![Тернопільська податкова знову на «гарячому» зв’язку](http://www.www.gazeta-misto.te.ua/wp-content/uploads/2016/09/518884-300x169.jpg)
У вівторок, 27 вересня 2016 року, з 15 до 16 год у приміщенні Тернопільської об’єднаної ДПІ ГУ ДФС у Тернопільській області відбудеться черговий телефонний сеанс «гаряча» лінія.
Тема телефонного сеансу: «Порядок проведення перевірок суб’єктів господарської діяльності». На запитання відповідатиме перший заступник начальника Тернопільської ОДПІ Бабій Сергій Арсенович за телефоном: 43-46-00.
Про це реадакцію газети “Місто” повідомили у відділі організації роботи Тернопільської OДПІ
Обговорення