• Останні
  • У тренді
Топ-10 людей із дивними харчовими звичками

Топ-10 людей із дивними харчовими звичками

04.10.2023
колектор

Підтоплення на Коновальця у Тернополі: місто вимагає від забудовника виконати технічні умови та прокласти колектор для відведення дощових вод

04.06.2026
громадський транспорт

Пільги на проїзд у Тернополі буде збережено, хоча ціни на електрику та пальне штовхають громадський транспорт в Україні до катастрофи

04.06.2026
чемпіонат з самбо

Як минув чемпіонат України з пляжного самбо в Тернополі

04.06.2026
СБС

СБС переносять війну туди, звідки вона прийшла

04.06.2026
меморіальна акція

У центрі Тернополя вшанували наймолодших жертв російської агресії

04.06.2026
Делегація Тернопільської облради

Тернопільщина розширює міжнародні зв’язки: делегація облради взяла участь у Конгресі Тримор’я в Любліні

04.06.2026
Найкраща спортивна громада Тернопільщини

На Тернопільщині обрали найкращі громади області

04.06.2026
наслідки підпалу

На Кременеччині підпалювачі знищили унікальне реліктове болото біля Білокриниці

04.06.2026
нехтування правилами

У Тернополі на стоянці розбився мотоцикліст

04.06.2026
засідання Ради безбар’єрності

На Тернопільщині масштабують нові стандарти безбар’єрності

04.06.2026
6a1fdc7c40d3d.webp

Секрети правильного сортування одягу перед пранням: гайд для збереження речей

04.06.2026
Микола Проців

Науковий керівник Бережанського музею Микола Проців отримав медаль «Гордість Бережанщини»

04.06.2026
Четвер, 4 Червня, 2026
Газета Місто! Там, де ти живеш!
Співпраця
  • Новини
  • Тернопіль
  • Твоє місто
    • Бережани
    • Борщів
    • Бучач
    • Заліщики
    • Збараж
    • Зборів
    • Копичинці
    • Кременець
    • Ланівці
    • Монастириська
    • Підгайці
    • Почаїв
    • Скалат
    • Теребовля
    • Хоростків
    • Чортків
    • Шумськ
  • Україна / Світ
  • Теми
    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Кримінал
    • Економіка
    • Освіта
    • Спорт
    • Культура
    • Особистості
    • Релігія / Духовність
    • Смачного!
    • Життя
    • Здоров’я / Краса
    • Господарка
    • Стосунки / Сім`я
    • Історія / Туризм
    • Авто
    • Цікаве
  • Статті
  • Блоги
  • Війна з рф
Немає результату
Переглянути всі результати
Газета Місто! Там, де ти живеш!
Немає результату
Переглянути всі результати

Топ-10 людей із дивними харчовими звичками

Опубліковано Назар Торпеда
04.10.2023

Іноді в періодичної преси з’являються відомості про людей, які поїдають різні неїстівні предмети та речовини. Причини такого «харчування» можуть бути різні — аж до бажання здивувати оточуючих, отримати якісь блага або потрапити до Книги рекордів Гіннесса. Іноді така поведінка пояснюється психічним захворюванням. Кілька окремо стоять випадки, коли люди просто змушені їсти все, більш-менш схоже на їжу. Із цього й почнемо.

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ТАКОЖ

На Тернопільщині обговорили реформу шкільного харчування: з 1 вересня теплі обіди мають отримувати всі учні

На Тернопільщині обговорили реформу шкільного харчування: з 1 вересня теплі обіди мають отримувати всі учні

31.05.2026
Готуємо до бою

Реформа на кухні ЗСУ: Міноборони запускає проєкт «Готуємо до бою» разом із командою Клопотенка

