічна чистота. Пакети можливо утилізувати та переробляти.
- Приємна текстура.
- Великий вибір кольорів.
- Низька собівартість. На це впливає використання вторинної сировини.
- Можливість нанесення логотипу – пакети виступають в ролі рекламного носія.
- Стійкість до перепадів температур та ультрафіолетового випромінювання.
- Водостійкість та жиростійкість.
- Безпека для здоров’я через використання натуральних матеріалів.
- За бажанням замовника наноситься друк: офсет, флексографія чи шовкографія.
Збереження навколишнього середовища
Отримуючи з макулатури настільки необхідний усім папір, люди не тільки піклуються про ліси, а також мають можливість економити воду й енергію. Таким чином зменшується і кількість шкідливих залишків та загальне забруднення оточуючого середовища.
До речі, у більшості європейських країн (Німеччина, США, Канада, Нідерланди) крафтові пакети виробляються виключно з макулатури. По-перше, це набагато дешевше. По-друге, безпечніше для здоров’я, особливо, якщо в цих пакетах зберігаються харчові продукти. Варто відмітити, що невисока вартість продукції аж ніяк не впливає на зовнішні характеристики та презентабельність пакування, що робить цей товар ще більш популярним.
Обговорення