Тернопільська обласна бібліотека для молоді суттєво оновила свій книжковий фонд. Заклад отримав 76 примірників сучасної літератури від Українського інституту книги (УІК), серед яких є особливе видання про легендарного тернопільського воїна. Про це повідомляє пресслужба Тернопільської обласної ради.
До переліку нових надходжень увійшли видання, які стали переможцями мистецького конкурсу культурно-мистецьких проєктів 2025 року. Книги надруковані за державні кошти та передані бібліотекам безкоштовно.
Асортимент охоплює різні жанри та вікові категорії:
Художня література: сучасна українська проза та поезія, переклади світових бестселерів.
Пізнавальні видання: книги з історії, науки, психології та саморозвитку.
Дитяча та підліткова література: яскраві новинки з високою якістю поліграфії.
Книга про Героя України Сергія Коновала
Особливу увагу привертає пригодницька повість для дітей «Норд та Сталева сотня», авторкою якої є відома тернопільська письменниця Зоряна Биндас.
Цей патріотичний роман розповідає про воїна з Тернополя, Героя України Сергія Коновала (позивний «Норд»). Завдяки перемозі у конкурсі УІК, книга була видана масовим накладом і тепер доступна читачам молодіжної бібліотеки.
Оновлення бібліотечних фондів є частиною державної програми з популяризації читання та підтримки українського книговидання. Такі кроки дозволяють молоді отримувати доступ до актуального контенту та формувати сучасну читацьку культуру навіть у складні часи.
Усіх охочих запрошують ознайомитися з новинками за адресою бібліотеки. Книги вже чекають на своїх читачів на полицях закладу.
Читайте також: Культурна дипломатія у Тернополі: обласна бібліотека та Консульство Угорщини підписали меморандум

























