Бережанський фаховий коледж НУБІП України відзначив 10-ту річницю заснування. Про це пишуть на офіційному сайті Тернопільської обласної ради.
10 років тому згідно з наказом ректора було створено Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України «Коледж Бережанського агротехнічного інституту». Хоча його історія значно довша і сягає середини минулого століття.
12 серпня 2014 р. заклад перейменовано на Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України «Бережанський агротехнічний коледж».
За цей період навчальний заклад підготував десятки тисяч висококваліфікованих спеціалістів у галузях економіки та прикладної екології, комп’ютерної інженерії та електротехніки, а також агромеханіки.
З нагоди 10-річчя з дня заснування коледжу, перший заступник голови Тернопільської обласної ради Володимир Болєщук привітав та відзначив викладачів та студентів коледжу.
«Ви багато уваги приділяєте постійному розвитку та підвищенню майстерності викладачів, роботі з обдарованими студентами, постійно удосконалюєте методики викладання предметів, ведете науково-дослідну роботу, працюєте над створенням сприятливих умов для реалізації власного творчого потенціалу, самовдосконалення та саморозвитку», – зазначив Володимир Болєщук.
![НУБіП](https://gazeta-misto.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/441605323_7474093656043909_6574760216683250825_n.jpg)
![НУБіП](https://gazeta-misto.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/441576730_7474093769377231_6862003898543880847_n.jpg)
Лабораторії та кабінети фахового коледжу оснащені сучасним обладнанням, на якому здобувачі освіти мають можливість здійснювати повний комплекс досліджень за всіма спеціальностями. Нині заклад фахової передвищої освіти активно функціонує в умовах постійного зростання вимог сьогодення як у галузі аграрної освіти, так і в загальному контексті загальнодержавних та світових змін. А студенти – всесторонньо розвинуті, обдаровані патріоти нашої держави і нашого краю.
«Хочу подякувати за ту допомогу, яку ви надаєте нашим Захисникам та Захисницям. Ви передаєте необхідне обладнання нашим воїнам для відсічі ворогу. Переконаний, що і надалі ви працюватимете у тому ж руслі. Тож ще раз вітаю із десятиріччям закладу, нехай збільшується та процвітає ваша освітня родина, і усіляких вам гараздів, а усім нам – найшвидшої Перемоги», – сказав Володимир Болєщук.
![НУБіП](https://gazeta-misto.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/441657273_7474093802710561_6809354077477683157_n.jpg)
![НУБіП](https://gazeta-misto.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/441640493_7474093922710549_3921212113025755120_n.jpg)
Обговорення