Довгоочікувана новинка з’явилася на ринку в кінці липня 2024 року. Й одразу привернула увагу як спеціалістів, так і пересічних користувачів. Чим же відрізняється флагман шостого покоління від попередника?
Відповіді ви отримаєте в нашому невеликому огляді.
Дизайн
Візуально зміни практично не помітні, але тактильно різниця відчутна. Телефон став легшим та тоншим, у складеному вигляді він виглядає, як звичайний смартфон, хіба що товщий. Надійність шарніра підвищилася, працювати він став тихіше. Кращою стала й ергономіка, завдячуючи заміні закруглених граней на плоскі.
Водозахист на рівні стандарту IP48, тобто тепер для Samsung Galaxy Fold 6 дощ уже не такий страшний.
Щоправда, вибір кольорів невеликий (рожевий, синій та сірий).
Дисплей
Зовнішній екран став трохи більшим (6.3 дюйми, у Fold 5 — 6.2 дюйма), з AMOLED-матрицею, виготовленою за технологією Dynamic 2X (2316×904). Частота динамічна, 48-120 Гц, яскравість — до 1200 ніт.
Така ж матриця у внутрішнього екрана, але він більший, 7.6” із роздільною здатністю 2208×1768 і таким же діапазоном робочих частот. Складка стала менш помітною, до того ж тактильно вона майже не відчувається.
Звук
Розташовані із боків два динаміки підтримують стандарт Dolby Atmos, тобто тепер немає проблем ні з гучністю, ні з об’ємним звучанням. Можна налаштувати звук під себе, для чого є зручний еквалайзер. Щоправда, розташування динаміків не зовсім вдале, якщо утримувати гаджет горизонтально, можна випадково їх затулити.
Продуктивність
Snapdragon 8 третьої генерації, виготовлений за 4-нанометровим техпроцесом, у всіх тестах демонструє чудову швидкість. У Fold 6 встановлюють спеціальну версію цього чипсета, із позначкою «for Galaxy». 12 ГБ оперативної та від 256 до 1024 ГБ внутрішньої пам’яті роблять смартфон одним із найшвидших на ринку.
Графічний акселератор Adreno 750 без проблем впорається практично з усіма мобільними іграми, навіть на максимальних налаштуваннях.
Камери
Тут змін практично немає, це основний сенсор на 50 МП, ультраширококутний на 12 МП та 10-мегапіксельний телеоб’єктив із потрійним оптичним зумом. Розташована на зовнішньому екрані фронтальна камера має сенсор на 10 МП, а ось підекранна на 4 МП якістю світлин не відрізняється.
Автономність
4700 мА·г — це не 4400, як у попередника, тому гаджет може працювати довше, до двох діб за середнього навантаження. Але й за активного використання його вистачить на день.
Швидка зарядка не така вже і швидка (3 години), для такої ємної батареї 25 Вт замало. Є і 15-ватна бездротова зарядка.
На жаль, у комплект постачання блок живлення не входить, і його доведеться купувати окремо. З огляду на вартість смартфона, це очевидний мінус. Але це характерно для всіх телефонів цього бренду.
Ще один недолік — наявність перегріву за значних навантажень. Та й застосунків, оптимізованих для гнучкого екрана, не так уже й багато.