Як розповів головний лікар Василь Вридник, лікарню віднесено до переліку закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19.
«З Національною службою здоров’я України у нас підписано 8 пакетів орієнтовно на 6 млн. грн. в місяць, враховуючи пакет про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій щодо наданням медичної допомоги пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2», – розповів Василь Вридник.
Наразі у закладі триває підготовка до монтажу кисневої станції та подачі кисню до головного корпусу лікарні та окремо віддаленого інфекційного відділення.
Так, у липні цього року було встановлено електрогенератор, потужністю 60 кВт із системою автоматичного підключення до мережі. Саме він може допомогти хворим у випадку непередбачуваного вимкнення світла.
«Ми маємо бути готові до збільшення кількості хворих на коронавірус. Тому зараз особливу увагу ми приділяємо збільшенню кількості ліжок із підведеним киснем у лікувальних закладах області. Так, минулого місяця Тернопільщина отримала перший транш державної субвенції – 14 млн 451 тис. грн. для забезпечення подачею кисню ліжкового фонду, передбаченого для надання допомоги пацієнтам з COVID-19. А нещодавно наша область отримала другий транш цієї субвенції. Це 23, 8 млн грн, які уже розподілили між лікарнями», – повідомив Віктор Устенко.
Обговорення