• Останні
  • У тренді
Херсон може стати геополітичною поразкою путіна

Херсон може стати геополітичною поразкою путіна

13.08.2022
Посадовця держміграції на Тернопільщині, який після затримання зʼїв 200 доларів, посадили на 4 роки

Товарообіг Тернопільщини перевищив 1,2 млрд доларів США

16.09.2025
«Контракт 18–24: дрони»: про нові можливості та варіанти служби

«Контракт 18–24: дрони»: про нові можливості та варіанти служби

16.09.2025
про визнання фізичної особи недієздатною

У Кременці суд продовжив рішення про недієздатність без додаткової експертизи

16.09.2025
паспорт

У Підволочиську чоловікові вручили паспорт просто в реанімації

16.09.2025
Остання в Україні неперейменована вулиця Пушкіна залишилася на Тернопільщині

Остання в Україні неперейменована вулиця Пушкіна залишилася на Тернопільщині

16.09.2025
дитину у канаві біля мотоцикла

На Тернопільщині у канаві біля мотоцикла знайшли травмовану дитину

16.09.2025
Іван Кузь

У Тернополі в начальника Держгеокадастру проводяться обшуки

16.09.2025
загинули двоє молодих воїнів

На фронті загинули двоє молодих воїнів з Тернопільщини

16.09.2025
Бійці 37-ї бригaди морської піхоти отримaли FPV-дрони True Flex від Тернополя

Бійці 37-ї бригaди морської піхоти отримaли FPV-дрони True Flex від Тернополя

16.09.2025
Експерти U-LEAD розповіли громадам Тернопільщини про особливості працевлаштування ВПО

На Тернопільщині шукають працівників на зарплату 40-60 тис грн

16.09.2025
На Тернопільщині запускають завод з виробництва будівельних матеріалів

На Тернопільщині запускають завод з виробництва будівельних матеріалів

16.09.2025
У Тернополі голову політичної партії звинувачують у збройному нападі на сім’ю із дитиною

У Тернополі голову політичної партії звинувачують у збройному нападі на сім’ю із дитиною

16.09.2025
Вівторок, 16 Вересня, 2025
Газета Місто! Там, де ти живеш!
Співпраця
  • Новини
  • Тернопіль
  • Твоє місто
    • Бережани
    • Борщів
    • Бучач
    • Заліщики
    • Збараж
    • Зборів
    • Копичинці
    • Кременець
    • Ланівці
    • Монастириська
    • Підгайці
    • Почаїв
    • Скалат
    • Теребовля
    • Хоростків
    • Чортків
    • Шумськ
  • Україна / Світ
  • Теми
    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Кримінал
    • Економіка
    • Освіта
    • Спорт
    • Культура
    • Особистості
    • Релігія / Духовність
    • Смачного!
    • Життя
    • Здоров’я / Краса
    • Господарка
    • Стосунки / Сім`я
    • Історія / Туризм
    • Авто
    • Цікаве
  • Статті
  • Блоги
  • Війна з рф
Немає результату
Переглянути всі результати
Газета Місто! Там, де ти живеш!
Немає результату
Переглянути всі результати

Херсон може стати геополітичною поразкою путіна

Опубліковано Газета Місто
13.08.2022

Хід української війни трохи змінився, оскільки російський наступ вичерпав себе, а український опір почав набирати силу. Озираючись назад, можна сказати, що битва за Сєвєродонецьк та Лисичанськ наприкінці червня – на початку липня 2022 року, можливо, стала кульмінацією російського вторгнення. Окупантам довелося зосередити свої найкращі бойові сили та більшу частину своїх великокаліберних знарядь, щоб захопити останній шматочок Луганської області, та перенаправити ці виснажені сили на нову атаку на Донеччині. Битва за Донбас для російських військ зайшла в глухий кут, і тепер новим фокусом став Херсон.

Більшість Херсонської області, як і сам обласний центр, були захоплені колоною російських батальйонних тактичних груп, що наступали з Криму, в перший тиждень війни, але спроби продовжити наступ на Миколаїв залишилися безрезультатними. Угруповання російських військ на захід від Дніпра вразливе, оскільки довгі шляхи постачання з Криму тепер мають використовувати понтонні переправи після того, як ЗСУ за допомогою «HIMARS» знищили два мости.

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ТАКОЖ

Бійці 37-ї бригaди морської піхоти отримaли FPV-дрони True Flex від Тернополя

Бійці 37-ї бригaди морської піхоти отримaли FPV-дрони True Flex від Тернополя

16.09.2025
Кабмін схвалив проект Держбюджету-2026

Кабмін схвалив проект Держбюджету-2026

15.09.2025

Було б стратегічно розумно вивести ці незахищені війська і подати це як “жест доброї волі”, як це було у випадку з островом Зміїний, але політичні амбіції кремля щодо збереження плацдарму для захоплення Одеси дозволять українським захисникам знищити та взяти в полон не одну тисячу росіян. Це дає Україні можливість здобути важливу перемогу, яка дозволить нарешті донести до більшої частини громадян рф те, що спеціальна військова операція вже давно не йде за планом.

У цій ситуації не дивно, що кремль почав із новою силою погрожувати ЄС відключенням газу, перейшовши до практичного виконання своїх обіцянок. Але, як виявилось, Захід готовий припинити використовувати російський газ. Такий крок, безсумнівно, спричинить економічні втрати і викличе дискомфорт у громадян ЄС найближчої зими. Тим не менш, енергетична атака, безсумнівно, матиме серйозніші наслідки для самої росії, оскільки газовій промисловості агресора доведеться скоротити видобуток вуглеводнів, а багато елементів нафтогазової інфраструктури будуть пошкоджені без можливості відновлення.