04.03.2026

49 днів в океані

На початку 1960-х весь світ облетіла звістка про четвірку солдатів — молодшого сержанта Асхата Зіганшина, рядових Філіппа Поплавського, Анатолія Крючківського та Івана Федотова, — які без їжі та питної води дрейфували на баржі у відкритому океані 49 днів. Їхня популярність на той час могла зрівнятися лише з першими космонавтами. Хлопці не збожеволіли і не з’їли один одного, як багато інших людей, які опинилися в подібному становищі. Як їжу вони використовували не тільки власні чоботи, але також ремінці від годинника та шкіряні вставки від гармонії. До речі, якби не всесвітня слава, за яку треба дякувати врятованим солдатам американських моряків, то цих хлопців зрадили б військовому трибуналу… за розгильдяйство. Начебто саме вони були винні в тому, що самохідна баржа Т-36, що стояла на розвантаженні на Курильських островах, на борту якої перебували невдачливі пасажири, було зірвано з якоря і віднесено до океану. Але це, як кажуть, особливий випадок.

Немає нічого смачнішого… лампочок та літаків!

Звичайна людина намагається вгамувати голод тим, що не є їжею, тільки в екстремальній ситуації. А індійські йоги та факіри роблять це у повсякденному житті для демонстрації своїх унікальних можливостей.

Так, наприклад, 40 років тому широко відомий науково-популярний фільм «Індійські йоги. Хто вони?», де показували індуса, що п’є концентровану соляну кислоту, а потім з хрускотом поїдає і саму склянку, в якій вона знаходилася. Ці кадри досі вражають. Багато хто потім намагався наслідувати йога, але все це закінчувалося сумно, втім, за деяким винятком.

Якийсь Ван Дзюнь до сьогоднішнього дня з’їв уже більше тисячі електричних лампочок. Нині його раціон становить близько 30 лампочок на місяць. При спробі відмовитися від улюблених «ласощів» у Ван Дзюня псувався настрій, він став дратівливим. І навпаки, поїдання цього освітлювального приладу дає йому внутрішнє задоволення та надзвичайно тішить. За словами самого Ван Дзюня, йому подобається заїдати лампочки кашею чи хлібом. Цікаво, що китаєць не є ні йогом, ні факіром. Вживання лампочок — єдине захоплення китайця, яке дозволяє йому виступати в цирку, тим самим заробляючи на життя.

Але ще більш дивовижні здібності якогось Мішеля Лотіто із Франції. Він відомий тим, що може їсти не тільки лампочки, а й будь-які інші предмети з металу, скла, гуми, пластику, а також отруйні та небезпечні для життя речовини. Пристрасть, скажімо м’яко, до «нетрадиційної дієти» виявилася у нього спонтанно, коли він ще в дитинстві, замість того, щоб дивитися телевізор, поступово з’їв його, страшенно перелякавши своїх батьків. Перш ніж з’їсти якийсь предмет, Мішель розрізає його на дрібні шматочки, які потім послідовно ковтає, запиваючи великою кількістю води.

Всеїдний Мішель увійшов до Книги рекордів Гіннеса за те, що протягом двох років він з’їв невеликий спортивний літак. До раціону поїданих ним речей входять велосипеди, пилососи, ліжка, дитячі коляски, а також запчастини до них.

До речі

Потяг людини до споживання неїстівних речовин називається дисгевзією. Нерідко вона проявляється у вагітних. За даними дослідження, дисгевзія спостерігається приблизно у 50% майбутніх матерів.

Є така професія – шпагоковтач!

Шпагоковтання як цирковий номер існує, напевно, з того моменту, як винайшли самі шпаги. При цьому люди ковтають інші види холодної зброї. По справжньому. Хоча зустрічаються і шахрайства, а також імітації, коли небезпечне лезо потопає в ручці шпаги, не проникаючи у шлунок. Досвідчені шпагоглотатели здатні приймати всередину себе до десятка гострих предметів одночасно, не завдаючи собі особливої ​​шкоди. Але в деяких виникає професійна хвороба горла внаслідок постійного подразнення, до того ж іноді можливі пошкодження шлунка та інших внутрішніх органів. Зазначаються також випадки смертельних поранень під час виступу.

