• Останні
  • У тренді

На Тернопільщині компенсують 900 тисяч гривень за кредити малому та середньому бізнесу (фото, відео)

07.09.2018
Дитину можуть завербувати. Що робити?

Дитину можуть завербувати. Що робити?

07.07.2025
Герої серед нас: стрілець-снайпер Василь Гендзюр втримав позицію, незважаючи на поранення

Герої серед нас: стрілець-снайпер Василь Гендзюр втримав позицію, незважаючи на поранення

07.07.2025
На Тернопiльщинi викрито мiжрегiональну злочинну групу, що переправляла «ухилянтiв» до країн ЄС

На Тернопiльщинi викрито мiжрегiональну злочинну групу, що переправляла «ухилянтiв» до країн ЄС

07.07.2025
Тернопільська ТПП та Укрсиббанк провели практикум для бізнесу про експорт та імпорт

Тернопільська ТПП та Укрсиббанк провели практикум для бізнесу про експорт та імпорт

07.07.2025
Тернопільщина готується до Всеукраїнської прощі родин загиблих Героїв у Лішні

Тернопільщина готується до Всеукраїнської прощі родин загиблих Героїв у Лішні

07.07.2025
Фестиваль «Чорна вишиванка» на Тернопільщині: вшанування героїв Кулебської трагедії

Фестиваль «Чорна вишиванка» на Тернопільщині: вшанування героїв Кулебської трагедії

07.07.2025
На Тернопільщині після спеки вдарила злива з аномальним градом

На Тернопільщині після спеки вдарила злива з аномальним градом

07.07.2025
Пенсія

Хто має право на достроковий вихід на пенсію і як це оформити

07.07.2025
Данило Гетманцев

В Україні можуть дозволити 4 робочі дні замість 5

07.07.2025
На Тернопільщині поліція та СБУ викрили групу, яка за 13 тисяч доларів переправляла ухилянтів через кордон

На Тернопільщині поліція та СБУ викрили групу, яка за 13 тисяч доларів переправляла ухилянтів через кордон

07.07.2025
Обслуговування газового котла

Регулярне обслуговування газового котла – запорука тепла та безпеки у вашій оселі

07.07.2025
Начальник Тернопільської ОВА обговорив із новим керівником департаменту інфраструктури Тарасом Капустою пріоритети розвитку регіону

Начальник Тернопільської ОВА обговорив із новим керівником департаменту інфраструктури Тарасом Капустою пріоритети розвитку регіону

07.07.2025
Понеділок, 7 Липня, 2025
Газета Місто! Там, де ти живеш!
Співпраця
  • Новини
  • Тернопіль
  • Твоє місто
    • Бережани
    • Борщів
    • Бучач
    • Заліщики
    • Збараж
    • Зборів
    • Копичинці
    • Кременець
    • Ланівці
    • Монастириська
    • Підгайці
    • Почаїв
    • Скалат
    • Теребовля
    • Хоростків
    • Чортків
    • Шумськ
  • Україна / Світ
  • Теми
    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Кримінал
    • Економіка
    • Освіта
    • Спорт
    • Культура
    • Особистості
    • Релігія / Духовність
    • Смачного!
    • Життя
    • Здоров’я / Краса
    • Господарка
    • Стосунки / Сім`я
    • Історія / Туризм
    • Авто
    • Цікаве
  • Статті
  • Блоги
  • Війна з рф
Немає результату
Переглянути всі результати
Газета Місто! Там, де ти живеш!
Немає результату
Переглянути всі результати

На Тернопільщині компенсують 900 тисяч гривень за кредити малому та середньому бізнесу (фото, відео)

Опубліковано Спокійна Надія
07.09.2018

Тернопільщина стала першою областю, яка втілюватиме програму часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами для суб’єктів малого та середнього підприємництва області. Така ініціатива можлива завдяки співпраці обласної державної адміністрації з Німецько-Українським Фондом та банками-партнерами: ПАТ «KredoBank», Укргазбанком та Ощадбанком.

