З 22 по 26 травня в рамках проєкту ректор ТНПУ Богдан Буяк, проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва Ірина Задорожна і доцент кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови Тетяна Гарасим перебувають в Естонії та разом з іншими учасниками проєкту знайомляться з особливістю системи освіти Естонії, яка демонструє високі результати в міжнародних рейтингах якості освіти.
21 травня учасники проєкту у Нарві відвідали дитячий садок, в якому за методикою занурення іншомовних дітей навчають естонської мови; побували в новозбудованій гімназії, яка відкриє двері школярам з 1 вересня; завітали до Нарвського коледжу Тартуського університету; ознайомились з особливостями мовної освіти в дитячих садочках, школах та ЗВО Естонії.
![Ректор ТНПУ Богдан Буяк, проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва Ірина Задорожна і доцент кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови Тетяна Гарасим Ректор ТНПУ Богдан Буяк, проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва Ірина Задорожна і доцент кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови Тетяна Гарасим](https://tnpu.edu.ua/news-2023/Erasmus+%20MultiEd3.jpg)
![Екскурсія учасників проєкту в освітні заклади Нарви Екскурсія учасників проєкту в освітні заклади Нарви](https://tnpu.edu.ua/news-2023/Erasmus+%20MultiEd5.jpg)
Обговорення