Як Жерар Депардьє з’їв свій капелюх

Випадків, коли люди, програючи парі, з’їдали у покарання предмети свого туалету чи одягу, не так уже й мало. Один із них стався зі знаменитим французьким актором Жераром Депардьє. Якось він зустрів чарівну білявку та програв їй партію у більярд. Виконуючи умови суперечки, він з’їв власний капелюх, попередньо полив його кетчупом однієї з відомих фірм. Але, як виявилося, все виявилося підставою: Депардьє зробив це тільки заради реклами, заробивши від організації кетчуп, що виробляє, чверть мільйона доларів. До речі, чи був капелюх справжнім — ніхто тепер не скаже. Цілком можливо, що вона, як і черевики Чарлі Чапліна в «Золотій лихоманці», була виготовлена ​​з кореня лакриці, що застосовується в кулінарії для поліпшення смаку, або чогось іншого цілком їстівного.

Не кличте Маргарет у гості

Манія заковтування буває, наприклад, у маленьких дітей та осіб із затримкою розумового розвитку. Вона полягає в прагненні ковтати будь-які, в тому числі і дуже небезпечні, предмети на зразок голок, цвяхів, ножиць, скла. Останній з таких епізодів відзначений стосовно Маргарет Даалман з Голландії, яка звернулася до лікарів зі скаргами на болі в животі. На рентгені в її шлунку виявили безліч сторонніх предметів, а в ході операції витягли близько 80 срібних ложок і виделок. Психіатр, який обстежив Даалман, встановив у неї прикордонний психічний розлад, що виявляється в патологічному прагненні заковтування предметів з різних шляхетних металів. Отже, знайомі Маргарет зазвичай добре думають, перш ніж запросити любительку срібла в гості.

Поїдання краватки – симптом неврозу

Наприкінці літа 2008 року англійська телекомпанія «Бі-бі-сі» показала ролик, де було знято тодішнього президента Грузії Михайла Саакашвілі, який, не звертаючи уваги на телекамеру, нервово жував власну краватку. Пізніше, наче виправдовуючись, глава держави заявив, що переживання за країну можуть змусити його з’їсти не лише предмет одягу. Але нічого змінити вже не можна було. Цей відеозапис став, як кажуть, надбанням широкого загалу. В результаті Саакашвілі залишився в народній пам’яті не як сильний політик, а як невротик, що підкріпився власною краваткою.

Читайте нас в Google News

Ох, ці дивні знаменитості!

Виявилося, що неординарні принципи харчування не далекі відомим особистостям.

Стів Джобс тижнями вживав однакові товари. Як стверджує автор біографії Стіва Джобса Уолтер Айзексон, засновник корпорації Apple тижнями харчувався одним і тим же видом їжі, як, наприклад, яблуками чи морквою. Кажуть, останнім часом він так багато вживав, що його шкіра набувала яскраво-оранжевого відтінку.

Рене Зеллвегер «закушує» кубиками льоду протягом дня. Можливо, це прозвучить дико, проте актриса Зеллвегер сама зізнавалася, що домінуючим продуктом її денного раціону є кубик льоду. «Я їм заморожені кубики, оскільки завдяки їм я можу відчувати ситість, не вживаючи нічого. Це й дозволяє мені підтримувати мою постать у нормі», — стверджує Рене.

Письменник Стівен Кінг завжди з’їдає чізкейк перед створенням чергового шедевра. Перш ніж приступити до своєї нелегкої письменницької праці, Стівен обов’язково ласує чізкейком. Однак він не переносить в’язких та слизьких продуктів. «Ніколи не їм устриць – мені моторошно гидка ця слизова жива маса», – розповів визнаний Король Ужаса.

Автомобільний магнат Генрі Форд харчувався бур’янами зі свого обійстя. Форд вважав людське тіло такою самою машиною, які він створював сам. За його розумінням, як і будь-якому механізму, йому також потрібно паливо, яке можна отримувати з навколишнього світу. Тому Генрі Форд ніколи не ходив у продуктові магазини, а заправлявся травою та бур’янами, що зростали під вікнами його будинку. Деколи навіть вносив різноманітність у своє меню, додаючи до бур’янів хліб і насолоджуючись незабутнім смаком бур’янів бутербродів.