Уряд росії продовжує шукати союзників в Африці та Латинській Америці, але крім отруєних списів та квітів для карнавалів лавров із цих поїздок нічого не привіз.
Російські заяви про протистояння в Україні “однополярному світу, створеному Вашингтоном” було скомпрометовано двояким характером широко розрекламованого стратегічного партнерства з Китаєм. З одного боку, путін побоюється своєї зростаючої залежності від ненадійної підтримки з боку Пекіна. З іншого боку, кремль сподівається на ескалацію конфлікту між Китаєм та США через Тайвань, розраховуючи у разі виникнення такої ситуації знайти свого непростого сусіда, більш зацікавленого у модернізації аспектів безпеки російсько-китайського партнерства. Однак Китай вважає за краще врегулювати цей конфлікт своїм способом і не схвалює кожен крок росії, спрямований на розширення зв’язків з Індією чи В’єтнамом.

Пекін уважно стежить за перебігом бойових дій в Україні, але особливу увагу він приділяє стану російської економіки, офіційні дані про який знайти стає важче. Військово-промисловий комплекс є головним драйвером зростання, але навіть офіційна звітність, яка продовжує обіцяти дива “імпортозаміщення”, визнає прискорення макроекономічного спаду. Кожна заміна західних технологічних компонентів, що мають вирішальне значення у виробництві сучасних систем озброєнь, російськими аналогами означає крок назад у якості та надійності. Таким чином промислова деградація стала результатом виконання політичних наказів про збереження виробництва та стримування безробіття.

У путіна може бути лише поверхове уявлення про реальну ситуацію в економіці та фактичний стан збройних сил, але він, безумовно, непохитно переконаний “у ключовій ролі росії у світових справах та своїй власній ролі у творінні історії”. Він не може дозволити собі жодних сумнівів у своїх пророкуваннях швидкого занепаду “загниваючого Заходу” і не вірить у зміцнення єдності Заходу перед російською агресією. Але стійкість та боротьба України проти безглуздого вторгнення путіна руйнує всі його уявлення про власну “велич”. Передбачалося, що “військова міць росії не має собі рівних”, але битва після відступу від Києва, програна битва за Донбас, а незабаром і деокупація Херсона показують реальний стан справ – моральне старіння, некомпетентність, корупцію та гостру нестачу кадрів у російській армії.

Недавній військово-морський парад у Санкт-Петербурзі, можливо, приніс радість головнокомандувачу, але його амбіції розбиваються об кожне зіткнення з реальністю. Утворення під назвою росія повільно, але впевнено розбивається об опір української армії. І Китай, як би цього не жадав путін, не допоможе росії.

Читайте нас в Google News
Джерело: myc.news
Теги: війнахерсон
Share28ShareSend

Пов'язані публікації

Бoєць Азoву з бoйoвим шляхoм від Ілoвайська дo Азoвсталі oтримав житлo від Тернoпoля

Бoєць Азoву з бoйoвим шляхoм від Ілoвайська дo Азoвсталі oтримав житлo від Тернoпoля

15.09.2025
загинули двоє військових

Війна забрала життя двох захисників з Тернопільщини

13.09.2025
Завантажити ще
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe
Опілля квас Опілля квас Опілля квас
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Літній розпродаж в INSHOES – знижки до 50% Літній розпродаж в INSHOES – знижки до 50% Літній розпродаж в INSHOES – знижки до 50%

Пошук

Немає результату
Переглянути всі результати
Вуличне радіо Вуличне радіо Вуличне радіо

RSS Ровесник – молодіжні новини

  • Історія командира роти Сафарі Миколи Гринчука з Тернополя 16.09.2025
  • Тернопільський виробник презентував свій досвід і продукцію на зустрічі польсько-українського бізнесу 16.09.2025
  • Аварійна газова служба 104 рятує життя 16.09.2025
  • Тернопільський клуб Альянс здобув Кубок України з флорболу 16.09.2025
  • Боєць Азову отримав нове житло від Тернополя 16.09.2025
Погода
Тернопіль

вологість:

тиск:

вітер:

Погода на 10 днів від sinoptik.ua



  • Контакти
  • Співпраця
  • Редакційна політика
Газета Місто. Тернопільські новини

ГО Медіа-центр Тернопіль

Газета МІсто. Тернопільські новини. Незалежні, оперативні і об'єктивні новини Тернополя і Тернопільської області. Політика, аналітика, економіка, спорт. Інформаційні матеріали сайту gazeta-misto.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу Газета Місто. Використання матеріалів сайту лише за умови відкритого посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на Газету Місто не нижче третього абзацу.

Немає результату
Переглянути всі результати
  • Новини
  • Тернопіль
  • Твоє місто
    • Бережани
    • Борщів
    • Бучач
    • Заліщики
    • Збараж
    • Зборів
    • Копичинці
    • Кременець
    • Ланівці
    • Монастириська
    • Підгайці
    • Почаїв
    • Скалат
    • Теребовля
    • Хоростків
    • Чортків
    • Шумськ
  • Україна / Світ
  • Теми
    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Кримінал
    • Економіка
    • Освіта
    • Спорт
    • Культура
    • Особистості
    • Релігія / Духовність
    • Смачного!
    • Життя
    • Здоров’я / Краса
    • Господарка
    • Стосунки / Сім`я
    • Історія / Туризм
    • Авто
    • Цікаве
  • Статті
  • Блоги
  • Війна з рф

Газета МІсто. Тернопільські новини. Незалежні, оперативні і об'єктивні новини Тернополя і Тернопільської області. Політика, аналітика, економіка, спорт. Інформаційні матеріали сайту gazeta-misto.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу Газета Місто. Використання матеріалів сайту лише за умови відкритого посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на Газету Місто не нижче третього абзацу.