![Головний поліцейський області залишається на своїй посаді (Відео)](http://www.www.gazeta-misto.te.ua/wp-content/uploads/2016/09/Screenshot_5-4-300x172.jpg)
Головний поліцейський області Олександр Богомол залишається на своїй посаді. В Інтернеті з’явилася інформація щодо переведення його на нижчу посаду в іншій області.
Причина, як зазначалося в повідомленні, в трагічних подіях у Борщівському районі, де загинули два правоохоронці. В ГУНП в області ці чутки спростовують. У результатах службового розслідування Борщівської трагедії жодних рішень про зняття Олександра Богомола з посади – немає.
Висновок перевірки, як повідомляють правоохоронці, надійшов ще 14 вересня, а тиждень до того його затвердила голова Нацполіції Хатія Деканоідзе. Деталі в сюжеті ІНТБ.
Обговорення