Джерело: Вісник
Теги: звичкихарчування
Share13ShareSend

Пов'язані публікації

У дитсадках Тернополя з 2026 року не змінюють вартість харчування: виконком затвердив тарифи і пільги

У дитсадках Тернополя з 2026 року не змінюють вартість харчування: виконком затвердив тарифи і пільги

28.12.2025
У Тернополі визнaчили порядок безоплaтного хaрчувaння для учнів і студентів у 2026 році

У Тернополі визнaчили порядок безоплaтного хaрчувaння для учнів і студентів у 2026 році

27.12.2025
Завантажити ще
Ух радіо Ух радіо Ух радіо
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe
Ua News media group Ua News media group Ua News media group

Пошук

Немає результату
Переглянути всі результати
Вуличне радіо Вуличне радіо Вуличне радіо

RSS Ровесник – молодіжні новини

  • “Маленький дзвінок, голос, що не звучить”: у Тернополі вшанували пам’ять загиблих через агресію РФ дітей 04.06.2026
  • У Тернополі проведуть масштабний спортивно-родинний захід «Активні парки з МХП» 04.06.2026
  • 323 випускники тернопільських шкіл отримають спеціальні відзнаки за успіхи у навчанні 03.06.2026
  • «Тернопільводоканал» опинився на межі колапсу через борги та застарілі тарифи 03.06.2026
  • “Коли працюєш на пожежі й відчуваєш, як кров тече у жилах — значить, це твоє”: історія військового пожежника з тернопільської бригади 03.06.2026
Погода
Тернопіль

вологість:

тиск:

вітер:

Погода на 10 днів від sinoptik.ua




  • Контакти
  • Співпраця
  • Редакційна політика
Газета Місто. Тернопільські новини

ГО Медіа-центр Тернопіль

Газета МІсто. Тернопільські новини. Незалежні, оперативні і об'єктивні новини Тернополя і Тернопільської області. Політика, аналітика, економіка, спорт. Інформаційні матеріали сайту gazeta-misto.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу Газета Місто. Користуючись Сайтом, відвідувач підтверджує, що досяг 21-річного віку. У разі, якщо Ви не досягли 21-річного віку — не розпочинайте або припиніть користування Сайтом. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за законність використання Сайту та його сервісів Користувачем, який не досяг 21-річного віку. Використання матеріалів сайту лише за умови відкритого посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на Газету Місто не нижче третього абзацу.

Немає результату
Переглянути всі результати
  • Новини
  • Тернопіль
  • Твоє місто
    • Бережани
    • Борщів
    • Бучач
    • Заліщики
    • Збараж
    • Зборів
    • Копичинці
    • Кременець
    • Ланівці
    • Монастириська
    • Підгайці
    • Почаїв
    • Скалат
    • Теребовля
    • Хоростків
    • Чортків
    • Шумськ
  • Україна / Світ
  • Теми
    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Кримінал
    • Економіка
    • Освіта
    • Спорт
    • Культура
    • Особистості
    • Релігія / Духовність
    • Смачного!
    • Життя
    • Здоров’я / Краса
    • Господарка
    • Стосунки / Сім`я
    • Історія / Туризм
    • Авто
    • Цікаве
  • Статті
  • Блоги
  • Війна з рф

Газета МІсто. Тернопільські новини. Незалежні, оперативні і об'єктивні новини Тернополя і Тернопільської області. Політика, аналітика, економіка, спорт. Інформаційні матеріали сайту gazeta-misto.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу Газета Місто. Користуючись Сайтом, відвідувач підтверджує, що досяг 21-річного віку. У разі, якщо Ви не досягли 21-річного віку — не розпочинайте або припиніть користування Сайтом. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за законність використання Сайту та його сервісів Користувачем, який не досяг 21-річного віку. Використання матеріалів сайту лише за умови відкритого посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на Газету Місто не нижче третього абзацу.