Хочете знати, як швидко знайти роботу? Ми знаємо, що інколи потрібен час, щоб знайти хорошу роботу, і потрібно подати багато заявок. Тому важливо набратися терпіння. Але ми ділимося порадами, як швидко знайти роботу і де представлені найкращі вакансії в Україні.
Ось кілька практичних порад, як швидко знайти роботу.
1. Визначте ціль
Серед великої кількості вакансій, оберіть напрямок в якому ви б хотіли працювати. Чи достатньо у вас навичок, перечитайте вимоги до кандидатів.
2. Професійне резюме
Це ваше друге «обличчя», тому воно має бути бездоганним і має виділятися на фоні інших. Якщо ви надасте добре підготовлене резюме, у вас буде більше шансів потрапити на співбесіду. Включіть у своє резюме навички спілкування, тобто особисті, емоційні та комунікативні якості. Також вкажіть свої навички, тобто ваші якості, пов’язані з вашою сферою роботи.
Однак будьте обережні з перебільшеннями, оскільки це може погано оцінити ваше резюме та в кінцевому підсумку зменшити ваші шанси.
3. Почніть розсилати свої резюме
Коли у вас буде готова вся тека з документами, почніть розсилати резюме. Замість того, щоб розсилати резюме в кожну компанію, яка набирає персонал у вашій галузі, складіть список компаній, у яких ви хотіли б працювати, дослідіть їх, ознайомтеся з корпоративною культурою та подайте заявку на відкриті вакансії.
Вибір компаній, з якими ви себе ототожнюєте, є кроком у правильному напрямку, коли справа доходить до співбесіди. Зрештою, з наймом саме тут ви проведете наступні кілька років.
Також не забудьте скласти список усіх вакансій, на які ви подали заявку, а потім стежити за оновленнями, коли отримаєте відповіді від рекрутерів.
4. Увага на соцмережі
Багато рекрутерів звертаються до соціальних мереж, щоб дізнатися більше про кандидатів. Тому бажано мати профіль, який виглядає професійно, щоб мати більше шансів на успіх.
5. Дотримуйтеся вимог
Потрібно звернути увагу на вакансії, на які ви збираєтеся претендувати. Наприклад, якщо можливість потребує певного курсу вищої освіти, а ви не маєте навчання з цього, ви зрештою втратите свій час і час компанії.
6. Дослідіть компанію
Під час співбесіди важливо добре знати організації. Варто оцінити зв’язок між індивідуальною культурою та компанією (гармонія, однакові цінності та цілі). Якщо ви вирішите працювати в компанії, чиї цінності не збігаються з вашими, велика ймовірність, що ви не реалізуєте себе професійно.
7. Підготуйтеся до співбесіди
Співбесіда – це чудова можливість продемонструвати, що ви ідеальний кандидат на цю вакансію. Тому намагайтеся не імпровізувати.Готуйтеся до співбесіди: тренуйтеся, шукайте інформацію та не імпровізуйте. Підготовка включає належний одяг, використання позитивних слів, уникнення негативних висловлювань про попередні місця роботи.
8. Зрозумійте свій потенціал
Визначте та перетворіть свій потенціал на бізнес-можливість. Покажіть компанії, скільки ви можете додати до послуг, які вони надають. Для цього не забудьте висвітлити під час співбесіди кейси, які ви допомагали будувати, та їхні відповідні результати.
9. Скористайтеся платформою Jooble
Інтернет є одним із найшвидших способів знайти роботу, оскільки ви можете подати заявку на кілька вакансій за кілька хвилин.
Якщо з першого разу вам відмовили — не хвилюйтеся, і не переставайте шукати. Найкраща робота чекає на вас попереду.
Обговорення