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ТАКОЖ

Застосунок «е-Тернопіль» увійшов до шортлиста премії Mobile-First Award 2025

Застосунок «е-Тернопіль» увійшов до шортлиста премії Mobile-First Award 2025

03.07.2025
пожежа

Пожежа у багатоповерхівці на Вишнівецького у Тернополі: рятувальники винесли 15-річну дівчинку

02.07.2025

 

Про допомогу та можливості, які відтепер доступні підприємцям краю говорили сьогодні, 6 червня, під час бізнес-форуму «Інструменти фінансово-кредитної підтримки малого та середнього підприємництва в Тернопільській області». Також у рамках заходу відбулося підписання угоди про співпрацю між банком-партнером НУФ ПАТ «KredoBank» та департаментом економічного розвитку і торгівлі Тернопільської ОДА.

За словами заступника голови Тернопільської ОДА Ігоря Вонса, облдержадміністрація максимально підтримує ініціативи, які спрямовані на розвиток бізнесу та покращення економіки.

«Сьогодні малий і середній бізнес – це запорука стабільності та економічного розвитку регіону. Тому неможливо обійтися без такого важливого етапу як фінансові інструменти, адже будь-яку ідею неможливо реалізувати без ресурсів. Ми розуміємо, що банківська система сьогодні не у найкращому стані, тому шукаємо різні можливості, напрацьовуємо варіанти співпраці з нашими міжнародними партнерами для того, щоб полегшити роботу нашому бізнесу і відповідно, дати можливість розвитку і перспективи для регіону. Зокрема, реалізація спільного проекту з Німецько-Українським Фондом дозволяє видавати кредити під 7,5% у гривнях», – наголосив Ігор Вонс.

Скористатися програмою часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами можуть суб’єкти малого та середнього підприємництва Тернопільщини.

За словами начальника департаменту економічного розвитку та торгівлі Тернопільської ОДА Галини Воляник, обласною програмою розвитку малого і середнього підприємництва на 2018 рік передбачено близько 900 тисяч гривень, що дозволить здійснювати часткову компенсацію відсоткових ставок за кредитами. Також часткове відшкодування здійснюватиметься через банки-партнери НУФ.

«Ми відкриваємо пілотну в Україні програму кредитування, якої немає в жодній області України, та яка успішно працює у Києві. Завдяки їй підприємці отримують фінансово-кредитну підтримку у розмірі 7,5%. Також особливістю програми є те, що наш хороший партнер – Німецько-Український Фонд дає кредит для нашого бізнесу під 15%, а 7,5% – ми відшкодуємо з обласного бюджету. Таким чином наш бізнес може отримати під 7,5% кредит у гривні. Це дуже хороші умови. Тому закликаємо усіх не зволікати і знайомитися з порядком, який розміщений на сайті обласної державної адміністрації», – підкреслила Галина Воляник.

За словами в.о. керівника Німецько-Українського фонду Валерія Майбороди, НУФ уже понад 20 років надає підтримку у фінансуванні малих та середніх підприємств через свої банки-партнери.

«Ми надаємо доступні фінансові ресурси в гривнях у рамках нашої програми, щоб підприємці могли спрямовувати їх на фінансування своїх інвестиційних кредитів по потребах. Це наше основне завдання. Також ми надаємо підтримку нашим банкам-партнерам для того, щоб розвивати інфраструктуру, систему кредитування малого і середнього бізнесу. Спільно з Тернопільською ОДА ми презентуємо програму, яка є доповненням до наших стандартних програм. У її рамках влада області надає компенсацію процентних ставок за кредитами для підприємців Тернопільщини, що дає змогу отримати їм кредит в гривні з компенсацією процентної ставки», – зазначив Валерій Майборода.

Про те, що запропонована програма надасть значну підтримку і відкриє нові можливості наголосив директор науково-виробничого підприємства «Енергоощадні технології» Іван Іскерський, адже підприємці часто зустрічаються з проблемою пошуку коштів: «Зменшення кредитної ставки дає нові можливості та кроки для того, щоб придбати нове обладнання, освоїти нові технології та створити нові робочі місця. На сьогоднішній день отримати кредитування 7,5% – це шанс розвиватися».

