Існує безліч смішних історій як про юзерів – звичайних користувачах комп’ютера, так і про програмістів – людей, які створюють комп’ютерну реальність за допомогою написання програм. Завдяки цим історіям ми знаємо, чим ці категорії людей відрізняються одна від одної. 10% програмістів створюють «комп’ютерне життя» для 90% користувачів. Чудово, скажете ви, та ось тільки до чого тут я? І який зв’язок між життям звичайних людей та комп’ютерними програмами?
Можливо, ви здивуєтеся, але зв’язок тут безпосередній. У звичайному житті 90% людей поводяться як користувачі, які дуже слабо розуміють, як функціонує програма під назвою «Життя». Чи доводилося вам намагатися знайти в незнайомій програмі якусь потрібну кнопку? Кожен користувач робить це з різними емоціями: спокій, інтерес, нудьга, роздратування, злість. Хтось налаштований оптимістично, маючи твердий намір знайти потрібну для результату кнопочку. Дехто ж від початку впевнений, що у нього нічого не вийде. Одні справляються самі, інші вдаються до допомоги більш знаючих користувачів або програмістів.
На Тернопільщині злодії підібрали ключі до будинку та цинічно пограбували його
Одні знаходять потрібну кнопку і отримують бажаний результат відразу. Інші безуспішно шукають, зляться, впадають у відчай, звинувачують всіх і вся навколо себе і кричать наліво і направо: «Ця безглузда програма не працює!» Напевно ви не раз зустрічали таких людей.
Так як же знайти цю горезвісну кнопку і отримати бажаний результат замість всіх тих дрібних і великих капостей від життя, яких ми, природно, не хочемо, але неодмінно отримуємо? Та й що це за кнопка така, яку кожен з нас шукає? У кожного вона своя: любов, гроші, блискуча кар’єра, успішний бізнес, здоров’я, щасливе сімейне життя тощо.
Як показує практика, щоб краще зрозуміти те, що потрібно робити, для початку непогано б дізнатися, чого робити ні в якому разі не варто. Тому пропоную вам 10 шкідливих порад, як власноруч зіпсувати своє життя і ніколи не отримати бажаного.
Шкідливі поради
- Якомога частіше говоріть про те, що вам не подобається. Погана погода, різноманітні болячки, маленька зарплата, начальник – ідіот, неслухняні діти, нудна робота, жахлива країна – говоріть і думайте про це якнайбільше! Розповідайте про це у всіх подробицях кожному, хто бажає вас вислухати і навіть тим, хто не бажає.
- Заздріть. Якщо раптом хтось знайшов свою заповітну кнопку, і його мрія збулася, хіба ви можете за нього порадіти? Та нізащо! Ось коли у вас все збудеться, тоді ви за всіх і порадієте, а поки що ні і ще раз ні.
- Применшуйте чужі досягнення. Подумаєш, Танька стала начальником відділу! Так вона дурна як пробка і взагалі, у неї ноги криві.
- Ніколи нікому не допомагайте. А то раптом досягнуть результату скоріше вас! Крім того, ви страшенно зайняті, ви тут в програмі під назвою «Життя» намагаєтеся розібратися.
- Дратуйтесь і обурюйтесь з будь-якого приводу. Дозвольте вашому настрою керувати вами так, як йому заманеться. Починайте свій день з похмурого виразу обличчя і бурчання: «Ну ось, ще один дурний і нікчемний день».
- Ніколи не кажіть близьким про те, що ви їх любите і цінуєте. Нехай самі здогадуються, адже ви для них і так стільки всього робите.
- Ніколи нікому ні за що не дякуйте. Все, що є у вашому житті хороше, сприймайте як належне.
- Не смійте радіти дрібницям! Ну як може підняти настрій такій серйозній і зайнятій людині як ви, якийсь дурнуватий сонячний день або автобус, який приїхав вчасно?
- Ні з ким не діліться! Ні хорошими подіями – позаздрять ж! Ні, ясна річ, грошима або якимись матеріальними благами! От іще, ділитися з якимись бідняками або хворими невдахами і ледарями!
- Живіть, чітко знаючи, що ніяких чудес не буває. Що життя – суцільна несправедливість і вічна боротьба зі світом і іншими людьми.
Якщо ж такий варіант вам не до душі, перепишіть ці правила навпаки і станьте програмістом, творцем власного життя. І ласкаво просимо у світ, де мрії збуваються, цілі досягаються швидко і легко, а щастя заповнює весь ваш простір !
Не вірите? Перевірте! 😉
Автор: Марина Щепаняк, Коліжанка.
Обговорення