Щоб отримати часткове відшкодування потрібно подати пакет документів до банку-партнера НУФ, який проаналізують та приймуть рішення про кредитування. Після цього відбудеться погодження реєстру позичальників на здійснення часткового відшкодування та їхнє інформування, перерахування коштів на розрахунковий рахунок.

Додамо, що отримати консультації та допомогу підприємці можуть у Центрах підтримки підприємництва, які діють у Тернополі, Бережанах, Чорткові та Кременці.

Ознайомитися з інформацією, хто може скористатися частковим відшкодуванням кредитних відсоткових ставок можна за посиланням: http://www.oda.te.gov.ua/main/ua/news/detail/166302.htm

Бiльше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/oda.te.gov.ua/photos/?tab=album&album_id=1411286308974950

 

 

Читайте нас в Google News

Теги: кредитиновиниОДАтернопіль
Share6ShareSend

Пов'язані публікації

Керівником Тернопільської обласної прокуратури призначений Віталій Панченко

Керівником Тернопільської обласної прокуратури призначений Віталій Панченко

01.07.2025
Почесний громадянин міста Тернополя

У Тернополі родинам загиблих героїв вручили звання «Почесний громадянин»

30.06.2025
Завантажити ще
Опілля квас Опілля квас Опілля квас
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Весна – час оновлення! Стильні кросівки, елегантні туфлі, трендові моделі – це в магазині inShoes Весна – час оновлення! Стильні кросівки, елегантні туфлі, трендові моделі – це в магазині inShoes Весна – час оновлення! Стильні кросівки, елегантні туфлі, трендові моделі – це в магазині inShoes

Пошук

Немає результату
Переглянути всі результати
Вуличне радіо Вуличне радіо Вуличне радіо

RSS Ровесник – молодіжні новини

  • Історія програміста Сергія, який став очима артилерійської бригади 07.07.2025
  • Унікальні підрозділи Сил спеціальних операцій змінюють хід війни 07.07.2025
  • Тернопільміськгаз здійснює чищення газових котлів для підтримки оптимального стану системи опалення 07.07.2025
  • На фронті загинув захисник Анатолій Синява з Тернопільщини 07.07.2025
  • 73 виїзди на 44 пожежі зробили тернопільські рятувальники минулого тижня 07.07.2025
Погода
Тернопіль

вологість:

тиск:

вітер:

Погода на 10 днів від sinoptik.ua



  • Контакти
  • Співпраця
  • Редакційна політика
Газета Місто. Тернопільські новини

ГО Медіа-центр Тернопіль

Газета МІсто. Тернопільські новини. Незалежні, оперативні і об'єктивні новини Тернополя і Тернопільської області. Політика, аналітика, економіка, спорт. Інформаційні матеріали сайту gazeta-misto.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу Газета Місто. Використання матеріалів сайту лише за умови відкритого посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на Газету Місто не нижче третього абзацу.

Немає результату
Переглянути всі результати
  • Новини
  • Тернопіль
  • Твоє місто
    • Бережани
    • Борщів
    • Бучач
    • Заліщики
    • Збараж
    • Зборів
    • Копичинці
    • Кременець
    • Ланівці
    • Монастириська
    • Підгайці
    • Почаїв
    • Скалат
    • Теребовля
    • Хоростків
    • Чортків
    • Шумськ
  • Україна / Світ
  • Теми
    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Кримінал
    • Економіка
    • Освіта
    • Спорт
    • Культура
    • Особистості
    • Релігія / Духовність
    • Смачного!
    • Життя
    • Здоров’я / Краса
    • Господарка
    • Стосунки / Сім`я
    • Історія / Туризм
    • Авто
    • Цікаве
  • Статті
  • Блоги
  • Війна з рф

Газета МІсто. Тернопільські новини. Незалежні, оперативні і об'єктивні новини Тернополя і Тернопільської області. Політика, аналітика, економіка, спорт. Інформаційні матеріали сайту gazeta-misto.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу Газета Місто. Використання матеріалів сайту лише за умови відкритого посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на Газету Місто не нижче третього абзацу.